Сонник лотерея, до чого сниться лотерея уві сні

Присниться лотерея втілює наївне прагнення збагатитися, не вкладаючи при цьому своєї праці. Такий символ уві сні уособлює помилкові надії на прибуток, марнування сил, часу — вказує сонник. Тому витлумачити,, до чого сниться цей знак, нескладно: попереду можливі помилки, втрати.

Не втрачайте пильності

Лотерея уві сні віщує наяву обман. Сновидець може потрапити у пастку. Слід уникати пропозицій, що обіцяють надприбутки при мінімальних витратах.

Грати — зазнати збитків, невдачі в бізнесі. Після такого бачення потрібно знизити ділову активність, щоб уникнути значних втрат грошей.

До чого сниться велика радість від виграшу в лотерею? Сонник попереджає: трапиться зрив або навіть провал в справах. Час після такого бачення — не для ризиків або імпульсивних поривів, оскільки вони можуть принести лише шкоду.

Невдачі можливі, але вони минущі

Дівчині бачити або грати в лотерею уві сні означає: її надії не збудуться. Молода людина, з яким вона познайомиться, дуже розчарує, обдуривши її почуття. Він виявиться зовсім не тим, ким здавався спочатку. Юнака подібне бачення попереджає: потрібно більш реально оцінити свою обраницю, оскільки дівчина може зробити його нещасним.

Наснилося брати участь в розіграші або бачити, як в лотерею грають інші? За сонником, незабаром відбудуться події, які застануть людину зненацька. Вони поставлять під загрозу продумані плани на майбутнє.

Квиток для розіграшу уві сні іноді попереджає: бізнес сновидіння постраждає через нечесних партнерів. Бачення також означає: на особистому фронті радість і печаль будуть швидко змінювати один одного.

У вас попереду радість, везіння

До чого сниться знайти лотерейний квиток з виграшними цифрами? Сонник обіцяє вдале, цікаву подорож, де дізнаєтеся багато нового для себе.

Наснилося спостерігати, як іде лотерея, випадають числа? Сновидіння очікують приємні розваги, радісні зустрічі з друзями.

Коли у вас був лотерейний квиток і числа там виявилися щасливими, але ви стримано реагуєте на удачу — це добре. Відчуття спокійній радості, приємного здивування уві сні підказують: наяву також можна сподіватися на везіння. Але потрібно контролювати власні почуття.

Інтерпретація по сонником Міллера

До чого сниться лотерея? Грати, виявляти до неї великий інтерес — почати марне підприємство, яке, однак, призведе до приємного, корисного подорожі. Програти — стати жертвою підступних людей.

Бачити уві сні щасливий лотерейний квиток — згідно сонником, наяву виграєте на біржі. Однак це принесе масу занепокоєння і зіб’є з толку.

Жінку сновидіння про лотереї попереджає: її безтурботне ставлення до справ викличе розчарування. Чоловік не буде зберігати їй вірність, та й покладатися на нього не можна.

Збитки і прибутку

Уві сні побачили, ніби вам випали щасливі числа? Сонник сповіщає: належить вельми вигідна угода, яка просто потрясе сплячого, змусить його похвилюватися.

Купити квиток на розіграш лотереї — належить істотна втрата, розчарування. Пачку квитків — почнеться смуга невдач. Знайти невикористаний — сновидіння очікують хороші новини, прибуток, вдала угода. Також він зможе подолати невдалий період.

Коли наснилися цифри квитка, а ви їх запам’ятали — спробуйте використовувати їх наяву, раптом пощастить.

Сонник лотерея, до чого сниться лотерея уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: