Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лишай, до чого сниться лишай уві сні

До чого сниться лишай? В цілому сонники дають не надто позитивні прогнози, але, будучи попередженим уві сні, більшості неприємностей можна уникнути.

Болячки в сонник Міллера

Якщо до людини уві сні тягнуться заражені позбавляємо люди, в реальному житті до нього часто звертаються знедолені, і він, як і раніше, не відмовить їм у милостині. У того, кому наснилися лишайні кішки і коти, незабаром захворіє один. Його швидко вилікують — за умови, що вдалося прогнати від себе хворих тварин.

Відмітини у сновидіння: локалізація

До чого сниться, ніби тіло вкрите позбавляємо повністю або в певних місцях — на голові, на обличчі? Це додаткова інформація про підстерігають ризики.

Сонник Від «А» До «Я» повідомляє: уві сні лишаї на тілі говорять про прийдешні фізичні страждання. А тлумач Іванов пророкує сновидцу, що у того буде привід до безрадісним роздумів. У іменинників з вересня по грудень, які спостерігали уві сні стрімке поширення плям на тілі, головна турбота на майбутнє — уникнути контакту з інфікованими хворими.

«Неспокійна совість на обличчі написана». Людина, гадаючи,, до чого сниться лишай на обличчі, неодмінно згадає свої проступки. Сонники пророкують, що він покається і знайде спосіб, як все виправити.

Бачити уві сні плями на голові, означає швидке багатство. Для іменинників з травня по вересень побачити лишай на голові — передвістя раннього облисіння, а на руці — розчарування в партнері.

Жіночі удачі і негаразди

Якщо жінці наснилося болячки на тілі, вона незабаром розбагатіє. Причиною цього може стати спадок або вдале заміжжя.

Східний Жіночий сонник пророкує слабке здоров’я панночці, яка бачила себе в лишаях. Особливо слід остерігатися контакту з інфекційними хворими. Заміжній жінці тлумачі роз’яснюють,, до чого сниться відвідувати доктора і лікувати лишай — це передрікає сімейні негаразди.

Раптом побачити уві сні лишайного кішку, яка ніжно лащилася до жінки, є застереженням від надмірної довірливості — людина, яка намагається втертися в довіру, насправді виношує непристойні задуми. Можливо зрада партнера.

Червоні плями у сторонніх

Відскочити уві сні від хворої людини, означає зробити в житті якийсь негожий вчинок і сильно переживати через це. Можна «обдурити» долю, намагаючись надалі діяти, як підказує совість і традиції.

До чого сниться лишай на дитину? Якщо це ваше рідне дитя, зірвуться якісь особисті плани, приснився чужа дитина — щось на заваді реалізації робочого проекту.

Наснилося, ніби уві сні вдалося вилікувати когось від позбавляючи: сонники прогнозують виконання головної мрії сновидіння.

Все на краще

Деякі тлумачі не схильні загострювати увагу на небезпеки, що підстерігають сновидіння. Досить приємну інтерпретацію дає Велесов сонник: на його думку, лишай на руці — це до подарунку. Червоні плями на руках віщують веселе весільне гуляння.

Езотеричний сонник вважає, що сліди хвороби на щоці людині солідного віку передрікає гідну, забезпечену старість. А милий кошеня, весь в болячки — удачу, яку принесуть друзі. І навіть сліди хвороби на озлобленої кішці означають: що ні станеться — все на краще.

Сонник лишай, до чого сниться лишай уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: