Сонник людина без голови, до чого сниться людина без голови уві сні

Стреси, пережиті людиною днем, в нічний час можуть трансформуватися в кошмари. Не варто від них відмахуватися, так як вони теж несуть в собі якусь інформацію. Ось, наприклад, пояснюючи,, до чого сниться людина без голови, сонники попереджають, що ви можете захопитися чимось неправильним і «втратити від цього голову». Запам’ятовуйте приснилося уві сні — це стати в нагоді для тлумачення мрій.

Сонник Міллера

Якщо ви загляньте в сонник Міллера, то дізнаєтеся, що означає бачення про людину без голови. Психолог, тлумачачи, до чого таке сниться, пропонує згадати, чи живий був цей «безголовий тип» чи ні.

Він не подавав ознак життя — це означає, що ви зайдете в глухий кут, вирішивши впоратися з проблемами поодинці; людина без голови був живий і навіть пританцьовував — вас чекає дивовижне пригода, яке, однак, потребують вашої концентрації, щоб воно не набуло сумні наслідки.

Короткі трактування

Якщо говорити про те,, до чого сниться людина без голови, не вдаючись у подробиці, то ось які трактування можна отримати:

 • Безголовий був оголеним уві сні — ви зробили щось неправильно і вам соромно;
 • Він був одягнений в чорне вбрання — ви спробуєте приховати якісь негарні вчинки;
 • Бачите уві сні, що з шиї тече кров — ви залучите в неприємності родичів;
 • Наснилося, що ви бачите без голівоньку себе — втратите контроль над емоціями.
 • Голова без тіла: від вдалих знайомств до серйозних труднощів

  Дещо по-іншому трактуються сюжети, якщо уві сні ви бачите голову без тіла. На думку, наприклад, Східного сонника, такий образ сигналізує про придбання потрібних зв’язків. Особливо, якщо голівонька не просто лежала тихо в сторонці, а вирікала мудрі мови.

  Циганський сонник рекомендує звернути увагу на стан справ у дітей, якщо уві сні до вас під ноги прикатилась відтята голова. А в сонник пастора Лоффа є таке трактування: головка, відокремлена від шиї — це символ серйозних труднощів, особливо, якщо вона була з шишками.

  Безголовий але живий, або Продумуйте кожен крок!

  Однією з особливостей, в тлумаченні сновидінь, де присутня людина без голови, є його поведінку і стан. Ожилий «трупик», веселиться або чинно крокували вулицями, попереджає про те, що ви зумієте домогтися чогось важливого, навіть якщо зробите помилку.

  Цікаве тлумачення сну пропонує сонник Цвєткова: наснилося, що ви йдете під руку з обезголовленим товаришем — ви не маєте власної думки і бездумно робите помилки, які вас нічому не вчать.

  Обезголовлений труп — знак великих неприємностей

  На відміну від грав «безголовщіка» обезголовлений труп — видовище не для слабких нервами. Вирішивши розібратися,, до чого сниться подібний жах, обов’язково враховуйте, чи була кров навколо тіла і наскільки пошкоджений була людина без голови.

  Вас чекають великі проблеми, які вам доставить родич, якщо наснилося, що з шиї пульсуючим потоком била кров. А ось, якщо уві сні труп був нереально блідим, то складнощами «обдарує» незнайомець.

  Сонник людина без голови, до чого сниться людина без голови уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: