Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лосось, до чого сниться лосось уві сні

Приснився лосось може означати як уже відбулося благополуччя, так і його очікування, запевняють сонники. Однак якщо уві сні ви бачили червону рибку, з якої трапилася неприємність, то вам слід проявити пильність найближчим часом, цілком ймовірно хтось вирішить зазіхнути на ваш добробут. «Розберіть» свою мрію на деталі, проаналізуйте,, до чого сниться кожна з них, і ви зрозумієте, до чого готуватися.

Сонник Міллера

На думку Густава Міллера, будь-яка червона риба, включаючи і лосося, обіцяє, приснився, успіх, як в кар’єрі, так і в особистому житті.

Якщо сновидець — чоловік, то побачений уві сні лосось означатиме успішне вкладення фінансів і отримання солідних дивідендів. А ось, тлумачачи,, до чого сниться лососина дівчині, Міллер стверджує, що такий сюжет означає поєднання шлюбом з людиною вельми багатим і щедрим.

Спіймати рибку — знак успішних подій

Про несподіваному збагаченні кажуть сонники, пояснюючи,, до чого сниться ловля лосося. Якщо, наприклад, вам приснилося, що ви ловили рибу в річці, і, серед карасів та іншої «дріб’язку», вам попався на гачок лосось, то в реальності вам несказанно пощастить. Можете сміливо ризикувати фінансами, ризики себе виправдають.

Бачите уві сні, як риба, що заковтнув наживку, тягне вас за собою? Чи не чиніть опір обставинам, вони приведуть вас до заповітної мети, нехай навіть «обхідними шляхами», віщає Італійський сонник.

І тільки Сучасний сонник засмучує: вивудити лосося — ознака підлості, досконалої вами щодо компаньйона.

Приготований улов: Від покупки до одруження

Готувати уві сні лосося — ознака того, що тільки ви самі зможете змінити хід подій в потрібну вам сторону.

Наснилося, що ви їсте лососину? Пригадайте, як саме вона була приготовлена. Отже, якщо вам довелося їсти смажену рибу, то це ознака дорогого придбання. Бачите перед собою на тарілки шматочки маринованого лососевого філе? Будьте готові до прийняття серйозного рішення. А якщо вас пригощали копченої лососиною, то вас чекає ув’язнення дуже вигідної угоди, хоча, на думку деяких сонників, це може бути укладанням шлюбу.

У рибному магазині, або Збільшення благополуччя

До чого сниться покупка лосося або торгівля їм, знає сонник пастора Д. Лоффа. Пригадайте, якщо уві сні ви бачили багато рибки на прилавках, то такий сюжет віщує фінансове зростання і отримання прибутку від раніше підписаних договорів і угод.

А якщо лосося було мало, то будьте готові до несподіваного, але дуже вигідному відкриття, радує тлумач.

Неприємні події

Сновидіння про лососі можуть мати і негативні трактування. Так, наприклад, якщо вам приснилося, що з рибиною або з вами уві сні трапилося щось погане, то вам слід уточнити,, до чого сниться подібне. Ось які тлумачення сну ви отримаєте, якщо бачите, що:

 • Лососева тушка протухнула — до зради і зрад;
 • Кішка вкрала рибёху — стережіться ворогів, інакше втратите свої кошти;
 • Ви упустили її в бруд — хтось хоче вас очорнити в очах оточуючих;
 • Подавилися кісточкою — не варто йти наперекір долі — пошкодуєте;
 • Знайшли в ній паразитів — хтось буде вам заважати в досягненні задуманого.
 • Сонник лосось, до чого сниться лосось уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: