Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лось, до чого сниться лось уві сні

Лось — благородна і горде тварина. Побачити його уві сні — хороший знак. Сонник обіцяє багатства, участь в цікавих подіях, нові знайомства. Але, зрідка зустрічаються і негативні пояснення,, до чого сниться цей рогата мешканець лісу.

Лось без рогів

Якщо приснився лось без рогів, то поліпшити своє матеріальне становище вийде нескоро. Але, не варто впадати в відчаю. Пройде деякий час, і справи самі собою будуть складатися найкращим для вас чином.

Сучасний сонник вважає, що лось без рогів символізує міцний шлюб. У ваших взаєминах з чоловіком або дружиною немає місця зраді і обману. Якщо сниться подібне, то напевно ви довіряєте один одному і цінуєте наявні почуття.

Агресивно налаштований

Опис,, до чого сниться нападник лось є у Гришиной. В сонник Гришиной йдеться, що нападає тварина — недобрий знак. У реальному житті слід очікувати проблем зі здоров’ям, усіляких невдач і душевних переживань.

Якщо приснилося, що нападник олень боляче вдарив рогами, то будьте готові до того, що наяву невдач вдасться зломити бойовий дух. Примарилося уві сні навіть не виключає розвиток депресії. Не намагайтеся впоратися з цим негативним стан поодинці. Обов’язково зверніться за допомогою.

Думка Міллера

Сонник Міллера переконаний, що якщо в сновидінні ви побачили, що лось в нічний час стоїть посередині дороги, і ви ризикуєте зробити на нього наїзд на своєму автомобілі, то в реальності ризикуєте опинитися в дуже непростій ситуації. Але на щастя вдасться подолати складності і отримати вигоду для себе.

Також в сонник Міллера розповідається, що віщує сюжет, в якому ви полюєте в лісовій гущавині на оленя. Приснилося попереджає про серйозне обмані. Причому обдурити вас можуть найближчі люди, яким в даний час ви довіряєте навіть більше, ніж самому собі.

Відшукати уві сні в лісі лосині роги — до зради другої половини. Якщо сниться, що роги великі і гіллясті, значить, обман триває вже досить довгий час.

Колір шкіри лося

Універсальний сонник переконаний, що білий олень — символ щирого щастя та всіляких везіння в різних справах. В даний час ви можете сміливо братися за будь-яку роботу — все напевно вийде.

Якщо уві сні білий лось опинився мертвим, то в реальному житті слід завчасно налаштуватися на подолання чорної смуги. Сон попереджає, що на вашу голову обрушаться всілякі нещастя і біди. Лише від твердості характеру буде залежати результативність та оперативність вирішення даних проблем.

Бродить по воді

Якщо уві сні лось стояв в чистій і прозорій воді, то в дійсності варто очікувати лише хороших подій.

Наснилося, що знаходиться у воді лось бувальщина хворим і сумним — приготуйтеся до життєвих випробувань.

Пояснення сну Фрейдом

Сонник Фрейда вважає, що лось є уособленням наявного у вас в реальності сексуального партнера. Найімовірніше, він трохи грубий і не вихована, що не може не позначатися негативно на інтимному житті з ним.

Ви страждаєте від відсутності романтики і ніжності в цих відносинах. Ця людина не здатна миритися з вашим поганим настроєм або самопочуттям. Врахуйте, дорослої людини практично неможливо перевиховати. Хочете щастя не уві сні, а наяву? Шукайте нового сердечного друга.

Сонник лось, до чого сниться лось уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: