Сонник люстра, до чого сниться люстра уві сні

Люстру побачити уві сні може кожна людина. Але ось, до чого сниться цей предмет інтер’єру відомо далеко не всім. Сонників багато і вони дають свої особливі трактування.

Пояснення Мандрівника і Азара

Якщо наснилася розкішна кришталева люстра, то справи будуть складатися благополучно. Взаємини з родичами будуть складатися легко і невимушено. Родинне спілкування принесе багато радісних хвилин.

Виявлений в сновидінні розбитий торшер попереджає про високу ймовірність виникнення сварок, скандалів. Вам буде нелегко знайти спільну мову з оточуючими і рідними. Сонник Мандрівника рекомендує набратися терпіння. Гармонія настане раніше, ніж ви зараз можете уявити.

Якщо сниться, що ви включили велику лампочку, і вона відразу ж загорілася яскравим світлом, то справи підуть «в гору». Також сонник не виключає виникнення нової любовної прихильності.

Сонник Азара переконаний, що красива кришталева люстра може примаритися в тому випадку, якщо наяву належить відвідати урочистий вечір. Чим чарівніше був приснився сюжет, тим краще ви себе будете почувати на майбутньому важливому вечорі.

Пророцтва Адаскіна

Якщо уві сні ви розглянули незвичайну лампу, а красиву кришталеву люстру, то здоров’я буде міцним, а справи завершаться успішно. Можливе поліпшення матеріального становища. Якщо хворий побачив такий сюжет, то його чекає швидке одужання.

Сниться, що ви включаєте освітлювальний прилад, а він не горить? Найімовірніше не зможете стримати дане кому-небудь в реальному житті обіцянку. Тлумачення снів попереджає про пов’язаних з цим вчинком душевних переживаннях. Вони можуть бути настільки сильними, що доведуть до важкої депресії. Чи не можете впоратися з тугою або злістю досить тривалий термін? Відвідайте психолога. Він напевно допоможе.

Якщо хворому сниться розбита люстра, то слід готуватися до погіршення самопочуття. Приснився розбитий освітлювальний прилад загрожує фатальними бідами. Але, не варто заздалегідь панікувати. Сонник Адаскіна радить вжити заходів для того, щоб лихо обійшло стороною.

Якщо уві сні велика люстра впала, доведеться прожити безрадісне і лихоліття. Клопоти, турботи і невдачі підкосять віру у власні сили. Тільки наполегливість, а також безмежна працьовитість допоможуть все подолати.

Варіанти тлумачення Міллером

Розглянути під час нічного відпочинку дерев’яну люстру — до смутку. Сумувати доведеться на важливому урочистому заході. Сонник Міллера радить прийти на зустріч з близькою людиною. Він допоможе впоратися з смутком.

Падаючий джерело світла уві сні — невтішний знак. Те, на що так розраховуєте, не здійсняться. Велика падаюча лампа — символ великих неприємностей.

Якщо люстра уві сні впала, але при цьому не розсипалася на шматки, складності вийде успішно подолати. Приснилося дає можливість говорити про те, що вийти будь-яку, навіть саму негативну, ситуацію переламати на свою користь.

Сонник люстра, до чого сниться люстра уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: