Сонник лишай, до чого сниться лишай уві сні

До чого сниться лишай? В цілому сонники дають не надто позитивні прогнози, але, будучи попередженим уві сні, більшості неприємностей можна уникнути.

Болячки в сонник Міллера

Якщо до людини уві сні тягнуться заражені позбавляємо люди, в реальному житті до нього часто звертаються знедолені, і він, як і раніше, не відмовить їм у милостині. У того, кому наснилися лишайні кішки і коти, незабаром захворіє один. Його швидко вилікують — за умови, що вдалося прогнати від себе хворих тварин.

Відмітини у сновидіння: локалізація

До чого сниться, ніби тіло вкрите позбавляємо повністю або в певних місцях — на голові, на обличчі? Це додаткова інформація про підстерігають ризики.

Сонник Від «А» До «Я» повідомляє: уві сні лишаї на тілі говорять про прийдешні фізичні страждання. А тлумач Іванов пророкує сновидцу, що у того буде привід до безрадісним роздумів. У іменинників з вересня по грудень, які спостерігали уві сні стрімке поширення плям на тілі, головна турбота на майбутнє — уникнути контакту з інфікованими хворими.

«Неспокійна совість на обличчі написана». Людина, гадаючи,, до чого сниться лишай на обличчі, неодмінно згадає свої проступки. Сонники пророкують, що він покається і знайде спосіб, як все виправити.

Бачити уві сні плями на голові, означає швидке багатство. Для іменинників з травня по вересень побачити лишай на голові — передвістя раннього облисіння, а на руці — розчарування в партнері.

Жіночі удачі і негаразди

Якщо жінці наснилося болячки на тілі, вона незабаром розбагатіє. Причиною цього може стати спадок або вдале заміжжя.

Східний Жіночий сонник пророкує слабке здоров’я панночці, яка бачила себе в лишаях. Особливо слід остерігатися контакту з інфекційними хворими. Заміжній жінці тлумачі роз’яснюють,, до чого сниться відвідувати доктора і лікувати лишай — це передрікає сімейні негаразди.

Раптом побачити уві сні лишайного кішку, яка ніжно лащилася до жінки, є застереженням від надмірної довірливості — людина, яка намагається втертися в довіру, насправді виношує непристойні задуми. Можливо зрада партнера.

Червоні плями у сторонніх

Відскочити уві сні від хворої людини, означає зробити в житті якийсь негожий вчинок і сильно переживати через це. Можна «обдурити» долю, намагаючись надалі діяти, як підказує совість і традиції.

До чого сниться лишай на дитину? Якщо це ваше рідне дитя, зірвуться якісь особисті плани, приснився чужа дитина — щось на заваді реалізації робочого проекту.

Наснилося, ніби уві сні вдалося вилікувати когось від позбавляючи: сонники прогнозують виконання головної мрії сновидіння.

Все на краще

Деякі тлумачі не схильні загострювати увагу на небезпеки, що підстерігають сновидіння. Досить приємну інтерпретацію дає Велесов сонник: на його думку, лишай на руці — це до подарунку. Червоні плями на руках віщують веселе весільне гуляння.

Езотеричний сонник вважає, що сліди хвороби на щоці людині солідного віку передрікає гідну, забезпечену старість. А милий кошеня, весь в болячки — удачу, яку принесуть друзі. І навіть сліди хвороби на озлобленої кішці означають: що ні станеться — все на краще.

Сонник лишай, до чого сниться лишай уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: