Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лотос, до чого сниться лотос уві сні

Уві сні лотос виступає символом таємниці, виконання бажаного, а також можливості доторкнутися до світу непізнаного. До чого ще сниться цей загадковий знак? Сонник повідає всі його значення.

У чому призначення?

Якщо приснився священний квітка, то ви відзначені долею, як людина надзвичайного призначення. Це символічне відображення магічних здібностей і прихованих талантів, які обов’язково потрібно розвивати.

Довелось бачити уві сні дивовижна квітка? Значить, настав найбільш сприятливий час для розкриття творчого потенціалу.

Він також ототожнює духовне пробудження, переродження негативного початку в щось добре і світле. Ця квітка передрікає, що ви зробите надзвичайно мудрий вчинок.

Докладні розшифровки

До чого ще сниться це священне рослина? Сонник впевнений, що тлумачення сну необхідно робити, з огляду на його особливості уві сні. Включаючи стан, колір, місце розташування.

 • Малюнок на тканині — до удачі в справах.
 • На стіні — до пізнання.
 • На тілі — до прибутку.
 • Червоний закликає не довіряти балакучим людям.
 • Жовтий уособлює дружбу.
 • Білий — чистоту помислів.
 • Чорний — негатив в будь-якому прояві.
 • Якщо приснився зламаний лотос, то гряде розставання і розрив відносин. Зів’ялий ж знаменує ожилі почуття і прихід старості.

  Незалежність або ілюзії?

  До чого сниться рожевий лотос? В руках юної діви він уособлює платонічну любов, нареченої — великий авторитет.

  Яскраво рожевий колір означає досягнення мети і незалежності, дуже блідий передає ілюзорний погляд на світ. Середній відтінок рожевого відображає високі почуття.

  Все здійсниться!

  Якщо довелося бачити уві сні закритий бутон лотоса, сонник передрікає незначне погіршення самопочуття. Зрізати його — до порочним думкам, подарувати комусь — до скандалу.

  А ось що розпускається бутон знаменує швидке втілення задуманого.

  Якщо уві сні вам трапилося є лист лотоса, то наяву будете надзвичайно раді. Приснився один тільки лист без суцвіття? Вас можуть обдурити.

  За Міллеру

  Сонник Міллера впевнений, що лотос серед пишної листя знаменує ранній шлюб і швидке розставання.

  Займіться здоров’ям!

  До чого сняться лотоси на воді? Сонник підозрює, що ваші почуття можуть принести переживання, так як виявляться глибше і сильніше, ніж ви думаєте.

  Бачити на воді красиві лотоси — до необхідності зміцнити здоров’я. Наснилося дикі латаття на воді? Це знак того, що ваша духовність відмінно гармонує з матеріальними інтересами.

  До побачення

  Уві сні ставок, зарослий чудовими рослинами, символізує романтичне побачення, яке пройде у водойми.

  Якщо ви перетинаєте ставок на човні і зриваєте по ходу водні рослини, то незабаром займетеся абсолютно марним і навіть шкідливим справою.

  Просто милуватися ними куди краще. Сонник вважає, що ваше життя досить насичена, хоча і непередбачувана.

  Чекайте!

  До чого сниться поза лотоса? Якщо ви займаєтеся якимись східними практиками, то бачення говорить про плідність медитацій. Ви буквально вдосконалюєтеся навіть уві сні.

  Якщо виконана поза лотоса принесла задоволення, то це означає, що ви досягли душевної рівноваги і готові зустрітися з таємницями Всесвіту.

  Для інших людей подібна поза є знаком необхідного застою і очікування. Крім того сонник гарантує вкрай заплутану ситуацію з непередбачуваним результатом.

  Сонник лотос, до чого сниться лотос уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: