Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник м’ясо свинини, до чого сниться м’ясо свинини уві сні

Зрозуміти,, до чого сниться будь-якої сон, можна, вдавшись до допомоги сонників. Ці мудрі тлумачі сновидінь збирали свої знання по крихтах на протязі не одного десятка, а то й сотні років. Дуже багато символів, які людина бачить уві сні, є не просто плодом уяви, вони обіцяють йому щось. Ось, наприклад, м’ясо свинини — це знак якогось захворювання у сновидіння.

Коротко, але точно

Сон — це приємна можливість, як відпочити, так і заглянути в своє майбутнє. Сумно, якщо ви не можете згадати своє сновидіння в подробицях. Сумно, але не більше, так як сонники — це відмінні помічники в питаннях нічних мрій. Вони можуть розтлумачити будь-бачення, навіть короткий сюжет, «вирваний» із загальної картини. Ось, наприклад, чого чекати, якщо вам приснилося м’ясо свинини:

 • Є напівсирим — до хвороби.
 • Їсти м’ясо з кров’ю — до сварки з чоловіком.
 • Готувати — до спроб вирішити проблеми.
 • Продавати або обробляти — не всі задуми здійсняться.
 • Сонник Міллера

  За версією самого повного тлумача сновидінь — сонника Міллера — приснилося м’ясо свинини символізує рішення проблем. Але тільки в тому випадку, якщо ви не їли свіжину. А ось якщо скуштували м’яска, то приготуйтеся до великих неприємностей і скандалів.

  М’ясна лавка, як символ марних надій

  Уві сні ви купували м’ясо свинини для приготування обіду? Можливо, що планам не судилося здійснитися, засмучує сонник пастора Лоффа. А от купувати багато свинячих кісток, ніг, вух, хвостів для свого пса — це символ того, що ви виступите в ролі альтруїста, надавши комусь безкорисливу допомогу.

  Сниться багато свіжого м’яса, яке обробляє м’ясник? Вас чекають невдачі і втрати. Свіже м’яско чисте і без крові — можете сподіватися на успішну операцію. Головне — не спугните удачу, не розповідайте нікому про неї поки не укладете. А якщо свіжа свинина була малопривабливою — хоч і була без крові, але вигляд мала пошарпаний — то це знак того, що ви допоможете родичу, але при цьому нашкодите собі.

  Свіжина — знак неприємностей

  Той, кому сниться, що він їсть сиру свинину, необхідно вжити профілактичних заходів, інакше є ймовірність «підчепити» якусь заразне захворювання, попереджає Циганський сонник. А якщо наснилося сире м’ясо свинини, яким ви покриваєте своє тіло, то хвороба буде шкірної.

  Не менш проблематичним буде положення, якщо ви — вегетаріанець, але уві сні бачили, як рвете зубами і ковтає сиру плоть свині, немов хижий звір. Цей сон означає приховану агресію, яка незабаром вас сильно підведе. Щоб не допустити цього, контролюйте свої емоції.

  Готовий обід, або Ваше майбутнє залежить від вас

  Сниться, що ви їсте варене м’ясо? Бачення означає, що ви в силах контролювати свої вчинки, але чомусь не бажаєте це робити. А ось тлумачення сну, в якому ви студії варену свинину, порадує, так як означає це вашу рішучість і прекрасне самовладання.

  Ще варене м’ясо свинини може приснитися тоді, коли вам належить зробити складний вибір в реальності. Якщо ви бачите, що отримували задоволення, куштуючи його, то ви зумієте вирішити всі складнощі, якщо ж вам було несмачно — то варто попросити поради, а може і допомоги, у друзів, підказує Місячний сонник.

  Сонник м'ясо свинини, до чого сниться м'ясо свинини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: