Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліхтарик, до чого сниться ліхтарик уві сні

Ліхтарик уві сні зумовлює приємні несподіванки, отримання корисної інформації. Про викриття несприятливих справ сповіщає сонник, тлумачачи,, до чого сниться світиться ліхтар.

Про що мовить Міллер?

Приснився ліхтарик уособлює собою раптову здогад, яка допоможе сновідящій правильно оцінити ситуацію і з гідністю вирішити проблему. Світити їм уві сні, означає, що своєю щирістю і щедрістю спляча персона притягує до себе добрих людей.

Бачити, що світильник раптово згасло, сповіщає про слабкості майбутнього успіху. Спіткнутися і розбити предмет уві сні, говорить про необхідність попросити інших про допомогу. Однак, що зробив це, ви ризикуєте втратити самостійність і розчаруватися в зробленому справі.

Подробиці: опис предмета

Сонник XXI століття тлумачення сну про ліхтарику, пов’язує з його видом, станом і особливостями приснився предмета. Так, бачити, що він:

 • Розбитий — говорить про оманливих почуттях, притупленні інтуїції;
 • Красивий, зручний — обіцяє вдале вирішення задуманого підприємства;
 • Новий — пророкує успіх у професійній діяльності;
 • Згаслий — сповіщає про розчарування, зраду знайомих людей;
 • Світиться — до досягнення наміченої мети.
 • Робіть все вчасно!

  Тих, кому довелося втратити ліхтарик уві сні, Сімейний сонник попереджає про застій у справах. Езотерики, тлумачачи,, до чого сниться подібний сюжет, віщають про ризик пропустити шанс через свою повільність і нерішучості.

  Будьте готові!

  Великі перспективи пророкує Сонник XXI століття тим, кому довелося чистити ліхтарик. Наснилося, що довелось світити їм, щоб йти в темряві, означає, що у сплячої персони з’явиться хороша можливість реалізувати свої проекти.

  Побачити рухомий вогник, сповіщає несподіваний прибуток і успіхи в фінансових операціях.

  Що гряде в любові?

  Молодий панночці, запалювати уві сні китайські небесні ліхтарики, пророкує сонником Закоханих взаємну симпатію. Образ повітряних ліхтарів для заміжньої дами свідчить про вибух романтичних почуттів між подружжям.

  Не ховайтеся від негараздів!

  Деніз Лінн вважає, що те,, до чого сниться світити ліхтариком в темному приміщенні, уособлює боязнь сплячої персони подивитися в обличчя проблемам і власним страхам. Снотолкователь радить не ховатися від труднощів, які тільки на перший погляд здаються нерозв’язними.

  Утримайтеся від негативу!

  Гасити кишеньковий світильник в сновидінні, на думку сонника міс Хассе, говорить про сварку або конфлікті, ініціатором якого стане сновідящій. Можливо, така поведінка спровокує ваша необізнаність у справах.

  Інтимна сторона життя

  Нескладно здогадатися, як доктор Фрейд пояснює,, до чого сниться ліхтарик. Побачений світильник є символьним відображенням чоловічого статевого органу. Бачити його запаленим свідчить про чудовий самопочутті і сексуальної привабливості сновидіння.

  Приснився несправний ліхтарик, за версією сонника Фрейда, говорить про якісь проблеми в сексуальній сфері. Якщо ж уві сні він раптово згасло, значить, взаємини з інтимним партнером будуть натягнуті і нестабільні, що незмінно приведе до розриву.

  Сонник ліхтарик, до чого сниться ліхтарик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: