Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ланцюжок, до чого сниться ланцюжок уві сні

Ланцюг уві сні характеризує емоційний стан людини, має неоднозначне тлумачення, яке залежить від дій і подій, що відбуваються в реальному житті людини. Щоб розібратися,, до чого сниться і що означає ланцюжок уві сні, слід ретельно пригадати деталі побаченого, власні дії та емоції в сновидінні, після чого звернутися за підказкою в сонник.

Деякі сонники, ланцюг уві сні, пов’язують з кайданами, які сковують думки і дії людини. Щоб дізнатися, до чого сниться чіпкий, варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлено прикрасу.

Бачити ланцюжок уві сні, з благородного металу, є добрим знаком. Молодим людям така картинка віщує швидке заміжжя, щасливе сімейне життя. Сонник Міллера золотий чіпкий пов’язує з емоційним станом сновідящего, сумнівам, невпевненості в собі або в своєму партнері.

Ланцюг зі срібла, тлумачиться сонником, як пристрасть сновидіння до грошей, якщо виріб виготовлений з недорогоцінного металу або біжутерного сплаву, то сплячої людини чекає розчарування. Дівчатам, дане сновидіння віщує заміжжя по любові, але життя з обранцем в нужді і бідності.

Ланцюжок на шиї у кого-то, символізує надмірну зацікавленість персони життям інших людей. Сонник Фрейда, даний образ тлумачить як нездоровий інтерес чужими інтимними стосунками, внаслідок занадто довгого сексуального утримання. Слід тримати себе в руках, оскільки є ризик зайти надто далеко в своїх підглядання в «замкову щілину». Виявити ланцюг у себе на шиї — до болючої прихильності сновідящего до якоїсь людини.

Ланцюжок з кулоном уві сні, згідно сонником, вказує на непосильну ношу, яку добровільно звалив на себе спляча людина. Якщо ланцюжок порвалася уві сні, під вагою кулона, значить, в реальному житті сновидец не зможе винести перешкод, а його задуми приречені на поразку. Молодій особі, дане сновидіння говорить про надмірну турботу про свого обранця, який приймає таку поведінку як даність. Розгляд з чужими проблемами закінчиться для панянки невдачею, а вірності і подяки коханого не варто очікувати.

Якщо людині приснилася ланцюжок з хрестом, значить, в реальному житті йому буде супроводжувати удача й успіх, а нові починання приречені на успішне здійснення. Попередження про негаразди, які прямим чином або побічно торкнуться інтересів сновідящего, ось,, до чого сниться порвана ланцюжок з хрестиком. Бізнесменам сонник радить найближчим часом відмовитися від ділових поїздок і сконцентрувати свою увагу на зміцнення бізнесу.

До чого сниться розірвана ланцюжок? Сонник тлумачить дане бачення як швидку зміну обставин і поява ситуацій, здатних кардинально змінити біографію людини. Заміжній жінці це віщує звільнення від чоловіка-тирана.

Також, рвані ланцюжка уві сні, віщують звільнення від чужого впливу, непотрібних зв’язків, речей і заступництва, яке обтяжує особу, не дозволяючи йому розвиватися в бажаному руслі.

Отримана в подарунок ланцюжок, віщує, за сонником Хассе, набуття вірного друга або покровителя.

Події та дії, пов’язані з прикрасою

Втратити ланцюжок, свідчить про лінощів і безтурботності сновидіння, які принесуть безліч неприємностей самому сплячій людині і людей, що оточують його. Якщо молода персона, втрачає подаровану ланцюг уві сні, значить, в реальному житті, варто придивитися навколо, оскільки за спиною у сновидіння відбуваються якісь події, про які всі мовчать.

Якщо приснилося одягати ланцюжок уві сні, то, як тлумачить сонник, в недалекому майбутньому сновидцу доведеться взяти на себе додаткові зобов’язання і пов’язані з ними клопоти.

Корисно знати,, до чого сниться подарували ланцюжок? Якщо подарунок уві сні зробив кохана людина, значить, наяву особливо не впевнена в щирості почуттів обранця і сильно сумнівається його в вірності. Не варто хвилюватися і переживати з цього приводу, оскільки всі занепокоєння є безпідставними та необґрунтованими.

До чого сниться знайти ланцюжок? Подібна знахідка розкриває можливість зустріти свою другу половинку, а також налагодити ділові зв’язки з людьми, які раніше не знайомими.

Ознака сильного розчарування в близькій або наближеному людині, ось,, до чого сниться купувати ланцюжок.

Приміряти ланцюжок уві сні, або розплутувати її, тлумачиться сонником, як можливість втягнутися в романтичні або сексуальні відносини з двома і більше особами.

Сонник ланцюжок, до чого сниться ланцюжок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: