Сонник люк, до чого сниться люк уві сні

Побачений уві сні люк служить провісником несподіванок і показником взаємовідносин з оточуючими. Сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться каналізація, застерігає сплячу персону про небезпеку, яка чатує вас на шляху.

Що пророкує Міллер?

Приснився люк ототожнюється Міллером з сумнівами сновідящего у власних силах. Бачити уві сні відкритий отвір, означає, що наяву ви страждаєте від тривожних передчуттів і не в силах впоратися з емоціями.

Сновидіння, в якому ви закриваєте отвір кришкою, сповіщає про можливість стати господарем своїх намірів і бажань. Сонник застерігає про ризик втратити своє майно, пояснюючи,, до чого сниться впасти в глибоку канаву.

Бережіться!

Людям, яким довелося впасти у відкритий люк, Малий Велесов сонник зумовлює втрату честі й авторитету внаслідок власної корисливості і недалекоглядності. Якщо персонажу вдалося вибратися з канави, значить, в реальності сновідящій вдасться виправдати своє добре ім’я.

Наснилося, що хтось зіштовхнув вас в каналізацію, попереджає про злісних нападках оточуючих і жорстких провокацій недругів.

Попереду трудові будні!

Сонник XXI століття сповіщає про необхідність важко гарувати на роботі заради шматка хліба, пояснюючи,, до чого сниться кришка каналізаційного люка. Тим, хто побачив уві сні безліч незакритих люків, снотолкователь радить детально розібратися з поточними справами і фінансовими питаннями.

Що вас турбує?

Наснилося, що заглянули каналізаційне або підвальне приміщення і побачили глибоку темну діру, означає, що наяву відчуваєте сум’яття і страх перед невідомим. Сонник Деніз Лінн, тлумачачи,, до чого сниться впасти в стічну канаву, вказує на занепад душевних сил, емоційний дискомфорт.

Снотолкователь Лонго приснився сюжет співвідносить з марними спробами сновідящего вплинути на думку оточуючих про власну персону. У певному колективі вже сформувалася думка про вас, і будь-які виявлені вами дії, не зможуть цього змінити.

Любовні узи

Наглухо задраєний люк уві сні, за версією снотолкователя Закоханих, ототожнюється з міцними сімейними узами. Холостим людям нічне бачення сповіщає великі успіхи на любовному терені.

Заміжнім жінкам, падати уві сні в каналізаційний люк, Повний тлумач сновидінь пророкує пристрасний роман, який обернеться негативними наслідками і брудними чутками.

Подробиці: призначення

Тлумачення сну про люку, за версією сонників, в більшості своїй залежить від його призначення. Так, бачити люк від:

 • Підвалу — говорить про негативні думках сновидіння, що заважають розвиватися;
 • Льоху — обіцяє удачу і прибуток в справах, якщо проявите моторність і старанність;
 • Каналізації — попереджає про лихі наміри недругів очорнити сплячого;
 • Вентиляції — віщає про необхідність позбутися від чужої думки, контролю;
 • Оглядової вежі — передрікає знайомство з впливовою особою.
 • Не проявляйте негативу!

  Тим, кому уві сні довелося бачити на своєму шляху безліч відкритих люків, слід побоюватися чвар і розглядів з людьми. Сучасний суміщений сонник сновидіння з наглухо закритим люком зіставляє з неможливістю сновидіння достукатися до свідомості близьких.

  Сонник люк, до чого сниться люк уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: