Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник літня жінка, до чого сниться жінка похилого віку уві сні

До чого сниться жінка похилого віку? Такий образ уві сні означає клопоти, плітки, конфлікти, розчарування. Однак сонники дають і інше трактування цього символу: успіх, удача в справах, особистому житті. Все залежить від супутніх деталей.

Бійтеся пліток

Чоловікові бути уві сні серед безлічі літніх жінок — по сонником, віщує чутки, плітки. Недоброзичливці хочуть його зганьбити, тому слід своєю поведінкою, справами спростувати ці інсинуації як безпідставні.

Бачити уві сні знайому бабусю означає майбутні пересуди з боку знайомих, засмучення.

Уникайте конфліктів будинку

Для сімейних людей поцілунок з жінкою похилого віку віщує сварки. Постарайтеся сприйняти точку зору чоловіка (дружини), не загострювати конфлікт, згладити гострі кути.

Наснилася особа похилого віку в весільній сукні? Сонник попереджає: можливі серйозні сімейні негаразди, аж до розлучення. Тому, якщо шлюб доріг вам — докладіть усіх зусиль для його збереження. Коли ж спільне життя терпить фіаско — пора поставити завершальну крапку.

Інтерпретація по сонником Міллера

Старенька дама часто символізує майбутні турботи, клопоти. Вони привнесуть дискомфорт, порушать внутрішню гармонію сновидіння. Треба пам’ятати: якими б незручними, несвоєчасними не були ці турботи, їх не можна уникнути, а навіщо тоді нервувати через неминуче?

Риба, побачена особливої ​​похилого віку уві сні, обіцяє їй життєві зміни. Доведеться пристосовуватися до нових обставин, людям.

Попередження

До чого сниться чоловікові бути літньою жінкою? Сонник стверджує: це до безчестя. Будьте обережні, наважуючись на якісь вчинки, слова — непродумані дії можуть обернутися великими неприємностями.

Коли у баби, яку ви бачите уві сні в образі молодої, похмурий настрій — слід готуватися до засмучення і фінансових труднощів.

Часто сонники трактують цей образ як вісник якихось втрат. Причому, неважливо, як саме вона наснилася — злісної старою, знайомої бабкою або взагалі вагітної — очікувати хорошого не доводиться.

Поцілунок особи похилого віку обіцяє: друзі, знайомі або колеги вас розчарують.

До чого сниться жінці похилого віку бачити, ніби вона вагітна? Її очікує погіршення самопочуття, загострення хронічних хвороб. Вагітність уві сні для тяжкохворих віщує смерть.

Хороші знамення

Відмінним знаком для чоловіка є бачення, де він доглядає за літньою жінкою, яка відповідає йому взаємністю. Сонник пояснює: сплячого очікує ділової успіх, одруження з молодою привабливою дівчиною, створення відмінною міцної сім’ї і народження хороших дітей.

Наснилася приємна бабуся з великою рибою в руках? Це прекрасний знак, який обіцяє успіх, прибуток. Причому, сплячий доб’ється цього своїм розумом, оскільки особа похилого віку символізує в такому баченні мудрість.

До чого сниться стара в образі молодої? Якщо при цьому вона у весільній сукні або має гарний настрій — справи сновидіння влаштуються так, як він хоче.

Коли жінці похилого віку наснилося бути вагітною і народити дитину, особливо хлопчика — значить, сновидицей належить успіх у багатьох справах, несподівана радість.

Старої дами уві сні ловити рибу віщує: вона незабаром стане бабусею. Це вірна ознака: у її дочки або невістки настане вагітність.

Сонник літня жінка, до чого сниться жінка похилого віку уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: