Сонник лялька, до чого сниться лялька уві сні

Бачити уві сні ляльку — часто відмінний знак, що позначає неабиякий, але поки нерозкритий в реальному житті потенціал. Однак сонник вказує, що поява іграшок в сновидінні може свідчити про меланхолії, прагненні уникнути проблем, повернутися в щасливе, безтурботне дитинство. Ще, до чого сниться ця іграшка перераховано нижче. Обов’язково зверніть увагу на деталі сюжету — це ключ до його тлумачення.

Барбі

Якщо наснилася лялька-барбі, це є ознакою втрати дорогого друга через неприйнятність завищених вимог або вимушеного довгострокового подорожі.

Побачена уві сні лялька з нереальними пропорціями символізує також заперечення нав’язаних ідеалів, пошук розради в порожньому веселощі.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться барбі — незабаром у вас з’явиться захоплююче хобі, яке неодмінно скрасить сірі будні.

Лялечки вуду і немовля

Сучасний сонник розглядає ляльку, як символ ілюзорності навколишнього світу, обману, розчарування. Вважається, що такий сон — передвісник дива.

Оскільки вуду — зловісний образ, тлумач попереджає про маніпуляторі в вашому оточенні. Придивіться, можливо, хтось використовує вас, дружить лише заради досягнення безчесних, корисливих цілей.

Лялька-немовля сниться до марним занепокоєнь, суєті, клопітливих. Цілком ймовірно, що ви виявите в собі приховані таланти.

Для жінки гра уві сні з пупсом — гарне знамення. Це означає, що найближчим часом вона буде няньчити дитину.

Якщо лялька-пупс приснилася майбутньої матері, це вказує на її страх за ще не народженого малюка, страх не впоратися з обов’язками в новому статусі. Універсальний сонник рекомендує вгамувати своє занепокоєння і переключитися на домашні клопоти.

Подарувати або бути дарувальником

Якщо приснилося, що вам дарують ляльки, будьте впевнені, всі плани і мрії будуть втілені в життя. Сонник Странніков також обіцяє отримання матеріальної винагороди. Сновидіння з достатком іграшок говорить про набуття багатодітній, благополучній сім’ї.

Якщо уві сні вам зробили такий приємний презент, то чекайте приємних звісток. Якщо презент здається занадто гарним, а себе ви вважаєте негідним такого дорогого подарунка, то слід боротися зі своїми слабкостями. Як і кожній людині, вам притаманні ниці якості, які можуть серйозно нашкодити репутації.

Якщо сниться, що ви самі даруєте комусь ляльку, то незабаром надзвичайно порадуєте своїх родичів, зробите благородний вчинок.

Отримана уві сні в подарунок нова лялька уособлює втома одержувача, його безсилля, рішення здатися під натиском життєвих випробувань і просто плисти за течією. Якщо приснилося, що вам її дали безоплатно, візьміть відпустку, відпочиньте, змініть обстановку. Якщо ви виступали в ролі дарувальника, то постарайтеся допомогти людині, яка отримала від вас подарунок в нічних мареннях.

Різні тлумачення

Сонник Міллера вважає, що це символ сповіщає про майбутні значних витратах. Якщо уві сні ви бавилися під час гри з лялькою, то сімейне життя стане успішною, забезпеченої, встановляться чудові відносини, взаєморозуміння з рідними.

Якщо приснилося, що наряджали ляльку — пора усвідомити, що ви коваль своєї долі, домашнього господарства, добробуту.

Якщо лялька ожила, готуйтеся зіткнутися з фальшю, шахрайством, прикрим відкриттям, розтратою грошей. Сонник Шеремінской рекомендує задуматися, чи немає шаблонності у вашій поведінці, облуди, нещирості.

Лялька, одягнена у весільну сукню, сниться до зустрічі, сердечному знайомству, радісної події, вагітності.

Сонник Езопа вважає, що купувати ляльку — до отримання вигідної пропозиції. Сьогодні-завтра ви укладете вдалу операцію, а участь у спільній справі принесе чималий дохід.

Сонник лялька, до чого сниться лялька уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: