Сонник листування, до чого сниться листування уві сні

Листуватися уві сні з ким-небудь означає, що людина, охоплений туманами Морфея, чекає якихось новин. Хоча сонники, трактуючи,, до чого сниться листування, радять враховувати ще й те, хто був «по той бік листи». Хочете отримати точне тлумачення свого сновидіння? Обов’язково згадайте всі деталі до дрібниць: де і з ким велося листування, що було предметом обговорення, а так само які емоції супроводжували «це дійство».

Пророцтва сонника Міллера

Великий «цілитель людських душ» Густав Міллер тлумачачи сновидіння, в якому дівчина писала лист юнакові, пояснював, що сниться це виключно до неприємностей. Причому тільки у дівчини. А ось листа від залицяльника обіцяло сновидицей гаму почуттів: послання було приємним — до переживань, мало неприємне зміст — до веселощів.

Писати в інтернеті або Бережіть відносини

У світі високих технологій нікого не здивуєш сном про спілкування в мережі.

Листування з одним в соц. мережах, наприклад в «Фейсбуці» або «В контакті», пророкує швидку сварку через дурниці з цим самим другом. Особливо актуально це, якщо листування була веселою, з жартами і дружнім «стьобом».

Сниться любовне листування в інтернеті — це знак змін в особистому житті. Спілкування з коханою людиною закінчилося смайликами-поцілунками та іншими «люблю-цілу» — до сварки; розлучилися на образливою ноті — чекайте змін на краще.

Втратою кращого друга загрожує обернутися сон, в якому ви обмінювалися повідомленнями з незнайомцем, «В контакті» або на іншому сайті, попереджає Сучасний сонник.

Розведені, але не забуті — до удачі і везіння

Приятельское спілкування через повідомлення з колишнім хлопцем обіцяє нову любов, а ось з колишньою дружиною або дівчиною — це до нової дружбу.

Весняний сонник пророкує щастя в особистому житті молодої людини, якому сниться власна листування в інтернеті з колишнім хлопцем своєї нареченої.

Хочете випробувати радість наяву — будь ласка! Але тільки якщо вам присниться листування з колишньою дружиною або чоловіком, в якій ви відчайдушно ругаетесь.

Любовні послання — знак неприємностей

Бачити уві сні, що ви закохалися в людини «в сліпу», ніколи його не бачачи, тільки листуючись «В контакті» або в іншій соціальній мережі, і завели з ним віртуальний роман — в реальності вам слід уникати скоєння необдуманих вчинків, вони можуть привести до неприємних наслідків.

Наснилася листування з коханою людиною за допомогою смс? До сварці з ним через підвищеної уваги з боку протилежної статі до його персони.

Любовне листування, яку ви ведете уві сні, видаючи себе за іншу людину — знак обману і зради, підказує Жіночий сонник.

Забутий жанр як символ здійснення бажань

Наснилося, що ви спілкуєтеся з хлопцем або з дівчиною, відправляючи один одному паперові листи — то, про що ви мріяли, скоро виповниться, радує сонник Цвєткова.

Бачити уві сні свою переписку з хлопцем у вигляді коротеньких записочок на папірцях — вас чекає низка дрібних, але приємних новин і подій, пророкує сонник міс Хассе.

Приснився сон, що ви ведете листування з хлопцем, який подобається і який відповідає вам взаємністю, на аркушах паперу, згорнутих в рулон на манер старовинних рукописів — можете сміливо починати те, про що давно мріяли, але не наважувалися розпочати.

Сонник листування, до чого сниться листування уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: