Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник люстра, до чого сниться люстра уві сні

Люстру побачити уві сні може кожна людина. Але ось, до чого сниться цей предмет інтер’єру відомо далеко не всім. Сонників багато і вони дають свої особливі трактування.

Пояснення Мандрівника і Азара

Якщо наснилася розкішна кришталева люстра, то справи будуть складатися благополучно. Взаємини з родичами будуть складатися легко і невимушено. Родинне спілкування принесе багато радісних хвилин.

Виявлений в сновидінні розбитий торшер попереджає про високу ймовірність виникнення сварок, скандалів. Вам буде нелегко знайти спільну мову з оточуючими і рідними. Сонник Мандрівника рекомендує набратися терпіння. Гармонія настане раніше, ніж ви зараз можете уявити.

Якщо сниться, що ви включили велику лампочку, і вона відразу ж загорілася яскравим світлом, то справи підуть «в гору». Також сонник не виключає виникнення нової любовної прихильності.

Сонник Азара переконаний, що красива кришталева люстра може примаритися в тому випадку, якщо наяву належить відвідати урочистий вечір. Чим чарівніше був приснився сюжет, тим краще ви себе будете почувати на майбутньому важливому вечорі.

Пророцтва Адаскіна

Якщо уві сні ви розглянули незвичайну лампу, а красиву кришталеву люстру, то здоров’я буде міцним, а справи завершаться успішно. Можливе поліпшення матеріального становища. Якщо хворий побачив такий сюжет, то його чекає швидке одужання.

Сниться, що ви включаєте освітлювальний прилад, а він не горить? Найімовірніше не зможете стримати дане кому-небудь в реальному житті обіцянку. Тлумачення снів попереджає про пов’язаних з цим вчинком душевних переживаннях. Вони можуть бути настільки сильними, що доведуть до важкої депресії. Чи не можете впоратися з тугою або злістю досить тривалий термін? Відвідайте психолога. Він напевно допоможе.

Якщо хворому сниться розбита люстра, то слід готуватися до погіршення самопочуття. Приснився розбитий освітлювальний прилад загрожує фатальними бідами. Але, не варто заздалегідь панікувати. Сонник Адаскіна радить вжити заходів для того, щоб лихо обійшло стороною.

Якщо уві сні велика люстра впала, доведеться прожити безрадісне і лихоліття. Клопоти, турботи і невдачі підкосять віру у власні сили. Тільки наполегливість, а також безмежна працьовитість допоможуть все подолати.

Варіанти тлумачення Міллером

Розглянути під час нічного відпочинку дерев’яну люстру — до смутку. Сумувати доведеться на важливому урочистому заході. Сонник Міллера радить прийти на зустріч з близькою людиною. Він допоможе впоратися з смутком.

Падаючий джерело світла уві сні — невтішний знак. Те, на що так розраховуєте, не здійсняться. Велика падаюча лампа — символ великих неприємностей.

Якщо люстра уві сні впала, але при цьому не розсипалася на шматки, складності вийде успішно подолати. Приснилося дає можливість говорити про те, що вийти будь-яку, навіть саму негативну, ситуацію переламати на свою користь.

Сонник люстра, до чого сниться люстра уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: