Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ляпас, до чого сниться ляпас уві сні

На думку більшості тлумачів, отримати уві сні ляпас, незважаючи на неприємні відчуття, вважається хорошим знаком. Сонники пов’язують подібний сюжет з можливістю утвердитися в житті, зробити самостійний і рішучий вчинок. Однак це тільки один з варіантів пояснення,, до чого сниться ляпас.

Для тлумачення снів важливо не тільки проаналізувати приснилося дію і пов’язані з ним емоції, але і персонажів, які завдали або прийняли цей образливий жест.

Давати ляпас

Відважити комусь ляпаса уві сні, згідно сонником Міллера, передрікає незаплановані клопоти і неприємності, які можуть зірвати вигідна справа або плани.

Ще кілька варіантів пояснення,, до чого сниться подібний сюжет, пропонує Сонник від А до Я. Так, шмагати по щоках дитини, говорить про можливість здійснити страшну помилку, небезпечну непоправними наслідками. Дати ляпас чоловікові, що образив уві сні — до спокою і впевненості в собі.

Коханець, якому уві сні дісталася ляпас, наяву буде носити на руках, пестити і леліяти. Вдарити по щоці жінку передрікає склоки і розбрати з оточуючими.

Нагородити ляпасом кращого друга, згідно Сучасному сонником, розшифровується необхідністю запитати поради щодо вирішення проблеми у досвідчених і знаючих людей.

Отримувати ляпас

Сонник Фрейда по-своєму описує,, до чого сниться ляпас. Так, для чоловіка приснився подібний жест виражає підсвідомий страх, перед безпосередньою близькістю з жінкою. Можливо, гряде перший сексуальний досвід.

Для жінки тлумачення снів з такою дією, Фрейд пов’язує з прагненням сновідіци до одностатевого кохання і різних видів сексуальних розваг, виключаючи вагінальний секс.

Наснилося, що улюблена врізала ляпаса, і почати турбуватися через це, на думку Сучасного сонника, позначає несподівану радість. Якщо удар в обличчя відважив випадковий перехожий, то наяву, очікування і надії сновидіння будуть марні.

Отримати удар від коханого чоловіка, передрікає тяжкої образи, яке може бути отримано від будь-якої людини. Ляпас від жінки, символізує ймовірність спілкування з людьми поганого тону, від батьків — до затяжних конфліктів і розборок в сім’ї.

Ванга, що приснилася ляпас пов’язує з необхідністю вжити рішучих вчинки, які допоможуть утвердитися в житті. Ці кроки сновидец повинен зробити без допомоги оточуючих.

Трохи інакше пояснює,, до чого сниться цей сюжет, сонник Міллера. Тлумачення снів вказує на отримання нової посади або переходом на інше місце роботи, що пов’язано з набуттям досвіду та необхідністю докладати неймовірних зусиль для пізнання всього.

Спостерігати за дією

Медіум Хассе ляпас інтерпретує з отриманням наяву тяжкої образи. Бачити, як двоє людей, по черзі шмагають один одного по обличчю, уособлює виникнення суперечок і причіпок між сновідящій і оточуючими його людьми.

Стати свідком сварки батьків, які обмінялися ударами, свідчить про підсвідоме страху втратити свою другу половинку. Також, таке сновидіння уособлює неприємну манеру сновидіння нав’язувати власну думку свого обранця.

Сонник ляпас, до чого сниться ляпас уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: