Сонник ловити рибу руками, до чого сниться ловити рибу руками уві сні

Погодьтеся, ловити рибу руками, до того ж успішно — заняття, скажімо так, неординарне і непросте, навіть якщо дія відбувається всього лише уві сні. До чого сниться будь-яке з надзвичайна подія, сонник в більшості випадків розцінює як попередження. Сновидіння, в якому довелося ловити рибу руками, має свої особливості.

Тлумачачи подібний сюжет, слід брати до уваги не тільки приснилися дрібні деталі і інші подробиці, але і особистість сновидіння. Наприклад, для представників чоловічої і жіночої статі тлумачення одного і того ж сюжету може нести абсолютно різне смислове навантаження, і остерігатися їм слід, знову ж таки, різних речей.

Як повідомляє сонник Міллера, ловити рибу руками уві сні і повернутися з уловом вдається тим, хто і в реальному житті готовий вийти переможцем з майбутніх випробувань. Якщо ви з боку спостерігали, як інший рибалка-ентузіаст залишився ні з чим, цілком можливо, що його не відбувся улов призначений саме вам.

Якщо пощастило не тільки ловити велику рибу руками, але і утримати її, сонник обіцяє успіх і визнання, на рідкість вдале завершення недавно започаткованого проекту. А ось упускати свій улов уві сні категорично не рекомендується: в такому випадку наяву ви ризикуєте втратити щось дуже цінне. Цілком можливо, що мова йде про відносини, — вважає сонник.

Що означає сновидіння для чоловіків і жінок

Серед різних тлумачень,, до чого сниться ловити рибу руками жінці, найбільш широко відома версія про прийдешню або вже вагітність. Ця точка зору навіть отримала науковий доказ, пов’язане зі змінами гормонального фону, що зайвий раз підтверджує народну мудрість тлумачень сонника.

Для дівчини напередодні дітородного віку спіймана, потім викинута на берег риба може символізувати викидень або проблеми із зачаттям. Сновидіння може вказувати на неусвідомлене, тим не менш, дуже сильне бажання народити дитину.

Науково-містична трактування побаченого уві сні служить нагадуванням про дбайливе ставлення до свого організму. Якщо жінка вже знає напевно або здогадується про своє становище, проте, їй уві сні доводиться ловити живу рибу руками, бачення попереджає про можливі ускладнення під час вагітності та пологів.

Пояснюючи,, до чого сниться ловити рибу руками, сонник також згадує, що побачений уві сні образ нерідко уособлює такі якості жіночого характеру, як навіженість і мінливість, властиві сновидицей наяву. В такому випадку сновидіння не має фізіологічної підгрунтя.

Якщо довелося ловити рибу руками чоловікові, сонник вважає, що підсвідомість таким ось способом намагається вберегти сновидіння від необачних вчинків. Занадто вже висока ймовірність в даний період своїми руками пригріти змію або нажити ворогів через невміння контролювати гнів. Побачивши щось подібне уві сні, пам’ятайте, що нервозність і зайва метушливість — не найкращі союзники вашій репутації — ось, до чого сниться подібний символ.

Сонник ловити рибу руками, до чого сниться ловити рибу руками уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: