Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник магнітофон, до чого сниться магнітофон уві сні

Бачити уві сні магнітофон — символ дуже цікавий. І все тому, то, зважившись витлумачити,, до чого сниться даний музичний прилад, ви навряд чи знайдете велику кількість сонників, тлумачать цей образ однаково. Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання, необхідно врахувати всі деталі, тоді ви зумієте зрозуміти, про що вас попереджає Доля.

Сонник Міллера

Трактуючи,, до чого сниться магнітофон, сонник Міллера попереджає про те, що є ймовірність познайомитися з «пустодзвоном». Особливо таке тлумачення сну правдиво, якщо уві сні ви бачите, що ви слухаєте пісні, відтворювані магнітофоном, і підспівувати їх.

Наснилося, що ви поламали звуковідтворювальний пристрій? Це ознака проблем з молодшим поколінням. А ось, купувати його уві сні — до спроб наблизитися до «зворотному боці» власного життя, віщає американський тлумач сновидінь.

Новенький бумбокс, як символ зв’язку з мистецтвом

До чого сниться, що ви вибираєте в магазині для себе новий магнітофон? Таке бачення, за версією Сучасного сонника, предзнаменует значуща подія у вашому житті. Ймовірно, ви познайомитеся з людиною з шоу-бізнесу або займає високе положення на музичному Олімпі.

Уві сні вам подарували магнітофон? Це означає, що ви самі вирішите долучитися до мистецтва. Можливо, захопитеся грою на музичному інструменті, глаголют трактування Східного сонника.

Старий касетник, або Будьте обережні зі словами

Цілком ймовірно, що вам міг наснитися старий касетний магнітофон, який ще чудово працює. Сонник Мандрівника попереджає, що в таких випадках необхідно проявити обережність у висловлюваннях, бо подібні мрії означають неприємності, винуватцем яких стане взаємна нерозуміння. Хтось може неправильно витлумачити сенс вашого судження.

Бачите уві сні, що старенький касетник, міцно улюблений вами, став непридатним? Ви надто сприйнятливі до чужої думки, навчитеся жити «своїми мізками», радить «оракул сновидінь» Лонго.

Дисковий «сідішнік» — ознака нестійкості перед лестощами

Цікаву інтерпретацію приснився сюжету, в якому ви знаходите або купуєте сучасний Супермодний магнітофон, який зчитує інформацію з дисків або флешки, пропонує сонник пастора Лоффа. За версією даного тлумача, таке бачення говорить про те, що ви «легка здобич» для підлабузників.

Ще такий приснився сюжет може позначати, що ви станете учасником нудною бесіди або дурного спору.

Що «лилося» з динаміків магнітофона

Розгадуючи, що пророкує і, до чого сниться магнітофон, непогано враховувати не тільки його зовнішній вигляд, вік і те, з яких носіїв він зчитує музику, а ще й те, що за музика звучить з його динаміків уві сні. Отже:

 • Блюз — до смутку і нудьги;
 • Рок — якщо у вас є ідеї — сміливо реалізовуйте;
 • Рок-н-рол — вас чекає веселощі і безтурботно проведений час;
 • Джаз — вам в голову прийде чудова ідея, головне — не пропустіть цей момент;
 • Шансон — ви чимось серйозно розмірковують над;
 • Попсові композиції — ви витратите свій час на дурниці.
 • Сонник магнітофон, до чого сниться магнітофон уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: