Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лоб, до чого сниться лоб уві сні

Лоб уві сні ототожнюється з мудрістю і наявністю нетривіальних ідей. Сонник вважає, що те,, до чого сниться своє чоло, сповіщає про турботи і прикрощі. Іноді приснився образ символізує проблему, над вирішенням якої необхідно гарненько помізкувати.

Що говорить Міллер?

Приснився гарний лоб, за версією Міллера, сповіщає сновідящій зміцнення репутації. Ваше прагнення до справедливості і вміння тверезо оцінювати ситуацію оцінять не лише навколишні, але і керівництво.

Бачити своє чоло негарним, означає, що в реальній дійсності ви незадоволені тим, як складається ваше особисте життя. Молоду дівчину, яка уві сні поцілувала в чоло свого друга, психолог попереджає про короткочасної сварці, яка відбудеться з вини оточуючих.

Будьте пильні!

Про сварках і печалях попереджає Дворянський сонник, тлумачачи,, до чого сниться розглядати свій лоб в дзеркалі. Бачити на ньому зморшки, означає, що в реальності доведеться пережити втрату і розчарування.

Наснилося, що в лоб вкусила бджола? Можливо, доведеться вислухати слова невдоволення від начальства, впевнене заявляє Сучасний універсальний тлумач. Східний жіночий сонник тлумачить приснився епізод трохи інакше, провіщаючи наяву небезпека постраждати від нападок недоброзичливців.

Чи не відволікайтеся на дрібниці!

Жіночий сонник підходить до тлумачення сну трохи інакше, пророкуючи сновідящій увагу і успіх у протилежної статі, а також сильну втому від цього.

Бачити, що отримали уві сні кулю в лоб, зумовлює важку розмову, під час якого доведеться вислухати масу конструктивної критики. Людям, зайнятим бізнесом, отримати кулю в лобову кістку, попереджає про підставу партерів.

Удар ножем в цю частину тіла, на відміну від пострілу, говорить про можливу невдачу в ділових переговорах. Сімейним парам подібний сюжет обіцяє розбрати в побутових питаннях.

Подробиці: який?

Сучасний суміщений сонник пояснює,, до чого сниться лоб, виходячи з його зовнішнього вигляду. Так, бачити уві сні, що лоб:

 • Високий — сповіщає про щастя і душевному підйомі;
 • Розбитий — обіцяє вигоду, великий виграш;
 • Великий — говорить про гнучкий розум, честь, могутність;
 • В прищах — віщає про наклепників і можливості їх розпізнати;
 • В крові — попереджає про зайвої відвертості з кимось;
 • В подряпинах — передрікає застій в особистих справах.
 • Амурні справи

  Сонник Закоханих зумовлює сварку зі своєю половиною через безглуздих чуток, роз’яснюючи,, до чого сниться цілувати в лоб коханого хлопця. Снотолкователь для стерви побачений поцілунок ототожнює з появою сумнівів у вашій відданості і щирості.

  Бачити, що цілує в лоб колишній хлопець, віщає про повне закінчення зв’язку з персонажем.

  Поцілунок в це місце від хлопця, сповіщає про старання обранця домогтися відвертості і розуміння у взаєминах. А ось поцілунки від незнайомців уві сні, розглядаються сонником як поява нових залицяльників, здатних оточити сновидицей теплом і турботою.

  Настають нові перспективи!

  Не варто лякатися тим, кого уві сні цілує в лоб небіжчик. Сновидіння віщує сприятливі зміни, особливо це стосується комерційних справ. Тим, кому довелося цілувати в лобову кістку небіжчика, сонник сповіщає процвітання, отримання прибутку і ймовірність отримання вигідного ділового пропозиції.

  Не кажіть зайвого!

  А от жінкам, які відчули такий поцілунок від померлої людини, снотолкователь радить менше розповідати оточуючим подробиці особистого життя. Інакше секрет, який ви давно приховували, стане відомий широкому колу людей.

  Молодим дівчатам, яких поцілувала в лоб померла бабуся, слід остерігатися нових знайомств. Запрошення на прогулянку або зустріч від цікавого чоловіка, може закінчитися вельми плачевно для сновидящей.

  Прийміть розраду!

  Мазати уві сні лобик зеленкою, зумовлює появу людини, який залікує душевні рани сплячої персони. Наснилося, що цілує в лоб дитина, значить, в реальному житті настане пора утіх і гармонії.

  Про ідеї…

  Загальний сонник тлумачачи,, до чого сниться розбити лоба, сповіщає про грандіозні ідеї, раптової здогадки.

  Сонник лоб, до чого сниться лоб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: