Сонник лупа на голові, до чого сниться лупа на голові уві сні

Тим, кому трапилося уві сні побачити на своїй голові лупа, сонник пророкує достаток, пошану і отримання прибутку. Крім цього, то,, до чого сниться подібний сюжет, означає, що настають дрібні, несуттєві проблеми, які можуть доставити сновидцу масу незручностей.

Пророцтва Міллера

Психолог Міллер упевнений — бачити на чужій голові лупа, обіцяє сплячій людині несподіване багатство. Можливо, один з боржників несподівано віддасть вам гроші, взяті колись в борг.

Жінці, побачити чоловіка уві сні, у якого сиплеться з волосся багато білих лусочок, означає, що доля підготувала сновидицей подарунок у вигляді багатого, розумного і щедрого звуженого.

Розберіться власними думками

Психоаналітичний сонник вказує на наявність тривожних і шкідливих думок, тлумачачи,, до чого сниться лупа на голові. Бачити її на своїй шевелюрі уві сні, попереджає про те, що наяву здійснення ваших сумнівних, недоопрацьованих задумів, може мати зовсім несподіваний ефект.

Виявити таку лушпиння на чужій шевелюрі, значить, сторонні дії і поради можуть виявитися шкідливими для сплячої людини. Особливо, якщо уві сні вона сипалася з волосся приснився персонажа.

Подробиці нічного бачення

Новий сімейний сонник тлумачення сну здійснює в залежності від подробиць і сюжету сновидіння:

 • Лушпиння сиплеться з головки дитини — говорить про надмірну опіку долею домочадців;
 • Знаходиться на чужій шевелюрі — віщає про бажання скинути ношу на сторонні плечі;
 • Виявити її у другої половинки — висловлює стурбованість поточним станом справ;
 • Наснилося багато білих пластівців на своїх плечах — до прибутку;
 • Струшувати її зі своїх локонів — до додаткового заробітку;
 • Летить бачити — обіцяє радість.
 • Готуйтеся до цікавих зустрічей

  Молода панянка, яка бачила лупа на голові уві сні, може розраховувати на знайомство з приємним і заможним чоловіком. Сонник закоханих радить серйозно подумати над пропозицією одруженої людини про інтимну близькість, тлумачачи,, до чого сниться подібний сюжет.

  Сонник від А до Я передрікає панночці поява кількох шанувальників, оточений вбитими її красою. Перед вами постане нелегкий вибір, постарайтеся з холодним розумом поставитися до їх загравань.

  Проявіть доброту

  Велика лупа на голові, яка уві сні сипалася на плечі сновідящего, говорить про необхідність проявити підтримку і допомогу людині, яка потребує її. Можливо, хтось попросить значну суму в борг.

  Провидиця Ванга пророкує важливі, цікаві зустрічі і події, Нострадамус радить проявити доброту і співчуття до близьких людей.

  Попереду — успіх!

  Чоловікові, лупа на голові, на думку Сучасного суміщеного сонника, обіцяє підвищення на посаді, фінансову винагороду. Жінці приснилося сновидіння пророкує нежданий приємний сюрприз.

  Наснилося, що спостерігали в дзеркалі, як сипляться з волосся великі пластівці, віщає про підвищення авторитету і сприятливих змінах, які принесуть моральне задоволення, подарують надію на безхмарне майбутнє.

  Сучасний універсальний сонник пророкує сновидцу популярність, пояснюючи, до чого сниться, що отримали зауваження з приводу неохайних локонів.

  Сонник лупа на голові, до чого сниться лупа на голові уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: