Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник магія — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Магічні сили уві сні — одна з яскравих особливостей сновидінь, зокрема, усвідомлюваних, при яких ви віддаєте собі звіт в тому, що спите, але можете контролювати те, що відбувається, полягає в тому, що під час таких снів ви можете бути наділені практично будь-якими мислимими здібностями, необхідними для вирішення виникаючих проблем. Однак в критичний момент без будь-яких видимих ​​причин ви можете втратити магічні сили. Ви можете почерпнути їх з різних джерел, можете просто викликати в собі. До вас може потрапити предмет одягу, наділений такими силами, або ви можете знайти камінь або щось ще, що вселить ці сили в вас.

Важливо, що ви зможете вирішувати проблеми за допомогою що з’явилися у вас можливостей. Такий сон може обернутися нічим іншим, як сном волеісполненія, який позбавить вас від проблем без великих енергетичних витрат з вашого боку. Втрата магічних здібностей часто не що інше, як міст в реальність. Думаючи, що уві сні ви володієте здібностями, за допомогою яких можете здійснювати великі і славні діяння, ви, прокидаючись, невблаганно усвідомлюєте, що проблеми не завжди вирішуються самі собою. Можливо, на якомусь рівні і в певних ситуаціях ваш розум контролює почуття впевненості в собі в момент пробудження.

Чари, зустріч з яким ви переживаєте, може означати, що ви противитеся найбільш ймовірного результату певного збігу обставин. Часто ми не можемо оцінити логічність і простоту даної ситуації через бажання «опрацювати» її. Яка природа ваших магічних здібностей уві сні — фізична або інтелектуальна? Для чого ви використовуєте свої магічні здібності?

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви для якихось цілей використовували техніки любовної магії, це означає, що вам вдасться усунути зі свого життя проблеми, а рідня і кращі друзі вам в цьому допоможуть. Для жінки сон означає, що їй вручить подарунок кохана людина.

Якщо уві сні ви були свідком сеансу чорної магії, це обіцяє чоловікові неприємності, пов’язані з сімейним життям, а жінці — клопіт. Ділові люди після такого сну зроблять невдалі інвестиції або ж допустять промах, вибираючи собі компаньйона. Дівчатам сон може говорити про можливу небажаної вагітності.

Еротичний Сонник

Приснився власний гороскоп свідчить про удачу в справах, поблизу романтичної поїздки. Для дівчини подібне сновидіння передбачає знайомство з людиною, відносини з яким будуть тривалими і міцними. Складати гороскоп, використовуючи магію дат і чисел, передрікає наяву поява містичних ситуацій. Читати уві сні складений астрологом прогноз, обіцяє непередбачений поворот в справах, розширення кола спілкування, тривалу подорож.

Езотеричний Сонник

Заняття магією уві сні говорять про вашому творчому потенціалі — ви в найближчому майбутньому досягнете певних висот і будете відчувати духовне блаженство і задоволення. Біла магія уві сні пророкує сприятливі поворот всіх ваших справ, успішне їх завершення і солідний прибуток. Чорна магія уві сні означає невдачі і провали, які так вас розлютили, і ви впадете в таке сильне роздратування, що постраждають оточуючі невинні в цьому провалі люди.

Англійська Сонник

Якщо вам приснилися магічні явища, у вашому житті настають зміни, які принесуть багато хорошого. Багато проблем легко вирішаться і ви позбудетеся від тривоги. Можливо, ви одержите несподівану перемогу, дізнаєтеся про таємні підступи близьких друзів, але впораєтеся з цим. Так само, магія і чарівництво уві сні, кажуть про невірність коханого. Ці відносини себе вичерпали і розставання стане хорошим варіантом.

Сучасний Сонник

Будь-які форми магії, чарівництва уві сні віщують зустріч з людиною, яку ви колись добре знали. Але, можливо, зараз це вже зовсім інша людина, будьте уважні. Коли уві сні ви самі творите магію або вчіться їй, це означає, що в житті вас щось не влаштовує. Але спроба змін не принесе успіху, як би ви не старалися.

Сонник Ванги

Побачити уві сні жінку, що займається магією, віщує несподівані ситуації, які можуть зруйнувати вашу повсякденне життя. Але ви зможете впоратися з цим, якщо приборкаєте ваші пристрасті і будете ретельно обмірковувати всі дії.

Ісламський Сонник

Магія уві сні обіцяє безлад, брехня і негаразди в житті. Якщо чоловік бачить себе, які займаються магією, то, можливо, він стане причиною розбрату в іншій парі.

Сімейний Сонник

Якщо вам приснилося, що ви займаєтеся магією і вимовляєте заклинання — це до неприємностей і зради. Дивіться тлумачення: Відьма, Чаклунка.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: