Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лікар — до чого сниться?

Сонник Лонго

Вважається недобрим сигналом побачити уві сні працівника медичної установи. Це відображення вашої зайвої стурбованості власним здоров’ям, що не дає поки для цього приводу. У вас є явна схильність перебільшувати масштаби проблем. Якщо хоча б дріб’язкові складності ви не станете приймати настільки близько до серця, то побачите, що життя забарвлена ​​в більш райдужні фарби. Якщо приснилися собі в ролі лікаря, це означає, що ви любите вирішувати чужі проблеми, в той час як на власні у вас не залишається ні часу, ні терпіння, хоча і своїх турбот у вас чимало. Сон закликає подумати про себе і про свої перспективи, переорієнтувати увагу з інших на себе.

Побачити, що лікар доглядає за хворими, — таке сновидіння свідчить про те, що, відчуваючи дефіцит уваги і підтримки близьких, ви намагаєтеся знайти їх не у тих людей, що підходять для цього. Чи не фокусується на власних образах. Наслідком стане налагодження спілкування з сім’єю і отримання від її членів необхідного вам душевного тепла. Тільки пам’ятайте, що турбота потрібна не тільки вам, а й іншим. Спостерігали за діями лікаря, який знаходиться в неформальній обстановці, — підете в довгу поїздку, швидше за все, ділового характеру. Ви вважаєте, що нічого цікавого там вас не чекає, і все ж будете багатьом приємно здивовані, зафіксувавши в пам’яті велику кількість приємних спогадів.

Сонник Лоффа

Якщо приснився медик, то найчастіше його образ відображає існування в оточенні сновидіння реального людини цієї професії. У той же час медик може з’являтися і в якості уособлення його відношення до первинного знання. Це священне знання, духовна сила, а також зцілення і тіла, і душі.

Медиками можуть бути багато персонажів снів — незнайомі люди, домочадці, друзі і т. д. Якщо ви зустрілися з медиком, це можна розцінювати як зустріч з мудрістю світового підсвідомості. Його образ — лякаюче надприродний і обнадійливий, безпечний і тривожить одночасно. Подібна зустріч або просто присутність медика в багатьох випадках може змінювати наше сприйняття світу.

Не можна забувати, що функція даного персонажа снів — символізувати зв’язок минулого і майбутнього, свідомого і духовного начал. Сни, в яких фігурує медик, часто служать відображенням нашого ставлення до факторів, які впливають на хід життя. Чи були ви уві сні цілителем своїх родичів або членів громади? Згадайте, в порівнянні з іншими персонажами сновидіння виглядав чи медик, за вашими відчуттями, доброзичливим, могутнім або табуйованих чином.

Сімейний Сонник

Бачити лікаря уві сні для жінки означає невдачі в особистому житті; чоловікам сон пророкує невдачі в їхніх підприємствах. Іноді сон про лікарів віщує хвороби або допомога друзів в іншому справі. Дантиста зустріти — до великих переживань і неприємностей в сім’ї, сварок і скандалу. Якщо ви випадково зустріли лікаря в компанії, то удача буде супроводжувати вам у ваших справах. Виходити заміж за лікаря уві сні попереджає вас про те, що ви можете зробити фатальну помилку, про яку будете дуже шкодувати.

Цілувати лікаря — до примирення зі своїм ворогом або незавидною становищем. Говорити з лікарем уві сні — знак надії на допомогу одного в біді. Якщо лікар оперує вас, то ваші справи будуть одужувати, але дуже повільно. Вити лікарем уві сні — знак радості і міцного положення в житті. Відкрити двері лікаря — до отримання звісток. Якщо лікар прийшов до вашого друга, то чекайте отримання звісток від одного, якого давно не бачили. Дивіться тлумачення: Доктор, Хірург, Операція.

Сонник Міллера

Якщо молодій дівчині присниться лікар — це означає, що вона пожертвує своєю красою на догоду порожньому розвазі. Якщо вона насправді нездорова і тому бачить подібний сон, тоді він передвіщає хворобу і занепокоєння, які вона незабаром має сили проти, якщо тільки лікар в її сні не з’явиться вкрай стурбованим, — тому що в цьому випадку все може закінчитися втратою і горем.

Якщо жінка уві сні збирається заміж за лікаря — це знак можливого обману в майбутньому. Лікар-шарлатан, що марно намагається уві сні вилікувати Вас, обіцяє Вам тривоги і хвороби, Якщо уві сні Ви приходите лікувати зуби до лікаря-стоматолога — то це знак швидкого розчарування можливо, що нещирість близьких засмутить Вас. Якщо Ви бачите дантиста, лікуючого зуби у молодої дівчини — наяву Ви повинні очікувати справжнього скандалу в колі своїх друзів.

Езотеричний Сонник

Лікар — Традиційний, в білому халаті — ваша надія на допомогу з боку здійснитися. Доброзичливий, лікує — вам буде надана допомога, але тільки на ваше прохання. Відчужений, відмовляється лікувати — ваші надії не виправдаються, особливо якщо це стосується матеріальних питань. Лікує вас — допомога потрібна вам. Лікує іншого — потрібна допомога від вас. Зустріти — Друга — на радість. Незнайомця — до несподіваної звістки.

Сучасний Сонник

Схилився над вами лікар сниться до захворювання. Сни, в яких ви бачите лікаря в машині швидкої допомоги, застерігають про можливі дорожньо-транспортних пригодах. Оперує лікар сниться до того, що на любовному фронті ви легко покладіть суперників на лопатки. Якщо в снах медиком ви бачите себе, то, швидше за все, ви переоцінили свої сили і замахнулися на недосяжне для вас.

Сонник Хассе

Побачити уві сні доктора — такий сон попереджає, що безладна життя приведе вас до превеликий жаль; говорили з лікарем — значить, є деяка надія; він робив вам операцію — хворі після такого сну будуть одужувати повільно, здорові захворіють; приймати ліки — до втрат.

Еротичний Сонник

Лікар, снящійся молодій дівчині, обіцяє їй порожні розваги, заради яких вона пожертвує своєю красою. Якщо жінці сниться, що вона збирається вийти заміж за лікаря, це означає, що в майбутньому її чекають невдалі стосунки з коханим і нещасливий шлюб.

Сонник Мандрівника

Страхи, занепокоєння за своє здоров’я, загострення хронічного захворювання; втрати. Зубний лікар — хвороба; допомога друга; позитивні, цілющі впливу. Для жінки — залицяльник.

Сонник Менегетті

Це вказівка ​​на патологічний симптом, лікування, що проводиться неправильно.

Французький Сонник

Побачили лікаря — грядуть неприємності і сумні події, хвороби.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: