Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник листя — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Красиві, свіже листя уві сні символізують здоров’я, радість, успіх. Тьмяні, темні, скручене листя уві сні попереджають про розчарування, хворобах, крах планів і втрати. Шелест листя чути уві сні попереджає вас про небезпеку великих втрат. Іноді такий сон пророкує, що скоро до вас дійдуть неприємні чутки, що дуже засмутить вас. Класична картина золотої осені уві сні з яскравими різнобарвними листям віщує вам отримання звістки від людини, якого ви давно не бачили. Воно пробудить у вашій душі спогади про щасливі дні. Іноді такий сон обіцяє успішне закінчення давньої справи, яке принесе вам пристойний дохід. Зростаючі на ваших очах та розкриті листя уві сні — знак великого успіху і визнання ваших здібностей. Дивіться тлумачення: Дерево, Зелень, Сад, Рослини, Квіти.

Сонник Міллера

Якщо приснилися листя, це добру ознаку, що обіцяє вашому бізнесу більш благополучний розвиток, а вам самим — безтурботне щастя. Побляклі листя — це знак помилкових надій і похмурих пророцтв, які змушують турбуватися ваш дух, зовсім пониклий від гіркого відчаю і втрат.

Для молодої жінки сон означає, що вона буде залишена улюбленим прямо напередодні весілля. У ряді випадків це може передбачати смерть. Приснилися листя були зеленими, молодими, красивими — дівчина стане спадкоємицею, а також одружиться з вельми успішним і багатим шанувальником. Золоте листя на деревах і шарудить під ногами — це ваше прекрасне майбутнє.

Англійська Сонник

У вашому сновидінні була присутня свіжа, красива листя — це обіцяє успіх у справах, зокрема пов’язаних з комерцією. Закоханому людині сон віщує довге і всепоглинаючу прихильність до об’єкту своїх палких почуттів. Якщо в листі ховалися соковиті плоди, то попереду у вас шлюб і народження великої кількості дітей. Зів’яла, опадає листя повідомляє про майбутні збитки в торгівлі, убогому врожаї, любовних розчаруваннях, зраду друзів, втрати.

Сонник Лоффа

Листя, як і дерева, є якесь відображення нашого настрою і ставлення до життя. Бачити уві сні свіжі і зелене листя на кронах дерев може передвіщати радість і успіх, в той час як облетіли, жовті або пожухлі листя говорять про втрати, поневіряння, печалі і тузі. Іноді цей сон може говорити про закінчення любові і розставання з близькою людиною.

Сонник Хассе

До любовних хвилювань сняться зелене листя. Якщо Вас вразила пишність листя, її пишність — доля піднесе Вам радісний подарунок. Пожухла, млява листя пророкує малоприємне звістка, несподівану хворобу. Листопад уві сні вказує на зміни на гірше, нездоров’я.

Езотеричний Сонник

Молоді, зелене листя сняться до зневіри, нудьги. Такий сон служить віддзеркаленням стану вашого духу. Сухі, зів’ялі — зумієте підбадьоритися, знайдете оптимізм. Якщо листя були жовтими або червоними, вам треба дивитися значення цих квітів і застосувати його до світу своєї душі.

Сучасний Сонник

Листя уві сні символізують щастя в особистому житті або налагодження бізнесу. Зелені, свіже листя уві сні віщують безбідне існування і шлюб із заможним, процвітаючим людиною. Золоте листя в осінньому лісі пророкує завидну майбутнє.

Еротичний Сонник

Дівчина, що побачила уві сні побляклі листя, буде віддана коханим напередодні весілля. Цей сон може також тлумачитися як ознаку смерті. Зелене листя сняться до шлюбу з багатою людиною.

Ісламський Сонник

Гарна ознака побачити уві сні листя зеленого кольору — налаштуйтеся на благополуччя і підйом. Якщо ж листя сухі і хирляві — до прикростей і нужді.

Сонник Цветкова

Зелене листя — символ удачі, як любовної, так і фінансової, багатства. Якщо листя бляклі, опале — остерігайтеся сварок, прикрощів.

Французький Сонник

Зелень листя віщує досить безтурботне і повну радості життя. Листя у вашому сні опадали — це до хвороби.

Сонник Мандрівника

Листя (зелені) — успіх у справах; сухі — невдачі; нездоров’я; листопад — втрати, смуток.

Китайський Сонник

Листя падають з великого дерева — щаслива подія в будинку.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: