Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ловити рибу — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити уві сні обгризений риб’ячий скелет — передвісник нещастя, крах планів і розчарувань. Ловити рибу уві сні — знак невдячності, марної роботи, марної трати часу і сил. Побачити уві сні рибу, спійману іншими, передвіщає хворобу, а жінкам — вагітність. Якщо уві сні ви спостерігаєте за поплавком своєї вудки, який спокійно погойдується на воді, то виконання вашого бажання відкладається. Якщо ж уві сні поплавок сіпнеться і ви знайдете рибу, то можете розраховувати на виконання задуманого.

Спіймати велику рибу уві сні означає, що вас чекає вигідний шлюб. Іноді такий сон пророкує велике і вигідна справа. Спостерігати за рибою, яку ловите, означає, що скоро у вас з’являться серйозні плани на майбутнє. Наловити багато риби бреднем уві сні — знак великого прибутку. Чим більше буде риба, тим більше грошей ви отримаєте. Наловити багато дрібної риби уві сні — знак великого клопоту, від яких буде мало користі або мало грошей. Але ловити рибу сітками, бреднем або неводом означає, що вам слід побоюватися ризикованих занять. Однак такий сон віщує успіх тим людям, які щось (або когось) втратили і намагаються відшукати. Нічого не зловити уві сні означає, що ваші задуми не здійсняться. Рибальські гачки уві сні віщують небезпеку. Такий сон може означати, що ваші вороги приготували вам хитру пастку.

Строката, яскравого забарвлення риба уві сні попереджає вас про небезпеку отруєння або обману. Хворим такий сон віщує смерть. Такий сон також може передвіщати образу чи сварки. Риба червоного кольору уві сні пророкує великі переживання, запалення або відкриття якоїсь таємниці. Якщо вам присниться, що ви берете рибу в руки, а вона вислизає з ваших рук, то вам доведеться мати справу з таким хитрим людиною, якого ви так і не зможете зловити або викрити. Вважається також, що озерна риба, бачена уві сні, віщує щастя і благополуччя. Сон, в якому ви зловили кістляву рибу, пророкує перешкоди в справах і невдачі в здійсненні планів.

Є рибу уві сні вважається хорошою ознакою, якщо тільки вона не сира. Є уві сні сиру рибу означає, що вас чекають збитки, перешкоди в справах і розчарування. Але якщо в неї на додачу повно кісток, то вас чекає розчарування або невдачі. Мертва риба, плаваюча на воді, пророкує, що ваші бажання не здійсняться. Спостерігати за рибою, плещуться у воді, віщує отримання подарунка або дуже хорошого известия. Іноді такий сон пророкує занепокоєння і турботи, пов’язані з вашою роботою.

Годувати рибок уві сні — знак примирення з недругами, яких ви зачаруєте своєю чарівністю. Рибу в своєму ліжку побачити уві сні — знак хвороби. Тим, хто вирушає в подорож по воді, сон віщує небезпеку аварії корабля або іншого нещастя. Вагітним бачити уві сні, що вони народили рибу, сон пророкує, що їх майбутня дитина буде слабке здоров’я і довго не проживе. Іноді такий сон віщує їм викидень. Вважається, що тухла риба уві сні віщує невдачі в справах або в особистому житті.

Якщо уві сні ви побачили рибальські снасті, то вам слід побоюватися обману або якийсь хитрою пастки. Жирна риба уві сні — знак хвороб, пов’язаних з пухлинами або запаленнями. Рибалки уві сні — знак ненадійних друзів, на яких не варто покладатися.

Англійська Сонник

Якщо уві сні ви з явним задоволенням їли смачні різні види риби (в приготовленому вигляді) або просто бачили їх, це говорить про те, що буквально всі ваші справи будуть успішними; у вас буде привід бути задоволеними і станом справ, і самими собою. Незабаром вас чекає відносна матеріальна незалежність. Несподівано риба вислизнула з ваших рук — це поганий знак: до втрати суспільного становища, друзів і швидше за все — свою кохану людину.

Вудити рибу — сновидіння, яке повідомить, що на вашу бідну голівоньку обрушаться біди і найрізноманітніші проблеми. З алегоричній точки зору сон вказує на ваше прагнення зловити якогось людини на свою вудку. Сон застерігає від ведення себе подібним чином. Пам’ятайте, що, піддавшись на цю спокусу, ви опинитеся на неправедному шляху, тому тримайте себе в руках.

Пішли з риболовлі спіймавши облизня, з порожнім відром — це означає, що ваше підприємство не буде настільки успішним, як ви на це розраховували в мріях. Але ви розбагатієте, якщо побачите на своєму гачку блиснула в сонячних променях рибку. Якщо вам приснилося, що ви стояли у прозорих вод і бачили рибок, періодично пропливали біля самого дна, це можна вважати надзвичайно щасливим знаком.

Сонник Фрейда

Побачити себе ловили рибу — таке сновидіння говорить про те, що навіть під час сексуальних контактів вам мало вдається відволіктися від поточних проблем. У свою чергу, це призводить до неможливості повністю розслабитися і отримати задоволення, а також доставити його своїм партнерам. Сон радить хоча б на якийсь час забути про всі негаразди і віддатися любові, інакше ви можете швидко перетворитися в сексуально неповноцінну особистість. Крім того, ваше небажання або невміння розслаблятися може дуже згубно позначитися на працездатності вашого організму, причому не тільки в інтимній сфері.

Якщо ви чоловік і уві сні пригощалися рибою, це означає, що в сексуальному житті ви дієте, керуючись принципом «Мавр зробив свою справу…». Що відчуває партнерка, вас анітрохи не хвилює — так само як і досягнення нею максимального задоволення; для вас головне завдання — задовольнити свої інстинкти. Якщо ви ловили рибу і нічого не вдалося зловити, це говорить про те, що у вашій підсвідомості живе страх зганьбитися під час занять любов’ю. Можливою причиною цих страхів є невдала перша спроба сексуального досвіду. Сон рекомендує поставитися до тієї невдачі філософськи, адже все вже давно в минулому.

Сонник Ванги

Ловити рибу в море мережами уві сні — до великих планів, грандіозним задумам. Їх здійснення безпосередньо залежить від того, чи вдалося вам у вашому сновидінні наловити багато риби і наскільки велику рибу вдалося піймати. Довелось в сновидінні ловити рибу в річці — не будете багато загадувати на майбутнє, ваші інтереси не будуть сягати далі найближчого майбутнього. Але якщо уві сні вдалося зловити рибу руками, особливо, якщо сплячий зловив величезну рибу — він зуміє вхопитися за мізерний шанс і доб’ється успіху. Все це відноситься до сновидінням, в яких рибу ловить чоловік.

Ловити рибу руками, але не спіймати — такий сон вказує на зайву самовпевненість сплячого. Бачити уві сні мережу з рибою — до прибутку. Приснилася рибальська сітка без риби, порожня — даремно витрачений час. Маленькі риби у воді ловити руками — сон до порожніх клопотів. Сниться жінці ловити рибу руками — до безладного статевого життя. Зловити рибу і відпустити — таке сновидіння говорить про те, що у вас буде робота, яка буде приносити багато задоволення і дуже мало вигоди. Рвані рибальські мережі сняться до упущеної вигоди.

Сонник Міллера

Побачити в чистій воді рибу — таке сновидіння підказує, що доля не поскупиться на подарунки для вас. Для молодих жива риба є пророцтвом щасливого кохання. Мертва риба — передвісниця смутку і втрат. Якщо ви ловили рибу і вам вдалося її зловити, значить, вам уготовані суворі життєві випробування, які ви зустрінете, не впавши духом, закликавши на допомогу всю свою мужність. Йти по воді з бреднем — такий сон означає, що завдяки підприємливості ви заробите собі благополуччя.

Спостерігати за риболовлею — сон говорить про те, що ви відчуєте прилив енергії і толково розпорядитися сприятливими обставинами. Нічого не впіймавши, ви пішли геть з порожніми руками — таке сновидіння говорить про те, що всі ваші бажання занадто суєтні. Йти на рибний ринок — сон до достатку і радості. Наснилося риболовна сітка — це передвісниця придбань, але якщо вона виявилася рваною, то не виключені неприємні ситуації, засмучення. Брати в руки рибальські гачки — це сон-підказка: своє життя і долю ви можете влаштувати самостійно.

Сонник Нострадамуса

Риба уособлює собою подвійність, мінливість, труднощі. Якщо приснилося, що з неба падала риба, йшов рибний дощ, то таке сновидіння загрожує екологічними лихами. Ловили рибу — будете намагатися знайти вихід зі складного становища. Велике скупчення риби попереджає, що ви повинні користуватися випадають вам шансами, а не сидіти склавши руки і покладаючись винятково на долю. Три риби сняться як щасливе передвістя.

Є рибу — сон до отримання несподіваного, але приємного звістки. Побачити рибу з людським обличчям — сон попереджає, що з’явиться загроза ядерної війни. Були свідком того, що одна риба здійснювала напад на іншу, — це говорить про те, що підводні човни підуть в атаку. Тухла риба сниться до того, що через несподівані чуток турбуватимуться ваші відносини з якоюсь впливовою персоною. Живий короп говорить про стійкість і витривалості вашого характеру.

Сонник Лонго

Ловити рибу в чистій воді уві сні — до щастя. Ловля риби сітками сниться до великого придбання, особливо, якщо риба в сітці була велика і цінних видів. Рвані мережі на рибалці сняться до образ і іншим розладам. Збиратися на риболовлю, самостійно виготовляючи снасті — такий сон вказує, що в реальному житті ви самостійно приймаєте відповідальні рішення і самі будуєте свою долю. Якщо чоловікові сниться, як він ловить рибу і нічого не може зловити — він відчуває страх перед сексуальними контактами. Відпускати рибу назад в воду уві сні — до повернення старого боргу. Йти на риболовлю взимку і ловити рибу в ополонці — такий сон говорить про те, що в гонитві за достатком ви можете серйозно підірвати здоров’я. Нічна рибалка сниться до любовних пригод.

Сонник Лоффа

Якщо говорити в цілому, то сни, в яких фігурує риба, можуть бути віддзеркаленням підсумків пошуків засобів, що дозволяють задовольнити свої життєві потреби; нашого бажання знайти щось надійно приховане від очей; наслідком первісних страхів (це відноситься до переконаним прихильникам теорії дарвінізму).

Крім того, риба може передвіщати поїздки або подорожі, а також уособлювати вміння (або, навпаки, невміння) заробляти кошти на свої нагальні потреби. Для тлумачення сну, в якому ви ловили рибу, можна використовувати теорію Фрейда, згідно з якою маленька риба — це уособлення чоловічого сім’я, риба середньої величини — символ дитини, а вудки — уособлення чоловічого статевого органу.

Езотеричний Сонник

Побачити рибу — вас чекають якісь проблеми, пов’язані з дітьми; є ймовірність небажаної вагітності. Ловити — такий сон попереджає, що до вашого майна придивляються спадкоємці. Уже в недалекому майбутньому можете стати чиїмось спадкоємцем. Чистити, готувати — цей сон означає, що ви розраховували на спадщину, але у вас нічого не вийде. Однак, з’ївши в сновидінні рибу, ви все ж станете спадкоємцем.

Сонник Менегетті

Це позитивний для людини образ. Його значення — вільні інстинкти у всіх їх різноманітних проявах. Символізує енергійність і здорові статеві стосунки. Образ живої риби говорить про те, що любовні інстинкти людини знаходяться в сприятливому стані. Образ хворий або мертвої — знак регресу різного ступеня, що призводить до втрати життєвих сил організму.

Французький Сонник

Побачити уві сні риболовлю, ловити велику рибу — до поліпшення матеріального забезпечення. Якщо вам вдалося зловити велику рибу руками — вам випаде рідкісна удача. Маленькі рибки ловити — сон до побутових клопотів. Сниться, що вода каламутна і брудна, а ви намагаєтеся ловити під водою рибу руками — чекайте, що задумка, яку ви збираєтеся здійснити, не принесе успіху.

Сонник Цветкова

Наснилася в воді жива риба — в справах чекає удача, з’являться нові надії; побачити тухлу, яка розпадається — сон до несподіваного багатства або просто зростання доходу; мацати мертву — захворієте; є — вас чекають клопоти, неспокій; зловити живу — до серйозного успіху, для жінки — до багатого чоловіка; зловили не власними — до народження дитини.

Китайський Сонник

Важиш для лову риби — велике щастя, вигода. Людина ловить рибу — передвіщає їжу, а також вказує на удачу. Б’єш або хапаєш рибу — невелике нездужання. Ловиш рибу на вудку в воді. — Велике щастя і удача, вигода. У воді пливе косяк риби — віщує багатство, прибуток. Короп — вагітність дружини.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться риба, плаваюча в чистій воді, чекайте дуже щасливого роману з чоловіком або жінкою вашої мрії. Якщо риба плаває в мутній воді, вам не вдасться зустріти ідеального сексуального партнера. Якщо вам сниться, що ви ловите рибу, сон віщує вигідну пропозицію «руки і серця».

Сучасний Сонник

Сон, в якому людина ловить рибу, тлумачиться як його гостра потреба в духовній їжі, необхідність розширити духовний простір, пізнати щось нове. Ловити рибу з акваріума означає обмеженість вашої свідомості, духовний і розумовий голод.

Сонник Хассе

Побачити маленьких рибок — до переляку і хвороби; великих — до важливого підприємству; їсти рибу — пощастить у лотереї; ловити — до обману і розчарування, до безглуздого і невигідним заняття; ловити руками — наживете ворогів.

Ісламський Сонник

Хто уві сні побачить або зловить рибу, той придбає благо і вигоду через тяжку працю. Дрібні рибки — до турботи і печалі. Солона риба — до турботи і горя, що заподіюється братом або чиновником.

Сонник Мандрівника

Ловити рибу уві сні — надії, наміри, творчі задуми, натхнення (трактування в залежності від результату, адже можна «зловити» не тільки удачу, а й хвороба).

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: