Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник магазин — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Побачити його порожнім уві сні означає, що ваші пропозиції будуть відкинуті. Якщо вам присниться, що в магазині повно покупців, то знайдеться багато жадібних і заздрісних людей, які захочуть поживитися за ваш рахунок. Магазин, повний товарів, означає життєві чвари і безліч різноманітних клопотів.

Побачивши уві сні магазин, повний різноманітних товарів, дивіться за назвами товарів. Якщо вам присниться, що ви дивувалися різноманітності товарів в магазині, то вам буде супроводжувати успіх. Такий сон також говорить про те, що ви зможете заробляти гроші різними способами, і попереджає вас про те, що ви лінуєтеся і не використовуєте до кінця свої можливості.

Мати свій магазин уві сні — знак того, що вам доведеться багато працювати. Якщо ж уві сні ви втратите свій магазин або він згорить або ж розвалиться, то вас чекають невдачі в справах, втрати, збитки. Іноді такий сон передбачає, що ви можете втратити джерела існування. Дивіться тлумачення: Купувати, Продавати.

Сонник Міллера

Побачити магазин з полками, цілком зобов’язаними товарами, — це до успіху і процвітання. Магазин виявився порожнім — всі ваші старання чогось домогтися будуть безуспішними; мають бути сварки. Пожежа в вашому власному магазині сниться до того, що ви активно візьметеся за справи; буде щось приємне.

Купівля брудно-сірих бавовняних рукавичок, призначених для якоїсь жінки, свідчить про те, що ставлення до жіночої статі приведе вас до глухого кута. Для жінки такий сон означає, що її обранець про неї буде дотримуватися не дуже високої думки. Наснилося, що ви перебуваєте в прохолодному, чисто прибраному залі бакалійної крамниці, — це говорить про те, що ваше життя буде повністю влаштованої і дуже комфортною.

Сонник Ванги

Якщо ви хотіли потрапити в магазин, а він виявився закритий, то наяву на шляху до досягнення вашої мети у вас виникнуть перешкоди. Для вирішення даної ситуації вас слід навчитися не тільки брати своє, а й вміти ділиться. Якщо уві сні ви ходите по величезному магазину і не можете зупиниться на якійсь одній речі, значить наяву вас наздогнала ситуація, з якої ви не можете знайти виходу. Вас долають сумніви, однак вам слід проявити терпіння, так як самостійно вирішити її ви не в силах. Якщо уві сні ви маєте власний магазин, ви хочете досягти матеріального благополуччя не зовсім правильним способом. Якщо ви будете продовжувати і далі, ви ризикуєте отримати проблеми з грошима.

Сонник Лоффа

Магазин або ринок, як правило, асоціюється з торгом, а також з можливістю вигідно купити і вигідно продати. Тут вирує грошова стихія, де хтось зважує «за походом», а хтось намагається «наколоти» покупця. Словом, це місце, де люди не лицемірять, а щиро виявляють прагнення до вигоди. Тому базар уві сні також може вказувати на певну вигоду, яку отримає сновидец в реальному житті. Однак в більшості випадків магазин все ж сниться до якоїсь спустошеності, до туги, а в деяких випадках — до побутових сварок, депресії і втрат в справах. Останнє особливо вірно в тих випадках, коли ви бачите уві сні спорожнілий ринок з валяються харчовими відходами.

Сонник Лонго

У сновидінні направлятися в магазин за покупками — це означає, що вже найближчим часом ваше матеріальне становище зміниться, а в який бік — це підкажуть обставини сну. Було багато товарів, ви купили те, що збиралися, — наяву вам дістанеться велика сума грошей — можливо, як подарунок або премія.

Чи не знайшли потрібний товар — до погіршення ситуації. Бути працівником або власником магазину — після такого сновидіння ви можете отримати запрошення в якусь серйозну авантюру. Оскільки ви не звикли до такого роду справах, позитивне рішення вам буде даватися з великими труднощами.

Сучасний Сонник

Якщо вам снився завалений товарами магазин, то сон передвіщає успішний розвиток справ і фінансову стабільність. Такий же сон на суботу пророкує приємна подорож, яке відбудеться дуже скоро. Якщо на п’ятницю або понеділок сниться, що ви зайшли в магазин, вибрали і оплачуєте будь-якої товар, то зусилля, витрачені вами і вашими друзями, не пропадуть дарма: справи почнуть йти в гору. У ніч на четвер порожній магазин сниться до того, що незабаром вам доведеться пережити численні сварки, а зусилля, спрямовані на врегулювання конфліктів, не приведуть ні до чого.

Сонник Фрейда

Якщо ви побачили магазин — це означає, що ви схильні до частої зміни партнерів і можете підтримувати таємні відносини декількома партнерами одночасно. Бачити магазин з великим вибором товарів — ви є труднощі при виборі статевого партнера. Відхід з магазину без покупки, тобто ви не знайшли потрібного вам товару — символізує наступаючу імпотенцію для чоловіка, і втрату сексуальної привабливості для жінки.

Англійська Сонник

Наснилося, що ви власник магазину, — це означає, що, задовольняючись малим і проявляючи смиренність сьогодні, завтра ви почнете йти до успіху винахідливо і енергійно. Розмовляти з клієнтом в магазині — до щасливого зустрічі із супутником життя, який буде підходити вам за складом розуму і звичкам. Пристрасно прямуючи один до одного, ви в підсумку досягнете розташування долі.

Еротичний Сонник

Якщо Вам приснився магазин, повний товарів, сон говорить про те, що Вас чекає успіх і добробут в особистому житті. Крім того, робити покупки уві сні — до швидкої зустрічі з новим шанувальником, який вже давно є Вашим таємним обожнювачем. Порожній магазин, навпроти, сниться до дрібних сварок, розбратів з сексуальним партнером.

Езотеричний Сонник

Побачити магазин, перебувати всередині — належить відчувати сумніви, коливання, пов’язані з чимось матеріальним. Вибирати що-небудь з асортименту — будете вирішувати матеріальні проблеми. Купувати товар — передвістя грошових втрат, невигідною угоди.

Сонник Цветкова

Якщо уві сні ви уважно вибираєте свої покупки, то вас чекає невелику грошову винагороду. У негативному контексті здійснювати покупки може означати, що в майбутньому вас чекають матеріальні втрати або посягання на ваше майно.

Сонник Мандрівника

Магазин, універсам, маркет — порожній — бідність; повний з товарами — нові можливості, доходи; купувати що-небудь — тлумачення в залежності від того, що купили.

Ісламський Сонник

Магазини, ринки вказують на багатство. Якщо хто-небудь уві сні побачить порожні магазини, тобто в яких не йде торгівля, то він буде втягнутий у велику сварку.

Сонник Менегетті

Цей образ вказує на можливість успішної взаємодії, яка є у суб’єкта.

Сонник Хассе

Повний магазин віщує вам поїздку; порожній — новини.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: