Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лобстер, до чого сниться лобстер уві сні

Уві сні привидівся величезний лобстер? Це символ повернення до минулого або ж натяк на те, що якісь події будуть розвиватися поступально і неспішно. До чого сниться це істота найчастіше? Сонник пропонує конкретні відповіді.

Думка Міллера

Погано бачити відразу багато рачків. Міллер підозрює, що ви занадто ліниві і неповороткі, віддаєте перевагу плисти за течією і чекати природної зміни подій.

Як тлумачити?

До чого взагалі сниться лобстер? Сонник впевнений: правильне тлумачення сну підкажуть реальні або бажані обставини.

Так цей образ може уві сні символізувати прагнення до розкоші або натякати на надмірності, закликати до терпіння або ж, навпаки, прискорення.

Приснився нерухомий омар? Зараз ви потрапили в період застою, але ваше завзятість і терплячість через деякий час принесуть приголомшливі результати.

Дійте!

До чого сниться живий лобстер? Сонник вважає, що ви ховаєтеся від проблем, замикаючись в собі. Якщо бачення доповнено похмурими фарбами. то це поведінка лише поглиблює і без того непросту ситуацію.

Наснилося, що рак повзе? Вам уготований швидкий від’їзд і цілком благополучна дорога. Якщо у нинішній момент ви почали нову справу, то цей персонаж закликає рухатися неспішно, але цілеспрямовано.

Іноді поява лобстера уві сні означає що ви чимось сильно стурбовані і не знаєте, як вчинити.

Конкретні дії

Для більш докладної розшифровки сонник рекомендує пригадати подробиці і основні дії.

 • Лобстер в воді — перешкода, утруднення.
 • Спіймати його — вихід зі складної ситуації.
 • Готувати, варити — щастя і удача залежать від вас.
 • Переслідує сновидіння — конфлікти і розбіжності.
 • Нападає, щипає — великі неприємності, зрада, зрада.
 • Якщо ж наснилося, то лобстер чіпко вхопився за вас, то будьте готові до довгої виснажливої ​​хвороби з невідомим поки результатом.

  Боротьба або удача?

  До чого сниться, якщо довелося боротися з величезним омаром? Це означає, що доведеться подолати власні лінощі і бездіяльність.

  Якщо копошаться рачки привиділися уві сні жінці, то є ймовірність, що вона завагітніє.

  Добре бачити лобстера сновидцем, зайнятим творчістю. Сонник пророкує поїздку на виступ за кордон. Всім іншим образ може обіцяти подорож.

  Запам’ятайте!

  Приснився варений лобстер? Якесь звістка сильно вас розчарує. Цей же образ попереджає уві сні про великий сором і докори сумління. Крім того, сонник пророкує приємний відпочинок в колі близьких.

  Сталося бачити, як варений лобстер раптом ожив і напав? Відмовтеся від участі в ризикованому підприємстві, інакше понесете серйозних збитків.

  Чорний лобстер в подібному баченні символізує непередбачені ускладнення і раптові проблеми.

  Чекайте!

  До чого сниться, що в ресторані ви замовили дороге блюдо? Сонник обіцяє: скоро з’явиться можливість зайняти посаду, про яку ви раніше могли лише мріяти.

  Є величезного раку уві сні — гірше. Це символ якусь залежність. Наснилося, що вас пригощали делікатесом? В реалі потрапите на урочистий захід, де зможете не тільки скуштувати смакоти, а й завести корисні зв’язки.

  Сонник лобстер, до чого сниться лобстер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: