Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник людина без рук, до чого сниться людина без рук уві сні

Побачений уві сні людина без рук завжди є попередженням про якісь труднощі, неприємності. Сонник інтерпретує приснився образ в залежності від інших подробиць і допомагає зрозуміти, до чого він сниться. Попередження може відноситися до робочої або особистій сфері або стосуватися рідних, друзів, хороших знайомих сновидіння.

Професійне терені

Бачити уві сні безрукого означає, згідно сонником, обмеження деяких можливостей сплячого. Він не зможе здійснювати діяльність в тій сфері, яку вважав своєю по праву. Якщо ж наснилося самому бути безрукої — таке бачення обіцяє втрату одного.

Оскільки сонники називають руки символом праці, безрукий уві сні може попереджати: внаслідок якихось обставин сновидец викличе невдоволення якогось впливового особи. Через це він може залишитися не тільки безробітним, а й взагалі втратити можливість заробляти на хліб.

Сприятливим знаком вважається бачення, де втрачені кінцівки починають відновлюватися або виростають знову. Це означає: ви зможете відновити свої позиції в областях, звідки були виключені кимось або випали через обставини.

Проблеми у рідних

До чого сниться бачити близької людини без рук? Йому мають бути великі неприємності. Швидше за все, йому буде дуже потрібна ваша допомога.

Сновидіння про когось близькому, раптом став інвалідом, по сонником, попереджає про мінливості фортуни. Вчорашній улюбленець долі, повелитель обставин завтра цілком може стати парією. Причому сам сплячий знаходиться небезпечно близько до таких пертурбацій.

Приснився близький родич в такому вигляді є передвістям наближається складного життєвого періоду для нього. Його труднощі можуть позначитися на вас. Постарайтеся надати йому посильну допомогу.

Уважніше відноситеся до себе і свого бізнесу

Тлумачення сну про людину без рук також зачіпає бізнес-відносини. Сонник сповіщає: доведеться співпрацювати з неприємним партнером, який захоче нашкодити інтересам сплячого. Слід бути вкрай обережним, щоб перешкодити здійснитися підступним задумам.

До чого сниться людина без рук і ніг? Стан вашої емоційної сфери досить критичне. Пригніченість, невпевненість в собі настільки сильні, що це відбивається на зовнішньому рівні. Це здатне стати причиною проблем і неприємностей.

Які були каліцтва

Приснилися інші каліцтва, згідно сонником, також вказують на різного роду неприємності. Якщо бачили уві сні кого-то:

 • Без кисті — розставання з кимось близьким, коханим;
 • Без пальців — ймовірність втратити когось з дітей, рідних, друзів;
 • З кінцівкою, позбавленої шкіри — життєва нестабільність, беззахисність, невпевненість в найближчому майбутньому;
 • З однією рукою — істотне обмеження властивих вам можливостей (ймовірно, на роботі);
 • Без верхніх кінцівок і ніг — відчуваєте внутрішню невизначеність, страх.
 • Знайомі або незнайомці уві сні без пальців або навіть без кисті віщують непорозуміння, сімейний розлад. Можливо, від сновидіння відвернуться рідні.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться людина без рук? Такий образ уві сні пророкує: відносини між подружжям або закоханими зіпсуються аж до взаємної незадоволеності. Можливо навіть розставання. Крім того, бачення сигналізує про можливе шахрайство, обман.

  Сонник людина без рук, до чого сниться людина без рук уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: