Сонник людина без ніг, до чого сниться людина без ніг уві сні

Ноги — це символ життєвої стійкості сновидіння, його віри в себе. Саме тому, людина без ніг, прівідевшіеся уві сні, викликає страх перед майбутнім. Бачення такого роду попереджають про втрату опори в житті або про небезпеку. Однак, тлумачачи,, до чого сниться подібний сюжет, необхідно уточнити, хто був «безножкой»: сам сновидець або хтось інший — це важливий фактор, стверджують сонники.

Короткі тлумачення

Якщо ви не пам’ятаєте або не бажаєте згадувати подробиці свого бачення, але при цьому хочете знати,, до чого сниться людина без ніг — вас виручать короткі трактування, які ви можете знайти в будь-якому тлумачі. Ось, наприклад, такі:

 • Бачити чоловіка без нижніх кінцівок — вам буде потрібна підтримка одного.
 • Самому уві сні бути на протезах — уникайте заздрості ворогів.
 • Каліка був підставний — в чомусь ви обманювали.
 • Допомогти людині без ніг піднятися по сходах — всі ваші задуми реалізуються.
 • Сонник Міллера

  Густав Міллер в сонник дає докладне тлумачення сну, в якому ви бачите себе без нижніх кінцівок: у вирішенні якихось важливих питань ви зіткнетеся з непереборними труднощами. А якщо приятель приснився з такою бідою — існує загроза втратити з ним взаєморозуміння в реальному світі.

  Бути уві сні «неповним» — знак розчарувань і втрат

  Тому, кому хочеться знати, до чого сниться, що він безногий інвалід, буде цікава трактування Східного сонника. У ній згадується, що таке сновидіння — це ознака розчарування в кумирах і ідеалах, втрата сенсу життя. Бачити уві сні себе безпорадним безногим калікою — знак того, що вас хочуть підставити конкуренти.

  Мало чим відрізняється пояснення, дане Місячним сонником, сюжету, в якому ви наснилися собі безногим, але на протезах — вам буде складно реалізувати те, що ви задумали, тому ви розчаруєтеся в своїх талантах.

  Допомога безпорадного, як символ відродження надії

  Наснилося, що допомагаєте людині без ніг і рук — ви втратили віру в те, що ви зміните своє життя на краще. Однак подібне бачення означає, що, незважаючи на гадану безвихідність, скоро все налагодиться. Бачити уві сні, що старому без ніг і рук допомагає дитина — невелику, але суттєву допомогу надасть один, завдяки чому ви зможете «встати з колін».

  Доглядати за людиною без ніг і рук уві сні, означає, що у вас є мрії, втілити в життя які ви боїтеся, і даремно це робите. Подібне сновидіння — підказка, що ви отримаєте те, чого хочете.

  Несправжня безпорадність, або Ви хвилюєтеся марно…

  Сонник Білого Мага, трактуючи,, до чого сниться людина без ніг, який насправді зовсім і не інвалід, а лише зображує його заради милостині, дає таке пояснення: молодий хлопець переодягнувся калікою — дуже скоро неприємності закінчаться, можете не хвилюватися, старий — доведеться почекати, але все одно «світанок не за горами».

  Наснилося, що молодого актора загримували під інваліда без нижніх кінцівок — ви надумали собі проблеми самі, підказує Циганський сонник.

  Сонник людина без ніг, до чого сниться людина без ніг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: