Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліфт — до чого сниться?

Сонник Лонго

Застрягти в ліфті — це сновидіння-попередження: після нього, а особливо в перші три дні, дуже ймовірні обман і шахрайство. Найімовірніше, мова може йти про покупку недоброякісного товару, і не більше того, проте поберегти свої грошики буде явно не зайвим.

Спускатися з великою швидкістю — сон з таким сюжетом означає, що ви вже скоро познайомитеся з людиною, завдяки якому всі свої уявлення про життя ви піддасте ревізії і будете дружбою з цією дивовижною особистістю дуже дорожити.

Піднімалися на ліфті — значить, в силу певних причин ви будете щось приховувати від оточуючих з метою допомогти близькій людині. Ваша поведінка не завжди буде зрозуміло оточенням, однак ваші старання не пройдуть даром. Хоч ваш імідж трохи зіпсувала, людина, заради кого це все затівалося, ваша поведінка оцінить по достоїнству.

Езотеричний Сонник

Ліфт вважається дуже важливим чином, що відображає ваше духовний стан. Якщо рухався вгору, сенс сну аналогічний змістом сновидіння про підйом. Вниз — попереду занепад, ви ризикуєте повернутися до точки відліку. В сторону — це горизонтальний рух, побутові клопоти заважають вам духовно розвиватися. Люди або предмети, яких ви бачили з собою в ліфті, — це підказка: на шляху розвитку духу вам краще займатися в складі групи, або ж краще рухатися в індивідуальному порядку. Ліфт обривався, обрушився — до ймовірного духовному падінню. Зупинка ліфта — це зупинка розвитку.

Сонник Фрейда

Ліфт — є символом жінки, жіночих статевих органів. Бачити що відкриваються і закриваються двері ліфта — для чоловіків цей сон віщує приємне проведення часу з однією або декількома представницями прекрасної статі, схильними до різних сексуальних експериментів. Їхати в ліфті — Вам належить випробувати ні з чим не порівнянні відчуття завдяки знайомству з нетрадиційними способами любові. Якщо під час поїздки в ліфті він зламався — ви побоюєтеся розголошення вашої зв’язку. Якщо ви підійшли до ліфта, а він не працює — ваша зв’язок знаходиться на межі розриву.

Сонник Ванги

Ліфт, в якому сновидец піднімається вгору обіцяє благополучний період, який вкрай небажано упускати, сплячого чекає велике везіння у всіх справах. Однак ліфт, який спускається на нижні поверхи, обіцяє дуже складні проблеми, які буде нелегко подолати. Ліфт, який зупинився, також не віщує нічого доброго. Якщо уві сні сплячий сам знаходиться в ліфті — це передрікає йому небезпека, від якої навряд чи вдасться врятуватися. Якщо ж в ліфті застрягли інші люди, і той, хто лежить допомагає їм вибратися — це знак про складнощі в житті близьких йому людей.

Сонник Менегетті

Ліфт — пристосування, що забезпечує спрямований рух вгору і вниз. Однак це переміщення механічне, при якому людина не бере ніяких особистих зусиль. Рух вгору, як правило, пов’язано з прихованим бажанням людини змінити свою життєву ситуацію, збільшити свою успішність, але за рахунок чогось зовнішнього. Рух вниз позначає відчуття втрати соціального статусу, труднощі. Якщо людина застряє в ліфті — це символ життя в застої, відчуття безвиході, з якого він не може вибратися сам (див. Клітка).

Сонник Лоффа

Ліфт для багатьох давно вже замінив сходи. Він дозволяє швидше і без фізичних зусиль переміщатися як вгору, так і вниз. Власне, ця функція ліфта і має значення для тлумачення сну. Підніматися вгору на ліфті (підйомнику) говорить про те, що ви без праці досягнете того, що для себе намітили. Якщо ж ви спускаєтеся на ліфті, то сон пророкує вам невдачу в починаннях, втрату положення, розчарування. Ви досить легко і швидко позбудетеся того, що маєте.

Сімейний Сонник

Ліфт рухається вгору, вниз або стоїть на місці. Ви можете встигнути на нього, можете натискати в ньому кнопки, а можете опинитися перед зачиненими дверима. Уві сні ліфт символізує рух ваших справ. Якщо ліфт застрягне між поверхами уві сні, то чекайте перешкод і труднощів. Якщо зможете вибратися з нього, то нескоро досягнете бажаної мети. Якщо ж змусите його їхати нагору, то в житті ваша непохитна воля і наполегливість допоможуть вам досягти успіху.

Еротичний Сонник

Якщо ви піднімаєтеся на ліфті вгору, це означає, що ви відчуєте душевний підйом, пов’язаний з вашим нинішнім захопленням. Ви відчуєте радість і щастя від занять любов’ю і відкриєте для себе багато нового. Якщо вам сниться, що ви спускаєтеся на ліфті вниз, це говорить про те, що вам доведеться пережити розчарування в любові, і виною тому — ваша неуважність до партнера. Зламаний ліфт сниться до краху надій на щасливе кохання.

Сонник Міллера

Бачити уві сні, що Ви піднімаєтеся на ліфті, означає, що Ви швидко підніметеся до високого становища і розбагатієте. Але якщо Ви спускаєтеся на ліфті, Вас сокрушаться і обескуражат невдачі. Якщо Ви бачите, що спускається ліфт, який буде використовуватись тільки що вийшли — Ви ледь уникнете неприємностей в якійсь справі. Бачити зупинився ліфт — пророкує загрозливу небезпеку.

Сонник Мандрівника

За змістом аналог сходи, але не вимагає власних зусиль, т. Е це підйом або спуск, незалежний від сплячого. «Підйом» можливий в сенсі підвищення рівня життєвих сил, енергії, здоров’я або переходу на новий рівень у відносинах і загальна удача. Значення спуску на ліфті протилежне. Зупинився, застряг застій у справах (відносинах), очікування.

Сучасний Сонник

Підніматися в сні на ліфті означає зайняти високе положення на роботі, поліпшити свій добробут. Якщо ви спускаєтеся на ліфті, вас чекають невдачі. Бачити, як спускається ліфт, з якого ви тільки що вийшли, означає дивом уникнути неприємностей в якійсь справі. Якщо ліфт зупинився — вам загрожує якась небезпека.

Сонник Цветкова

Приснився ліфт — це в цілому образ, який закликає до обережності; рухається вгору — добрий знак, вас чекають серйозні досягнення; вниз — сон до невдач; їхав повільно — справи будуть розвиватися швидко і несподівано; дуже стрімко — в справах зіткнетеся з перешкодами або зволіканням.

Сонник Хассе

Це заклик до особливої ​​обережності.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: