Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ложка — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Кажуть, дорога ложка до обіду, а ще велика ложка в деяких випадках символізує жадібність. Якщо простежити асоціативний ланцюжок: ложка — їжа — харчування, підживлення — відновлення сил або обжерливість, — то стає зрозумілим останнє значення цього символу. Так чи інакше, але якщо вам сниться, що ви вкрали ложку, то це не обов’язково означає, що ви жадібні, але, можливо, проявляєте аж надто явний інтерес до чогось матеріального і при цьому дошкуляєте дрібними причіпками своїх домочадців.

Якщо ви знайшли ложку, то відповідно до прислів’ям ви опинитеся в потрібний час в потрібному місці, що дозволить вам здійснити свої плани або отримати прибуток. Срібна ложечка може означати заступництво і захист з боку вищестоящих осіб — недарма наша прислів’я «народився в сорочці» у англійців звучить як «народився зі срібною ложкою в роті». Брудні і зламані ложки можуть наснитися як до втрат, так і до хвороб, зокрема хвороб шлунково-кишкового тракту.

Сонник Лонго

Якщо в сновидінні ви побачили, що ложка впала на підлогу, це говорить про те, що ваш непорядний вчинок, який ви намагалися, закликавши на поміч хитрість, ретельно приховати, не залишиться непоміченим. Знайдеться його очевидець, який може розповісти про вашу поведінку людини, через яку ви сильно залежите. Кілька ложок сняться до не дуже важкої хвороби. Якщо ви будете трохи акуратніше зі своїм здоров’ям, зробите заходи, щоб не застудитися, сон може не збутися взагалі.

Якщо ламали уві сні алюмінієву ложку, це говорить про те, що вас мучить, заволодівши усіма вашими помислами і сподіваннями, якийсь секрет, яким ви дуже хочете хоч з ким-небудь поділитися. У той же час розкрити його ніяк не можна, щоб не постраждав близька людина. Вимушене мовчання пригнічує вас і змушує страждати.

Сонник Фрейда

Побачити уві сні ложку — до удачі в любові: незабаром Ви будете купатися в захопленні оточуючих і відчувати себе сексуально привабливим (ой). Потрібно скористатися цим для влаштування свого особистого життя. Бачити брудні ложки — Ви прагнете блищати, викликати захоплення і шалене бажання, тоді як насправді ризикуєте зіткнутися з презирливим неувагою і навіть неприязню. Будьте більш стримані, і тоді через деякий час удача знову посміхнеться Вам. Є ложкою — Ваша неуважність і забудькуватість може стати причиною значних неприємностей. Поступіться чільне місце в сексуальних відносинах своєму партнерові.

Сімейний Сонник

Ложка уві сні символізує розлад, матеріальні втрати або хвороба. Дерев’яну ложку бачити уві сні означає, що ваше становище погіршиться і вам загрожує втрата стану. Срібна ложка уві сні — знак багатства і успіху. Є срібною ложкою уві сні — знак достатку. Втратити свою ложку уві сні означає, що оточуючі перестануть довіряти вам. Красти ложку уві сні — знак швидких домашніх чвар з дрібниці. Погнуті, брудні ложки уві сні символізують позбавлення, втрати, прикрощі. Зламати срібну ложку уві сні означає, що ви погубите своє щастя власними руками. Дивіться тлумачення: Посуд.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися ложки або ви користувалися ними уві сні, це до удачі; справи, пов’язані з будинком, стануть для вас джерелом радості і задоволення життям. Здалося, що загубилася ложка, — ви будете підозрюваним в якомусь поганому проступок особою. Вкрасти ложку — ви скнарість і по дрібницях чіпляєтеся до домашніх. Якщо ложки в вашому сновидінні виявилися немитими або зламаними, ви можете морально готуватися до нещастя і втрат.

Езотеричний Сонник

Снилася ложка золота або незвичайна — настає тривала пора надзвичайних успіхів. Зламана — подібний сон натякає, що в якійсь справі вам краще піти на компроміс, в чомусь піти на поступки заради власного ж спокою. Звичайна — вдасться врегулювати всі спірні питання. Дерев’яна — зберігайте спокій, бо вже скоро все владнається і владнається.

Сонник Ванги

Ложка уві сні — добрий знак, до великої удачі. Брудна ложка — віщує біду, можлива втрата близької людини. Їсте уві сні ложкою — задумане навряд чи здійсниться.

Еротичний Сонник

Якщо вам сняться ложки та інші столові прилади — це означає, що вас чекає успіх в сердечних справах. Подружжю такий сон — передвіщає добрі і гармонійні відносини.

Сонник Хассе

Побачили ложку — значить, у вас завжди буде достатньо їжі; срібну — запросять на прийом; кухонну ложку — будете веселитися.

Сонник Мандрівника

Ложка — нахлібник; придбання; більший прибуток. Перевернута робочою поверхнею вниз смерть в родині. Чайна дрібна удача.

Ісламський Сонник

Ложка символізує чесність. Вам приснилася ложка, значить ви сумлінний працівник, що не терпить брехні і злодійства.

Китайський Сонник

Ложка — передвіщає появу сина або онука.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: