Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник людина в труні, до чого сниться людина в труні уві сні

До чого сниться людина в труні? Уві сні це яскрава ознака того, що якась фаза в його або вашому житті завершена і можна будувати плани на майбутнє. Сонник підкаже, як правильно інтерпретувати той чи інший образ.

Трактування Міллера

До чого сниться, що жива людина лежить в труні? На думку сонника Міллера, сновидіння обіцяє хвороба, довгограючі конфлікти і пізніше каяття у скоєному.

До довголіттю!

Бачити, що нині живе уві сні мертвий і покоїться в труні, означає, що ви отримаєте істотний прибуток. Приснився мертвий родич? Він буде жити ще довго і безбідно.

До чого сниться реально мертва людина в труні? Найімовірніше, відбудеться різка зміна погоди, проте сонник пропонує ще одне нестандартне тлумачення сну.

Забудьте!

Якщо померлий чоловік в труні виглядає добре і молодо, то ви не можете позбутися від спогадів, пов’язаних з недавньою подією.

Якщо померлий уві сні зовсім висох, то сонник впевнений, що скоро ви відчуєте полегшення і зможете рухатися вперед. Якщо він про щось просить, то неодмінно виконайте прохання.

Хто сновідел?

Перш ніж переходити до подальшої інтерпретації необхідно врахувати, кому саме привидівся чоловік в труні.

 • Літній — смерть близька.
 • Сімейному старому — подружжя помруть в один день.
 • Сімейним — прибуток.
 • Молодому — довгі роки.
 • Самотньому — швидке весілля.
 • Хлібороби — падіж худоби, неврожай.
 • Бізнесмену — невдача.
 • Бережіться!

  До чого сниться близька людина в труні? Сонник впевнений, що бачити його — до важливого повідомлення.

  Якщо уві сні в подібній ситуації з’явився близький, який давно хворий, то, на жаль, його життя підходить до завершення.

  Здоровий близький наяву заслужить почесті і грандіозний успіх. Наснилося, що помер вже покійний родич? Вам загрожує смертельна небезпека.

  Чекайте додавання!

  Якщо уві сні в ящику лежить власний брат, то йому гарантовано довголіття, а вам можна чекати прибутку. Бачити померлим свого сина — до додатку в сімействі і радісної події.

  Будь-який інший рідний небіжчик означає, що життя його буде довгою і забезпеченою.

  Наснилося, що рідна людина раптово помер? Ви проживете досить довго, зумієте побачити дорослих дітей і навіть поняньчити онуків.

  Міцна любов?

  До чого сниться улюблений в труні? Сонник дає негативний прогноз. Бачення обіцяє охолодження відносин і неодмінна розставання.

  Якщо приснилося, що помер улюблений, то незабаром ваша зв’язок піддасться важкому випробуванню. І тільки від вас залежить, закінчиться вона або перейде на новий рівень.

  Не пийте!

  Уві сні довелося виявити, що незнайомий персонаж лежить в гробовому ящику прямо посеред вашої квартири? Сонник гарантує тривалі сімейні конфлікти на грунті розпусного способу життя або пияцтва.

  Привидівся зовсім незнайомий мрець? Це яскравий знак прийдешньої весілля або народження дитини. Причому подія з однаковою ймовірністю може відбутися як у вашій, так і в сім’ї друзів.

  Уві сні привидівся знайома людина в труні? Якщо це друг, то незабаром він позичить вам пристойну суму грошей і не зажадає її повернути. Якщо ж з’явився далекий знайомий, то почуєте про нього незвичайну новина.

  Готуйтеся!

  Наснилися похорон, на яких покійний раптом ожив? Готуйтеся зустрічати гостей з далеких країв або отримати карколомну новину.

  Якщо ж уві сні труп ожив, то вам доведеться пережити велику втрату, але в підсумку ви придбаєте навіть більше. До чого ще сниться, що ожив мрець?

  Сонник підозрює, що повернуться давно забуті неприємності, вам доведеться зайнятися вже знайомою справою або спливе давня зв’язок.

  Сонник людина в труні, до чого сниться людина в труні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: