Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник макіяж, до чого сниться макіяж уві сні

Крім прагнення доглядати за собою, макіяж уві сні символізує бажання сновидіння приховати, приховати справжні почуття і мотиви. Згідно сонником, то,, до чого сниться ця процедура, вказує на нещирість близьких людей і помилкове уявлення про кого-то.

Чужий макіяж

За версією сонника Дмитра та Надії Зими, приснився макіяж уособлює надумані, перебільшені почуття, неправильна думка про знаходяться поруч людей. Бачити нафарбовані губи і рум’яна на щоках свідчить про награною любові. Можливо, потяг сновидіння або його другої половинки не відрізняються щирістю і щирістю.

Наведені брови і вії уві сні свідчать про нещирість у взаєминах. Можливо, персона, яка за участю відноситься до Ваших проблем і поточних справ, має свої особисті мотиви.

Ще одне пояснення,, до чого сниться яскравий макіяж очей, розкриває неправильну точку зору сновідящего. Для закоханих, така процедура підказує про невірних поняттях партнера про вірність.

Приснився тональний крем або пудра на обличчі віщує, що сновидець склав помилкове судження про когось. Чоловікові, який наснився макіяж на конкретну жінку, свідчить про особисту зацікавленість сплячої людини в цій дамі.

Вульгарний, невміло нанесений макіяж віщає сонником про те, що сплячій людині вдасться вчасно розпізнати лицемірство і тим самим уникнути неприємностей.

Фарбуватися самому

Згідно з тлумаченням сонника Дмитра та Надії Зими, то,, до чого сниться самому наносити макіяж, відображає необхідність наяву приховувати свої справжні почуття при спілкуванні з оточуючими.

Чоловікові, якому довелося уві сні робити собі яскравий макіяж — наводити очі і губи, відображає підсвідоме прагнення приховувати свою сутність, щоб здаватися оточуючим не тим, ким він є насправді.

Жінці, наносити косметику на обличчя уві сні, на думку більшості сонників, відображає підсвідоме невдоволення собою, своєю зовнішністю. Подібними маніпуляціями Ви намагаєтеся прикрити власну невпевненість, намагаючись здаватися самодостатньою особистістю.

Бачити себе з умілим і яскравим мейкапом, за версією Сучасного суміщеного сонника, говорить про те, що наяву Ви не повинні обманювати себе зовнішнім виглядом нових приятелів і знайомих. Робити уві сні собі макіяж — при всьому старанні, Вам не вдасться приховати від близьких справжніх відчуттів і відбулися ганебних вчинків.

Наносити тональний крем, пудру на обличчя віщає про прагнення сновідящего сподобатися оточуючим, намагаючись завуалювати свої недоліки і наслідуючи комусь. Наснилося, що доводиться підправляти косметику, наводити очі і губи — Ви втомилися від награність і лицемірства, але маску скидати не хочете.

Фарбувати когось

Сучасний суміщений сонник тлумачить,, до чого сниться робити комусь макіяж, нещирістю персони, яка знаходиться в безпосередній близькості від сновідящего.

Фарбувати кохану людину уві сні, є вираженням невдоволення взаємовідносинами з партнером. Бути може, Ви нутром відчуваєте дволикість і ненадійність другої половинки.

Змивати нанесений макіяж уві сні — до можливості викрити і зловити брехливу особу «на гарячому». Якщо косметику змивають, щоб заново нафарбуватися — персонажу вдасться вийти з делікатного становища.

Сонник макіяж, до чого сниться макіяж уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: