Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник людина без ніг, до чого сниться людина без ніг уві сні

Ноги — це символ життєвої стійкості сновидіння, його віри в себе. Саме тому, людина без ніг, прівідевшіеся уві сні, викликає страх перед майбутнім. Бачення такого роду попереджають про втрату опори в житті або про небезпеку. Однак, тлумачачи,, до чого сниться подібний сюжет, необхідно уточнити, хто був «безножкой»: сам сновидець або хтось інший — це важливий фактор, стверджують сонники.

Короткі тлумачення

Якщо ви не пам’ятаєте або не бажаєте згадувати подробиці свого бачення, але при цьому хочете знати,, до чого сниться людина без ніг — вас виручать короткі трактування, які ви можете знайти в будь-якому тлумачі. Ось, наприклад, такі:

 • Бачити чоловіка без нижніх кінцівок — вам буде потрібна підтримка одного.
 • Самому уві сні бути на протезах — уникайте заздрості ворогів.
 • Каліка був підставний — в чомусь ви обманювали.
 • Допомогти людині без ніг піднятися по сходах — всі ваші задуми реалізуються.
 • Сонник Міллера

  Густав Міллер в сонник дає докладне тлумачення сну, в якому ви бачите себе без нижніх кінцівок: у вирішенні якихось важливих питань ви зіткнетеся з непереборними труднощами. А якщо приятель приснився з такою бідою — існує загроза втратити з ним взаєморозуміння в реальному світі.

  Бути уві сні «неповним» — знак розчарувань і втрат

  Тому, кому хочеться знати, до чого сниться, що він безногий інвалід, буде цікава трактування Східного сонника. У ній згадується, що таке сновидіння — це ознака розчарування в кумирах і ідеалах, втрата сенсу життя. Бачити уві сні себе безпорадним безногим калікою — знак того, що вас хочуть підставити конкуренти.

  Мало чим відрізняється пояснення, дане Місячним сонником, сюжету, в якому ви наснилися собі безногим, але на протезах — вам буде складно реалізувати те, що ви задумали, тому ви розчаруєтеся в своїх талантах.

  Допомога безпорадного, як символ відродження надії

  Наснилося, що допомагаєте людині без ніг і рук — ви втратили віру в те, що ви зміните своє життя на краще. Однак подібне бачення означає, що, незважаючи на гадану безвихідність, скоро все налагодиться. Бачити уві сні, що старому без ніг і рук допомагає дитина — невелику, але суттєву допомогу надасть один, завдяки чому ви зможете «встати з колін».

  Доглядати за людиною без ніг і рук уві сні, означає, що у вас є мрії, втілити в життя які ви боїтеся, і даремно це робите. Подібне сновидіння — підказка, що ви отримаєте те, чого хочете.

  Несправжня безпорадність, або Ви хвилюєтеся марно…

  Сонник Білого Мага, трактуючи,, до чого сниться людина без ніг, який насправді зовсім і не інвалід, а лише зображує його заради милостині, дає таке пояснення: молодий хлопець переодягнувся калікою — дуже скоро неприємності закінчаться, можете не хвилюватися, старий — доведеться почекати, але все одно «світанок не за горами».

  Наснилося, що молодого актора загримували під інваліда без нижніх кінцівок — ви надумали собі проблеми самі, підказує Циганський сонник.

  Сонник людина без ніг, до чого сниться людина без ніг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: