Сонник макарони, до чого сниться макарони уві сні

До чого сняться макарони? Сонники відзначають, що улюблена багатьма їжа уві сні відображає їх сексуальні пристрасті або проблеми з відсутністю почуття міри.

Бачити продукт

Тим, кому наснилися макарони, багато тлумачів снів пророкують успіх у починаннях, але сонник Міллера попереджає про перешкоди. За його тлумачення, бачити, що їх повна тарілка — знак, що вдасться зібрати чималу суму, але тільки методом суворої економії. Провидиця Ванга зазначає, що велика їх кількість говорить про скупість, через яку можна втратити останніх друзів.

Незаміжню жінку чекає знайомство з цікавим чоловіком, але не слід спокушатися першим враженням.

Як говорить Фрейд, макарони, як будь-який подовжений і округлий предмет, символізують «чоловічу гідність». Відповідно, в якому б вигляді вони не були присутні в сновидінні, його тлумачення сну стосується сексуальної сфери. Бачити апетитне блюдо — отримувати більше задоволення від передчуття еротичних моментів, ніж від самого процесу.

До чого сняться макарони або вермішель іменинникам сентября-грудня: бути їм обдуреними, якщо не виявлять обережність. Тлумачення сну для народжених в січні-квітні: необхідно потурбуватися про свою дієту, інакше наберете зайву вагу.

Також провісники, даючи тлумачення сну, пророкують проблеми з кістками і судинами, а інші вказують на душевну спустошеність сновидіння.

Їсти

По Фрейду, поїдання смачної страви з макаронів уособлює сексуальні задоволення: це може наснитися тому, хто досконало володіє мистецтвом любові. Якщо є їх дуже великими порціями — сновидец не проти брати участь в групових утіхах. Остигнули — уособлюють статеве безсилля або охолодження до партнера.

Сонник Стерво інтерпретує таке сновидіння, як загрозу втрати фігури. За Сучасному суміщений, є їх уві сні — доведеться наяву важко працювати, щоб виправити свої помилки або здійснити масштабну творчу ідею.

Іменинникам травня-серпня ця страва сниться до відрядження. Наснилося їсти макарони з підливою — в роботі зустрінуться серйозні перешкоди.

Згідно сонником Хассе, їсти макарони — до стійкого добробуту і повноцінного харчування, а об’їдатися ними — зможете дозволити собі будь-які гастрономічні витребеньки. Є їх з м’ясом, згідно сонником Від «А» До «Я» — до обіду в ресторані в хорошій компанії.

Деякі провісники дають несприятливу трактування. Сонник Білого Мага пророкує любителям макаронів зустріч з дамою, яка викличе біду. Крім того, вважається, що таке меню може приснитися до шлункових кольок, а також до задоволень, які спричинять за собою небажані наслідки, страждання і біль.

Купувати і готувати

Купувати макарони або вермішель уві сні багато, «в запас» — до нерозумних витрат. Наснилося чоловікові, ніби взяв поламані — віщує наступ імпотенції. Також купувати їх віщує багато роботи, причому нелюбимої або дуже напружена.

До чого сниться варити макарони? Сонник Міллера говорить: попереду потреба або істотна втрата. Якщо вони ще й злиплися — належить змиритися з приводу тяжкої втрати.

По Фрейду, той, хто варить їх, стурбований сексом. Сонник Білого Мага говорить: бачити приготування такої страви передвіщає зміни, яких ви побоюєтеся.

Варити, щоб приготувати італійську пасту — знак мінливості, частої зміни партнерів. Робити гострий підлив — доведеться укласти договір на незвичайних умовах. Додавати овочі і м’ясо — до дружній вечірці, хорошому застілля.

Сонник макарони, до чого сниться макарони уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: