Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ловити раків, до чого сниться ловити раків уві сні

Уві сні довелося ловити раків? Сонник обіцяє успіх, міцне здоров’я і абсолютний спокій. До чого ще сниться цей нетривіальний сюжет? Нижче представлені найбільш актуальні тлумачення з урахуванням додаткових нюансів.

Не відмовляйтеся!

Наснилися живі раки, що плазують по дну водойми? Сонник вважає це явним натяком на перешкоду в справах і зрив запланованого заходу.

Бачити, що живі рачки розповзлися в різні боки — означає, що ви відхиліть якась пропозиція і будете про це в наслідок шкодувати.

Втекти не вийде!

Ви намагалися ловити раків, а живі моторні особини поховалися під корчами. Уві сні цей сюжет знаменує спробу втекти від проблем, закрившись від усього світу у власному будинку або свідомості.

Якщо при цьому ви відчули почуття пригніченості, то такий хід явно не принесе бажаного полегшення. Сонник радить не ховатися, а розібратися в поточній ситуації.

Радість, спокій і інші позитивні емоції говорять про те, що ви робите правильно. Варто перечекати деякий час і зібратися з силами.

Підтримка або досада?

До чого сниться, що довелося ловити раків у воді? Сонник впевнений, що ви отримаєте потрібну підтримку від своїх друзів.

«Полювання» за ракоподібними в воді передрікає швидкий від’їзд або добровільна відмова від чого-небудь.

Бачити раків у воді, але не мати можливості їх зловити — до досади і меланхолії. Це також знак того, що мрія втілиться ще не скоро.

Подумайте про здоров’я!

Довелось уві сні ловити раків руками, а вони покусали вас? Сонник настійно рекомендує негайно зайнятися здоров’ям. Якщо ви не зробите це зараз, то зляжете серйозно і надовго.

Виловити особину голими руками уві сні — добре. Це означає, що наяву ви зумієте впоратися з труднощами власними силами.

Сталося ловити рачків руками, не побоюючись їх колишній? Чи зможете здолати недоброзичливців або примиритися з давнім ворогом.

Конкретні дії

Більш повне тлумачення сну дасть розшифровка поведінки самих членистоногих.

 • Задкують — затримка у виконанні задуманого.
 • Повзуть за вами — розбрат, незгода.
 • Від вас — невдача.
 • В різні боки — сумніви.
 • Нападають — відпочинок з друзями.
 • Щипають клешнями — неприємності, зрада.
 • Багато рачків — плітки.
 • Мертві — обман при покупці.
 • Наснилося, що омар вчепився за палець? Зустрінетеся з товаришем з минулого і в ході тривалої бесіди дізнаєтеся багато цікавого. Спіймати раку уві сні — символ безтурботної і в міру забезпеченого життя.

  Неодмінно закохаєтесь!

  До чого сниться ловити раків чоловікові? Сонник підозрює, що вам доведеться поступитися своїми, здавалося б, непорушні позиції. Уві сні це також ознака брехливих друзів і нечесних партнерів.

  Якщо чоловікові приснилося, що він полює на ракоподібних, то точно закохається. Причому з майбутньою коханою його познайомить друг або знайомий.

  До чого сниться жінці, що їй довелося ловити раків? Це сновидіння обіцяє їй щастя і достаток в шлюбі. Ловля ракоподібних також обіцяє жінці швидку вагітність.

  Передбачення Міллера

  Наснилося, що ви наловили багато дуже великих річкових крабів? Сонник Міллера впевнений, що ви занадто ліниві і частенько ухиляєтеся від боротьби, вважаючи за краще чекати подачок долі.

  Удача чи ні?

  До чого сниться, що трапилося ловити раків особливо великих? Якщо ви спіймали хоча б одного, то знайдете вихід з вкрай заплутаною і складною ситуації.

  Якщо уві сні «полювання» закінчилася поразкою, то сонник не радить розраховувати на успіх. Бачити особливо великих чорних раків — до переборні утруднення в повсякденних справах.

  Сонник ловити раків, до чого сниться ловити раків уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: