Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник людожер, до чого сниться людожер уві сні

Як повідомляє сонник, людожер уві сні уособлює залежність від неприємних суб’єктів або їх думки. Іноді в ролі агресора виступає сам сплячий. Зрозуміти,, до чого сниться образ, допоможуть подробиці сюжету.

Що говорить Міллер

Сонник Міллера розцінює людоїдство уві сні як бурчання внутрішнього звіра, який і наяву не проти вирватися на волю. Можливо кілька сценаріїв розвитку подій: сновидец прийме нестандартне рішення і прийде до успіху або просто виплесне на оточуючих накопичений гнів. Вибір за вами.

Будьте обережні!

У Сучасному тлумачі також знайдеться пояснення,, до чого сниться людоїдство. Символ уві сні віщує перетворення когось із близьких в заклятого ворога. Небезпека в тому, що новоспеченому противнику добре відомі ваші сильні і слабкі сторони. Виграти вдасться, тільки завдяки везінню і козирю в рукаві.

Не менш цікаво дізнатися,, до чого сниться бачити себе в ролі людожера. Найближчим часом має бути покаятися в поганому вчинку.

Якщо уві сні ви людожер, попереду дуже незвичайне відкриття або екзотичне придбання, здобуті ризикованим способом.

Пророцтва для жінок

Сонник Медеї вважає людоїдство символом небезпеки, що виходить від чоловіків.

Якщо приснився схильний до канібалізму велетень, постарайтеся не давати привід для ревнощів.

Бачити себе пожирательница людський плоті трапляється напередодні повного краху. Чи врятують ситуацію ваша винахідливість і вміння пристосовуватися до примх долі.

Це не єдине тлумачення сну,, до чого сниться бачити себе людожеркою. Сонник Хассе обіцяє докори сумління через власного крутійства й лукавства.

Секс з людожером є передвісником швидкого розчарування в людині, якій спляча в даний момент симпатизує.

Великі і жахливі

Якщо приснилося, що перед вами людожер велетень, ви заподієте рідним і друзям чимало клопоту і тривог.

Людоїдства велетень або страшна бабця свідчить про те, що сновидець дуже старанно демонструє свою перевагу, пригнічуючи оточуючих.

Страшна бабка людожер часто відображає залежність від думки з боку на шкоду своїм істинним бажанням.

Поради мандрівникам

Людожери неспроста є уві сні напередодні відрядження або туристичної поїздки. Якщо довелося бачити настільки неабиякий символ, в шляху підстерігають несподіванки. Детальніше про них розповість сонник Мандрівника.

 • Плем’я тубільців означає, що ви втратите контроль над ситуацією;
 • Якщо приснилося напад дикуна, доведеться мати справу з вороже налаштованим людиною;
 • Рятуватися втечею від «гурмана» трапляється перед несподіванками, які загрожують зірвати всі плани;
 • Дружба з людожером уві сні означає сприятливий збіг обставин наяву;
 • Якщо ви попереджені про те, що неподалік живе людожер, але бачити його не довелося, нагальна проблема вирішиться сама собою.
 • Тлумачачи,, до чого сниться людожер, провісник рекомендує діяти за наміченим планом і не піддаватися сумнівам. Рано чи пізно ви оціните значущість цієї поїздки.

  Недружня фауна

  Великі хижаки

  Тлумачачи,, до чого сниться ведмідь, сонник Лоффа звертає увагу на гастрономічні пристрасті звіра. Вони підкреслюють гостроту проблеми, що поглинула сновидіння. Не намагайтеся йти напролом: противники дуже сильні, а перешкоди великі.

  Сонник Велеса повідомляє, що агресивний ведмідь уві сні ототожнюється із суворим батьком, старшим родичем, опікуном.

  Якщо приснився голодний ведмідь, побачене уві сні закликає до обачності в фінансових питаннях. Зараз не найкращий період для великих покупок та азартних ігор.

  Осіннім іменинникам, яким приснився лев людожер, сонник радить звести до мінімуму будь-який ризик. Є висока ймовірність банкрутства або катастрофи.

  Сонник ведуньі Наві вважає хижаком саме сновидіння. Заради досягнення мети він готовий стати підступним і нещадним, як лев — мисливець на людей.

  Вовки і собаки

  Вовки символізують ненаситність і готовність принести в жертву своїм примхам все і вся. Сонник Н. Грішіной закликає задуматися про перебільшених потребах. Якщо приснилося, що вовки не заподіяли зла, найближчим часом чекайте радісних звісток. До чого сниться собака людожер, можна розуміти буквально. Нешкідливий на вигляд знайомий може завдати непоправної шкоди або завдати смертельну образу, можливо, не зі зла.

  Собака людожер уособлює непорядність колег, що норовлять зробити капость нишком.

  Акула

  Якщо приснилося, як за вами полює хижа риба, таємне спливе на поверхню і стане загальним надбанням. Конфуз можна запобігти, якщо вчасно подбати про конфіденційність і захист інформації.

  Сонник людожер, до чого сниться людожер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: