Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник малюнок, до чого сниться малюнок уві сні

Приснився малюнок, згадайте, хто його малював, ніж та що було зображено на картинці. Здебільшого, малюнки, побачені уві сні, — це знак радості і задоволення. Але трапляється і так, що картинка може попереджати сплячого про небезпеку. Хочете знати,, до чого сниться малюнок, і в яких випадках це сновидіння обіцяє радість, а в яких печаль, сверт з сонником!

Дитяча творчість

Бачити уві сні дитячий малюнок на папері — до приємного звістки від батьків, обіцяє сонник Міллера.

Наснилося, що малюк приніс альбомний листок, на якому зображені метелики — до легкого і невимушеного відпочинку.

Діти сіли малювати і просять вас допомогти — в реальності придивіться до своїх близьких, можливо, у них є якісь проблеми, про які вони мовчать.

Бачити малюнок малюка, що складається з каракулей — ви зіткнетеся з незначними труднощами, які вирішуватися швидко і легко, обіцяє сонник міс Хассе.

Мистецтво татуажу

Сниться сон, в якому майстер татуажу наносить малюнок на тіло клієнта — ви зробите несподіваний навіть для самого себе вчинок, який буде мати суспільний резонанс.

Набивати татуювання самому собі на тіло — наяву ви по необережності можете заподіяти собі шкоду, попереджає Місячний сонник.

Наснилося, що ви вибираєте собі гарний малюнок для татуювання — в реальному житті ви зважитеся на те, про що давно мріяли, але боялися зробити.

Сниться чоловік з татуюванням на спині — ви сильно помиляєтеся в чомусь, не поспішайте робити висновки або робити вчинки, обміркуйте все ще раз або порадьтеся з друзями.

Китайські ієрогліфи на тілі — символ того, що ви можете зробити дуже велику і серйозну помилку на роботі. Будьте гранично зібрані і зосереджені, коли справа стосується роботи.

Графіті, як живопис

Сниться, що ви переносите на стіну мистецтво, яке було зображено на папері — сон характеризує вас, як людину дуже обережного. Ви не з тих, хто буде ризикувати.

Графіті, що зображує людей або тварин і займає всю стіну будинку — до великої радості і задоволення. Можливо, виповниться одне з бажань, передбачає Жіночий сонник.

Вчиться малювати графіті уві сні — вам запропонують дуже цікаву роботу з хорошим доходом.

Зображення на каменях — до проблем і перешкод у справах, попереджає сонник Цвєткова.

Олівцем, аквареллю, крейдою

Приснився начерк, намальований простим олівцем — у вас в житті все просто і ясно. Ваше щастя безхмарно, радує сонник Ванги.

Сон, в якому фігурує натюрморт, намальований яскравою аквареллю, пророкує нестримні веселощі. Вас чекає подія, яка переверне життя «з ніг на голову».

Малюнок крейдою на асфальті означає простоту і ясність. Вас складно обдурити, ви відчуваєте брехня і лицемірство.

Картинка, намальована кольоровими олівцями або фломастерами — ви отримаєте лист або подарунок від таємного шанувальника.

Текстильне мистецтво

Об’ємний малюнок на шпалерах — знак добрих і хороших сусідських відносин. Можливо, до знайомства з новими сусідами.

Колготки з малюнком, побачені уві сні, кажуть про стабільність в справах і хороших доходах.

Малюнок, нанесений на папір або тканину для вишивки килима — вас чекає підтримка впливового друга в рішенні проблеми.

Сонник малюнок, до чого сниться малюнок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: