Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник малина — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Як і більшість інших ягід, малина символізує привабливі опуклості жіночих фігур, тобто, грудей, а також сідниці. Літній збір цих ягід або їх поїдання уособлюють статевий акт. Якщо чоловікові приснилася малина, то він має прагнення до численних різноманітним любовним контактам. Причому, як гідних партнерок розглядаються лише виключно привабливі жінки.

Лакомящаяся малиною жінка підсвідомо мріє про любовні стосунки з іншими жінками. Але лише тими з них, хто здатний проявити бурхливий темперамент. Бачити уві сні малину, набивати нею повний рот, перемазати в ягідному соку — всі ці дії говорять про мрію сновидіння завести потомство. Про це ж свідчить поїдання малини з вершками.

Спроба збору ягід, пов’язана з блуканням по лісі, пошуками ягід і їх відсутністю, говорить про те, що інтимний партнер сновидіння до нього повністю охолов. Однак повернення почуттів все ж можливий. Якщо малину їсть абсолютно невинна дівчина, то дане сновидіння уособлює її ще неоформлені любовні прагнення.

Сучасний Сонник

Сновидіння, в яких ви їли малину, попереджають про те, що ви можете зробити двозначний вчинок, який викличе сумніви у вашій чесності і порядності. Якщо вам снилися ягоди малини, то в цьому ви повинні проявити максимальну обережність і завбачливість, так як будь-яке ваше рух може викликати пересуди, плітки, підозри.

Іноді малина сниться до бурхливого любовного роману. Якщо в снах ви їли малину, то в реальності можете в повній мірі насолодитися любов’ю. Якщо малина сниться чоловікові, то незабаром він зустріне таку жінку, яка надасть на нього незабутнє враження. Розлучившись з нею, він збереже про неї теплі спогади на все життя.

Еротичний Сонник

Бачити малинові кущі сниться до великої радості. Якщо в сновидінні ягоди обсипалися на землю, існує ймовірність розлучення з близькою людиною. Червоні ягоди символізують чутки і безпідставні підозри. Вам варто вести себе скромніше, щоб не створити благодатний грунт для пліток. Рвати ягоди вночі або в чужому саду вважається символом забороненого задоволення. Можливо, вам доведеться пережити роман з людиною, пов’язаним шлюбними узами. Рвати малину посеред зими означає розваги, які будуть мати не найкращі наслідки. Кислі або зіпсовані ягоди також попереджають про неприємні наслідки любовних відносин.

Сонник Ванги

Якщо бачите уві сні багато ягід, то доведеться боротися з спокусами, тільки тоді можна уникнути покарання згори. Збирати ягоди — значить, доведеться багато працювати і докласти багато зусиль і старань для досягнення поставленої мети, бо Сатана робитиме все можливе, щоб перешкодити і цього не допустити. Є ягоду, віщує несподіване потрясіння, яке доведеться прийняти. Розсипати ягоди повз кошика символізує дрібні негаразди, які Ви з легкістю подолаєте, якщо будете щиро молитися.

Сонник Лоффа

Малина — назва цього ягідного куща на сленгу означає притон. Малиною також іноді називають розслаблене безтурботний стан або місце, де його можна відчути, коли будь-які труднощі сприймаються легко і не викликають хвилювань. Мабуть, саме це сталий вираз впливає на образи у снах. Тому, коли ви бачите малину, їсте її або збираєте, такий сон обіцяє щастя, насолода, перебування в приємних компаніях і взагалі участь у розважальних заходах.

Сонник Міллера

Приснилася малина — такий сон говорить про те, що вкрай запущене і заплутаний стан ваших справ представляє для вас загрозу. Наводячи їх в порядок, ви увійдете до смаку і навіть зацікавитесь цією сферою. Для жінки їстимуть малину — це сон-попередження про те, що їй доведеться постраждати через те, що знайдуться непрямі докази її причетності до одного події, що став приводом для пліток.

Сімейний Сонник

Червона, стигла, солодка малина уві сні — добрий знак, що передвіщає задоволення, приємні зустрічі та бесіди. Кисла, незріла, зелена, гнила малина уві сні віщує засмучення, розчарування, невдоволення. З’їсти такі ягоди уві сні означає, що вас чекають розчарування, хвороба, невдоволення або наклеп.

Езотеричний Сонник

Побачити кущ малини — будуть заважати якісь зволікання, перешкоди. Рвати ягоди — створювати перешкоди будете своїми руками. Є малину — такий сон стверджує, що ви бездіяльні і ліниві.

Сонник Мандрівника

Малина — задоволення (проте часто використовується смислова інверсія до страждань).

Сонник Хассе

На радість і задоволення.

Сонник Цветкова

Є малину — до хвороби.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: