Сонник мак, до чого сниться мак уві сні

Побачити уві сні такий чарівний і прекрасний мак — сприятливий знак. Сонник пророкує всілякі радості, плотські задоволення, справжнє щастя. Але на жаль, період цей буде тривати недовго. Звичайно ж, є і не настільки позитивні пояснення,, до чого сниться ця квітка. Щоб дізнатися всі варіанти тлумачень, потрібно звернутися не до одного, а відразу до декількох джерел.

Пояснення сюжету Міллером

Сонник Міллера передрікає приємні заняття і незабутні відчуття. Але, ви не зможете їх відчувати тривалий час.

Якщо уві сні ви бачили великі червоні маки, що ростуть на широкому полі, і вдихали їх неповторний аромат, то в реальності опинитеся в ролі жертви. Льстец і обманщик зможе вас принизити і обдурити.

Приснилися довгі квітучі поля маку обіцяють радість. Буде приємно спілкуватися з родичами, друзями. Ймовірно, хтось із них порадує вас сюрпризом.

Міллер також дає пояснення і, до чого сниться зривати ці квіти. Провісник переконаний, що приснилося обіцяє пристрасне любовне почуття, яке, на жаль, буде лише платонічним.

Пророцтва Ванги

Посипати землю уві сні зернами маку — до відчуття внутрішнього неспокою. Причому відчувати тривогу ви будете практично постійно. Допомогти позбутися від цього неприємного душевного стан зможе лише сповідь і звернення до представника православної церкви.

Бачити в нічних мареннях поле червоних маків, значить, наяву відвідати місця поховання родичів. Сонник Ванги рекомендує як слід пом’янути покійних, щоб їх душі заспокоїлися, і вони ще довгий час не нагадували про себе.

Бачити у себе в долоні насіння маку — до самотності. Зараз ви відчуває гірке почуття самотності і непотрібності, однак, не турбуєтеся. Незабаром якась подія змусить вас змінити свій думка на прямо протилежне.

Збирати уві сні макові коробочки означає, що в реальності вийде познайомитися з новими людьми. Нові знайомі дозволять забути про неприємні події минулого і почати нове життя.

Якщо сниться, що з червоних квітів маків опадають пелюстки, приготуйтеся пережити втрату близької людини. Втрату ви буде переживати вкрай болісно.

Пророцтва Сучасного сонника

Поля, засіяні маками, сняться до небувалої радості. Зривати приснилися бутони маку — до любовних почуттів, які спалахнуть з першого погляду.

Побачити уві сні у вітрині магазині булку з маком — до «білій смузі» у житті. Є булочку, значить, отримати масу тілесних насолод. Якщо булка з маком була несмачною, то піде швидке розчарування, образи, сльози. Сучасний сонник рекомендує не зациклюватися на даному моменті своєї біографії, а, відкине непотрібні переживання, йти далі.

Інші опису сновидіння

Приснився пиріг з маком — символ того, що все буде складатися як не можна краще. Їсти уві сні макові пиріжки — до взаємної пристрасної любові. Жіночий сонник переконаний, що ці емоції можуть перерости і в справжню любов.

Якщо сниться, що ви надкусили булочку, а вона виявилась несправною, то вас обдурять і зрадять. Сонник Мандрівник радить не бути надмірно довірливим і в будь-якій ситуації думати лише про себе.

Тримати в сні в руках пишну і свіжу булку з маком — до величезних можливостей. Перед вами зараз відкриті всі дороги. Наберіться сміливості і добийтеся того, чого хочете.

Сонник мак, до чого сниться мак уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: