Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лотерея — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Бачити уві сні лотерею, в яку Ви граєте з великою охотою — означає, що в реальному житті Ви будете залучені в безглузде підприємство, через яке Вам доведеться зробити невигідне для Вас подорож. Якщо Вам сниться, що Вам випав щасливий номер — наяву вигідна угода просто приголомшить Вас і доставить Вам безліч хвилювань. Бачити, як інші виграють в лотерею — обіцяє Вам розваги, які зберуть багато Ваших друзів, і гарний настрій.

Програти в лотерею — ознака того, що Ви станете жертвою підступних людей. Ваші комерційні справи також прийдуть в занепад. Дівчині побачити сон, пов’язаний з лотереєю — віщує розчарування, викликане легковажним веденням справ. Крім того, її чоловік не буде відрізнятися вірністю і постійністю. Бачити уві сні лотерейний квиток — означає, що Ваші комерційні справи постраждають через невірність друзів. У Ваших серцевих справах печаль буде змінюватися радістю і навпаки.

Сонник Міллера

Побачити лотерею, яка вам вкрай цікава, — такий сон говорить про те, що ви затіє якусь справу. На перевірку воно виявиться абсолютно нікчемним, проте завдяки йому ви вирушите в приємне і корисне подорож. Побачили щасливий лотерейний квиток — значить, вам належить виграш на біржі, який зіб’є вас з пантелику і стане причиною занепокоєння. Якщо у вашому сні вигравали інші люди, значить, ви вже в недалекому майбутньому опинитеся в гучній веселій компанії і будете від душі розважатися.

Програш в лотереї сниться до того, що ви будете жертвою підступних людей, а потім — депресії. Будь-сон про лотереї, побачений молодою жінкою, попереджає, що її легковажне ставлення до ведення справ призведе до розчарування: майбутній чоловік не буде вірним і надійним. В цілому лотерея — це потенційний обман і ризик опинитися в пастці, а для дівчат найчастіше і марність надій на щасливе особисте життя.

Англійська Сонник

Якщо приснився щасливий виграш у лотереї, вам без жодного бажання з вашого боку доведеться спілкуватися з людьми низькими і непорядними; сон може передвіщати і ваші власні ниці звички. Після якогось неприємного події ризикує постраждати ваше добре ім’я. Вам або вашій справі належить зіткнутися з віроломними людьми. Ви будете обмануті у своїх найкращих почуттях, гірко розчаруєтеся в людині, до якого відчували ніжну любов.

Сновидіння закликає дівчину задуматися про майбутнє заміжжя і прислухатися до порад рідних і друзів. Молоду людину сновидіння закликає пильніше поглянути на предмет своєї пристрасті: можливо, він хоче віддати своє життя жінці, яка зробить його нещасним. У будинку оселиться владна недоброзичлива жінка, любляча лаятися і пліткувати. Адже часто виправдовує себе фраза «Шлюб — це лотерея, де програють набагато частіше, ніж виграють».

Сімейний Сонник

Лотерея уві сні — знак помилкових надій на легке збагачення, марної трати часу і сил. Такий сон також попереджає вас про можливі втрати і обмані. Купувати лотерейний квиток уві сні — до втрат. Вигравати в лотерею уві сні — передвісник тривог і великих проблем. Якщо після такого сну ви і отримаєте якісь гроші, то всі вони підуть прахом через необхідність залагоджувати проблеми, які виникнуть через цих грошей. Якщо вам присниться, що ваша надія на виграш не виправдалася, то чекайте неприємностей, які абсолютно виб’ють вас з колії. Іноді сон про лотерейному виграші пророкує веселощі і безтурботне існування на короткий період часу. Якщо вам присниться, що ви бачите лотерейний номер, то випробуйте щастя в лотереї. Можливо, цей номер принесе вам удачу.

Сонник Лоффа

Про випадковості і влади випадку в житті іноді говорять, що життя — це лотерея. Мабуть, саме це стійке уявлення лежить в основі трактування всіх снів, пов’язаних з лотереєю і лотерейними квитками. Якщо вам у сні привиділося, що ви купили лотерейний квиток, то це знак втрат, а ось знайти його випадково — це, навпаки, прибуток і виграш в якійсь справі.

Грати в лотерею уві сні означає, що в житті ви включилися в безперспективна справа. Для молодої особи грати в лотерею — ознака легковажності, нерозбірливості в шанувальників. Якщо вам у сні пощастило і ви виграли в лотерею, то цей сон передвіщає вам порожні розваги, які виявляться в результаті, що називається, «ні розуму, ні серцю». Програти ж в лотерею — хороший сон: він означає невелику вигоду.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що вона грає в лотерею, це означає, що вона буде легковажною, а її чоловік — вітреним і ненадійною людиною. Приснився виграш — несподіване вигідна справа, проте через нього буде багато занепокоєння. Якщо ви залишилися в програші — обережно, не попадіться до обманщиків. Уві сні ви спостерігаєте за граючими — веселе проведення часу в компанії позитивних людей.

Сонник Фрейда

Купувати лотерейний квиток — ваша схильність до незвичайного, екстремального в ліжку загрожує обернутися великими неприємностями. Виграти в лотерею — Вам належить відкриття, яке кардинальним чином змінить всю Ваше життя. Програвати в лотерею — можливість шантажу і появи брудних пліток навколо Вас і дорогого Вам людини. Будьте гранично обережні.

Сонник Хассе

Якщо ви придбали лотерейний квиток — до втрат. Якщо ви знайшли лотерейний квиток — значить є ймовірність того, що вам дійсно пощастить виграти в лотереї.

Сонник Цветкова

Сон, де ви граєте в лотерею — це означає, що у вас є віра в себе і довіру. Ви самовпевнена людина.

Сонник Менегетті

Лотерея — це уособлення безплідних проектів або нічим не виправданого ентузіазму.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: