Сонник магнітофон, до чого сниться магнітофон уві сні

Бачити уві сні магнітофон — символ дуже цікавий. І все тому, то, зважившись витлумачити,, до чого сниться даний музичний прилад, ви навряд чи знайдете велику кількість сонників, тлумачать цей образ однаково. Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання, необхідно врахувати всі деталі, тоді ви зумієте зрозуміти, про що вас попереджає Доля.

Сонник Міллера

Трактуючи,, до чого сниться магнітофон, сонник Міллера попереджає про те, що є ймовірність познайомитися з «пустодзвоном». Особливо таке тлумачення сну правдиво, якщо уві сні ви бачите, що ви слухаєте пісні, відтворювані магнітофоном, і підспівувати їх.

Наснилося, що ви поламали звуковідтворювальний пристрій? Це ознака проблем з молодшим поколінням. А ось, купувати його уві сні — до спроб наблизитися до «зворотному боці» власного життя, віщає американський тлумач сновидінь.

Новенький бумбокс, як символ зв’язку з мистецтвом

До чого сниться, що ви вибираєте в магазині для себе новий магнітофон? Таке бачення, за версією Сучасного сонника, предзнаменует значуща подія у вашому житті. Ймовірно, ви познайомитеся з людиною з шоу-бізнесу або займає високе положення на музичному Олімпі.

Уві сні вам подарували магнітофон? Це означає, що ви самі вирішите долучитися до мистецтва. Можливо, захопитеся грою на музичному інструменті, глаголют трактування Східного сонника.

Старий касетник, або Будьте обережні зі словами

Цілком ймовірно, що вам міг наснитися старий касетний магнітофон, який ще чудово працює. Сонник Мандрівника попереджає, що в таких випадках необхідно проявити обережність у висловлюваннях, бо подібні мрії означають неприємності, винуватцем яких стане взаємна нерозуміння. Хтось може неправильно витлумачити сенс вашого судження.

Бачите уві сні, що старенький касетник, міцно улюблений вами, став непридатним? Ви надто сприйнятливі до чужої думки, навчитеся жити «своїми мізками», радить «оракул сновидінь» Лонго.

Дисковий «сідішнік» — ознака нестійкості перед лестощами

Цікаву інтерпретацію приснився сюжету, в якому ви знаходите або купуєте сучасний Супермодний магнітофон, який зчитує інформацію з дисків або флешки, пропонує сонник пастора Лоффа. За версією даного тлумача, таке бачення говорить про те, що ви «легка здобич» для підлабузників.

Ще такий приснився сюжет може позначати, що ви станете учасником нудною бесіди або дурного спору.

Що «лилося» з динаміків магнітофона

Розгадуючи, що пророкує і, до чого сниться магнітофон, непогано враховувати не тільки його зовнішній вигляд, вік і те, з яких носіїв він зчитує музику, а ще й те, що за музика звучить з його динаміків уві сні. Отже:

 • Блюз — до смутку і нудьги;
 • Рок — якщо у вас є ідеї — сміливо реалізовуйте;
 • Рок-н-рол — вас чекає веселощі і безтурботно проведений час;
 • Джаз — вам в голову прийде чудова ідея, головне — не пропустіть цей момент;
 • Шансон — ви чимось серйозно розмірковують над;
 • Попсові композиції — ви витратите свій час на дурниці.
 • Сонник магнітофон, до чого сниться магнітофон уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: