Сонник маленька мавпа, до чого сниться маленька мавпа уві сні

До чого сниться маленька мавпа? Такий образ уві сні символізує підступність, брехливість, віроломство. Тому сонник дає відповідні тлумачення: або той сновидець нехай обдурять, або він захоче когось ввести в оману. Також приснився примат попереджає про невдачі і хворобах.

Бійтеся оманливих друзів і надій

Бачили уві сні, як маленька мавпа кривлялася? Все, на що ви сподівалися, виявиться оманливим. Після такого сюжету варто задуматися: чи дійсно сплячому необхідна мета, якої він так прагне досягти?

Наснилося маленька мавпа застерігає від підступних планів недругів і їх улесливих обіцянок.

Можливий спонтанний секс

Мавпочка, корчаться пики уві сні, за сонником Фрейда, обіцяє спонтанний секс. Події відбудуться дуже стрімко, не давши можливості навіть подумати, наскільки правильно ви поступаєте і чи потрібно це взагалі. Якщо вона вкусила — наслідки сексу виявляться небажаними.

До чого сниться маленька мавпочка, одягнена як людина? Образ вказує: сновидец, як би не старався, не зможе змінити характер когось із близьких.

Дії мавпочки

Сонник рекомендує пригадати, що вона робила:

 • Грала з вами — проявіть нерозсудливість;
 • Кривлялася — невдачі;
 • Була агресивна, нападала — хтось хоче обдурити;
 • Вкусила — ваше нещире поведінка призведе до неприємностей;
 • Скакала, знущалася — глузування, приниження.
 • Сонник Міллера: остерігайтеся підступу оточуючих

  До чого сниться бачити маленьку мавпу, вправно підіймається на дерево? Це означає: незабаром хтось проявить віроломство по відношенню до сновидцу, якщо він не буде обачним.

  Чи не застосовуйте непорядних прийомів

  Довелося уві сні продавати її? Сонник підказує: оскільки цей примат — символ хитрості, бачення уособлює бажання сплячого ввести кого-то в оману. Успіх цієї непристойної витівки залежить від результату сновидіння: чи вдалося продати тварину чи ні.

  Наснилося продавати маленьку мавпу? Сюжет вказує на прагнення досягти матеріального благополуччя або керівній посаді обманним шляхом. Але негідні засоби досягнення мети виявляться, тому плани зазнають краху.

  Тонкощі взаємин

  Тримати її на руках уві сні віщує: сновидец змушений проявляти люб’язність до осіб, від яких залежить його майбутнє. Крім того, тлумачення сну може бути наступним: сплячий не вміє розбиратися у власних бажаннях і почуттях. Це часто призводить до заплутаних ситуацій.

  Наснилося гуляти з цим приматом на руках? Сюжет означає: наяву у вас є хитрий друг. Ви довіряєте йому свої таємниці, але ця людина використовує інформацію проти вас. Після такого сновидіння бажано обмежити потік своїх одкровень.

  Інші значення

  До чого сниться тримати маленьку мавпу на руках? Сонник вказує: можливо нездужання або зараження серйозним захворюванням.

  Бачити її уві сні, як вона вправно стрибає по ліанах — наяву сплячому лінь почати нову справу, яке йому пропонують. Потрібно перебороти своє небажання, оскільки підприємство виявиться досить вигідним: воно принесе початковий капітал, який дозволить здійснити великий проект.

  Сонник маленька мавпа, до чого сниться маленька мавпа уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: