Сонник машина горить, до чого сниться машина горить уві сні

Якщо уві сні вам довелося бачити, що загорівся ваш особистий автотранспорт, не поспішайте на ранок мчати в гараж, щоб перевірити його збереження. Сонник наділяє подібне сновидіння чисто символічним значенням. Спробуємо розібратися, до чого сниться, що машина горить.

Загальний символізм

Сама машина є відображенням фізичного і духовного стану сновидіння. І будь-яка його поломка натякає на якісь проблеми в справах.

У той же час горіння уві сні сонник вважає явною ознакою втрати життєвої енергії і витратою сил даремно. Особливо це значення актуально, якщо машина горить своя, а не чужа.

Змініть поведінку!

Палаючий транспорт уві сні символізує емоційну агресію, відсутність раціональності і холоднокровності.

Сонник вважає це явною вказівкою на те, що потрібно кардинально міняти власну поведінку, інакше ви ризикуєте отримати великі неприємності.

Однак якщо наснилося, що своя техніка була охоплена чистим і прозорим вогнем, то це означає духовне зростання і пробудження.

Негативні трактування

До чого ще сниться, що своя машина горить? Якщо уві сні полум’ям охоплена автомобільна техніка, що стоїть неподалік від будинку, то в найближчому майбутньому сім’ю чекають скандали, сварки і нерозуміння.

Бачення може приснитися і в знак того, що якесь справа чекає повний провал.

Ще одне тлумачення сну говорить, що горить авто є ознакою біди, втрати близького друга і загального погіршення відносин.

До очищенню

Сонник стверджує, що у сновидіння є і позитивні трактування.

Так згорає машина символізує сповідь і очищення душі, позбавлення від старих звичок і ситуацій, які отруюють життя.

Якщо приснилося, що власна машина горить, то чекайте змін, радості за інших і загального благополуччя, але тільки після деяких випробувань.

Проблеми підуть!

До чого ще сниться палаюча техніка? Сонник вважає, що бачити її — до нового проекту, який доставить багато переживань і турбот, але принесе прибуток і успіх.

Уві сні загорілася стара тачка? Проблеми, що турбують довгий час підуть. Наснилося, що авто загорілося внаслідок аварії? Скоро вам доведеться вести справи з дурним людиною.

За Міллеру

До речі, сонник Міллера стверджує, що автомобільна аварія і пожежа уві сні означає довгоочікуваний захід, який закінчиться великим скандалом.

Романтична пристрасть

Сонник радить згадати, що вогонь часто символізує любовні відносини і романтичні пристрасті.

З цієї точки зору нескладно зрозуміти, до чого сниться, що особиста машина горить, особливо після автокатастрофи. Вас чекає пристрасний роман з бурхливими сварками і полум’яними примирення.

Розшифровка дій

Щоб зрозуміти,, до чого сниться ця неоднозначна ситуація, необхідно згадати власні дії уві сні.

 • Бачити з боку — до потужного емоційного підйому.
 • Підпалювати самому — до необдуманого рішення.
 • Гасити авто — до душевних хвилювань.
 • Їхати в палаючому — до подій, які неможливо змінити.
 • Потрапити в аварію — до краху надій і скандалу.
 • Не пропустіть шанс!

  Сонник обов’язково рекомендує згадати, чим закінчилася ситуація. Якщо приснилося, що машина горить і її намагаються згасити пожежники, то кращою зброєю проти ворогів стане зібраний вами компромат. Якщо ж вони не зможуть збити вогонь, то ви ризикуєте втратити шанс, а недруги виявляться сильнішими і спритнішими вас.

  Сонник машина горить, до чого сниться машина горить уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: