Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лисиця — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Лисиця вважається хитрим тваринам, тому, коли вона з’являється уві сні, це тлумачиться двояко: або вам самим властиві приписувані лисиці якості, або ж ви перетворюєтеся в жертву хитрих людей. Визначтеся, як ви ставитеся до тварини — з симпатією чи обережністю? Однак незалежно від цього даний образ є визначальним для вашого сприйняття зовнішнього середовища і зв’язків її з вами. Лисиця була уві сні вашим суперником — ключовим моментом для тлумачення може служити предмет, якого вона прагне вас позбавити.

Якщо лисиця з’явилася уві сні, це можна вважати сигналом, що десь у вашому житті знаходять своє відображення якості, які нерозривно пов’язані з цією твариною. Дані якості або притаманні вам, або ви відчуваєте їх дію на собі. Згадайте, чи був в оточенні лисиці ще якийсь персонаж, що володіє схожими властивостями, і чи був присутній уві сні ще хтось ставився до вас з побоюванням.

Сімейний Сонник

Сон про лисицю попереджає нас про те, що у нас є хитрий, лукавий, нахабний і небезпечний ворог. Битися з нею уві сні — знак спору з противником. Спіймати лисицю уві сні — знак того, що ви розкусити хитрі плани ворогів і не дасте їм можливості торжествувати над вами. Спіймати лисицю і привести її додому уві сні означає, що ви закохаєтесь в злий і хитру жінку, яка отруїть ваше життя.

Якщо вам присниться, що лисиця пробралася в ваш будинок, то остерігайтеся за репутацію, яка може постраждати з вини заздрісників або суперників. Грати з лисицею або гладити її уві сні — попередження про небезпеку. Вбити лисицю уві сні означає безумовну перемогу над ворогами. Є лисяче м’ясо уві сні — передвісник сварки з будь-ким. Дивіться тлумачення: Звір, Тварина.

Сучасний Сонник

Якщо людині сниться лисиця, це означає, що колеги або вороги намагаються його обдурити. Чорна лисиця в сновидіннях є передвісником великих непотрібних витрат. Якщо вам снився доброзичливо налаштований до вас лисиць, то виникла любовна зв’язок не переросте в бурхливий роман. Намагаючись продовжити відносини, ви лише прискорите остаточний розрив.

Вмиватися лисиця сниться до потокам лестощів на вашу адресу, від яких вам доведеться ховатися. Тікає лисиця в снах віщує нещастя, про які «подбає» ваша найкраща подруга. Якщо у вашому сні лисиця бігає по колу, то вам потрібно прислухатися до порад близьких людей: в них є зерно істини. На неділю лисиця сниться до того, що тварина, до якого ви дуже прив’язані, захворіє і помре.

Французький Сонник

Якщо у вашому сні з’явилася лисиця, це означає, що ви зустрінетеся з людьми, що промишляють шахрайством. Боротьба з лисицею сниться до загрози з боку сильних і небезпечних супротивників. Побачити поруч з собою ручну лисицю — сон говорить про те, що ваші наймані працівники або прислуга нечесні і користуються вашою довірою в своїх корисливих цілях.

Сонник Міллера

Якщо наснилася полювання на лисиць, це обіцяє вам справи вельми сумнівні або ж ви пуститеся в якусь любовну авантюру, пов’язану з ризиком. Лисиця потайки пробралася до вас у двір — бійтеся заздрісників, ваше добре ім’я опиниться під загрозою. Вбити лисицю — такий сон означає, що в будь-якій справі ви опинитеся переможцем.

Ісламський Сонник

Лисиця — це хитрий і брехливий ворог, який надходить наперекір тому, з ким має відношення або справа. Крик лисиці означає інтригу, задуману якимось самозванцем або брехуном. Взяти уві сні лисицю на руки, значить, взяти верх в спорі. Хто погладить лисицю, того може налякати джин. Грати з лисицею — до прекрасної і взаємної любові.

Сонник Фрейда

Якщо тобі наснилося, що ти йдеш по сліду за лисицею — ти ризикуєш бути залученою в сумнівну авантюру. Вбити лисицю — знак того, що зможеш досягти будь-якої поставленої мети. Сон, в якому лисиця пробралася в твоє подвір’я або в курник, попереджає: заздрісники можуть зганьбити твою репутацію.

Англійська Сонник

Приснилася лисиця — це говорить про наявність підступних причаїлися ворогів, або конкурента в торгівлі, що діє проти вас, або суперника в сердечних справах, що бажає зайняти ваше місце в люблячої душі. Якщо в житті ви берете участь в судовому позові, то програєте її через нещирість адвоката.

Езотеричний Сонник

Побачити лисицю — такий сон пророкує, що раптово на вас зваляться якісь гроші, ви можете нажитися без найменших труднощів. Хутро лисиці сниться до задоволення. Померла або вбиту тварину сниться до того, що зустріч, на яку ви покладали особливі надії, так і не відбудеться.

Сонник Ванги

Спіймати лисицю — явний знак того, що у Вас є вороги. Годувати лисицю — значить остерігатися своїх друзів. Грати з лисицею — приховані наміри від Ваших дітей, друзів або знайомих. Вбивати лисицю говорить про те, що скоро Ви зустрінете на своєму шляху брехливих і підступних людей.

Сонник Цветкова

Лиса уві сні — ознака лицемірства й підступності у Вашому житті. Це постійні обмани і недомовки з боку близьких, це і зрада друзів. Вбити лисицю — означає перемогу над будь-, так само найскладнішою ситуацією.

Сонник Хассе

Спіймали лисицю — викрити лицемірного друга; якась хитра жінка водить вас за ніс. Убили тварина — значить, має бути позбавлення від якихось неприємних речей.

Еротичний Сонник

Сон, в якому вам сниться полювання на лисиць, означає, що ви на свій страх і ризик будете вдаватися до любовних пригод.

Сонник Лонго

Лисиця — до добра. Бачити як уві сні лисиця їсть — значить сварка з близькою і рідною людиною.

Сонник Менегетті

Лисиця — зраду друга, близької чи коханої людини.

Сонник Мандрівника

Хитра, підступна жінка, обман; зло від інших.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: