Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лопата — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Лопата уві сні віщує прибуток. Якщо вона зламана, то чекайте невдач, втрат або звістки про смерть близької людини. Удар лопатою уві сні — знак зради і зради близької людини. Працювати лопатою уві сні означає, що ви заробляєте свій хліб важкою, копіткою працею. Якщо вам присниться, що вам дали лопату в руки, то вам слід закінчити розпочату справу, яких би зусиль це вам не коштувало.

Сонник Фрейда

У світі снів лопата являє собою образ чоловічого начала. Відповідно, якщо чоловік щось копає, це говорить про підсвідоме бажання інтимної близькості. Якщо дама бачить себе з лопатою, це може свідчити про рівне потяг до представників обох статей. В її інтимній сфері чоловічі і жіночі якості виражені однаково сильно.

Еротичний Сонник

Сон попереджає про те, що Ваша наполегливість, нестриманість і неприборкана пристрасть лякають партнера і можуть стати причиною розбіжностей, які, в кінцевому рахунку, приведуть до розриву. Працювати уві сні лопатою — до незвичайного і несподіваного сексуального контакту, який надовго запам’ятається як Вам, так і Вашій випадкового партнера.

Французький Сонник

Наснилася лопата або заступ — це до важкого і копіткій праці, результатом якого стане успіх. У вашому сновидінні це знаряддя праці зламалося — значить, ви змушені будете зупинити хід робіт з незалежних від вас обставин. Ви його зламали самі — це до перевтоми.

Сонник Міллера

Побачити лопату — такий сон означає, що вам доведеться якусь роботу довести до переможного кінця. Вона стане дуже вас дратувати, тому що буде вимагати невсипущого контролю.

Ісламський Сонник

Бачити себе з лопатою, копати землю, до нової інформації, давно хвилюють вас будуть дозволені. Ще цей сон може означати якесь несподіване придбання.

Сонник Лоффа

Лопата — не найкращий знак у снах. Як правило, бачити її, а тим більше нею користуватися, говорить про нещастя, втрати, втрати і раптово виникаючі проблеми.

Сонник Цветкова

Якщо вам сниться лопата, це сигнал про фінансові проблеми, можлива втрата роботи. Коли уві сні ви щось копаєте, це означає, що вам на допомогу прийдуть друзі.

Сонник Мандрівника

Лопата — важка робота; успіх через зусилля. Копати — готувати іншому небезпека; до смерті.

Сучасний Сонник

Вас чекає робота, яка змусить вас неабияк попітніти, перш, ніж ви її завершите.

Сонник Хассе

Хліб насущний доведеться добувати дуже важко.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: