Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ламати — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Зламана річ попереджає про руйнування або невдачах, може означати розвалене справу, розірвану дружбу, що розпалася сім’ю. Розвалений на частини предмет — у вас з’явиться можливість почати все спочатку, але по-іншому. Бити посуд — невдачі на роботі і сварки з друзями. Ламати меблі — до отримання грошей. Ламати предмети старовини — втрата коханої людини. Ламати дерева — отримаєте серйозне застереження, і до нього слід прислухатися.

Якщо вам присниться, що ви щось зламали уві сні, то самі будете винні в своїх невдачах. Сон, в якому ви побачили, як хтось зламав вашу річ або щось інше, то ця людина буде винен в ваших спокусах. Якщо щось само зламається (розвалиться) на ваших очах, то сон передвіщає вам повністю розтрощений ваших сподівань. У деяких випадках аналогічний сон може мати і позитивне значення. Але щоб розібратися в цьому, вам слід звернутися до голів, що належать до тих предметів, які ламалися в вашому сні, за назвами.

Сонник Лоффа

Кажуть, що ламати — не будувати, однак подібний символ руйнування не так поширений в сновидіннях, як може здатися. Але це і добре, тому що ламати щось уві сні обіцяє неприємності в різних сферах життя. Так, поламати меблі, навіть ненавмисно, може вказувати на сварки і розлад у родині. Подібну ж трактування має і битий посуд. Сон, в якому ви розбиваєте вікно, сниться до тяжкої втрати. Бачити розламані кільця, не обов’язково заручні, може вказувати на руйнування стосунків у шлюбі або діловому партнерстві. А ось зламати собі кінцівку може передбачати неприємності на роботі і навіть її втрату.

Англійська Сонник

Що-небудь зламане або розбите в цілому є поганим знаком. Так, якщо приснилася зламана рука або нога, це говорить про те, що ви скоро захворієте. Розгромлена кімната — передвісниця банкрутства, розбите віконце — пограбування і пожежі.

Якщо приснилося розбите дзеркало, це означає, що помре близький родич або друг. Тріснутий глечик, лопнув стакан — це попередження про ризик бути обкраденим прислугою. Якщо жінці наснилося зламаним власне обручку, її чоловік скоро помре.

Сонник Міллера

Ламати щось — поганий сон: зламати руку або ногу — невдачі в роботі, ламати меблі — домашні сварки і неспокійний стан духу. Розбити вікно — тяжка втрата, бачити зламане кільце — недобре прообраз, що загрожує зруйнувати усталений спосіб життя, який зміниться негідними і небезпечними на грунті ревнощів.

Сонник Ванги

Якщо ви побачили, як ламаються гілки переповнені плодами — це значить, що результати, на які ви розраховували, так і не настануть, в результаті чого ви будете дуже переживати. Зламати вежу — вчіться стримувати свої емоції і надходити обдумано, інакше ви можете сильно постраждати через своїх вчинків.

Сонник Фрейда

Зламати огорожа — у вас з’явиться можливість зайнятися екстремальним сексом. Зламати віник або мітлу — у вашому житті є з людей, до якого ваші почуття згасають і спілкування вже не приносить задоволення, однак з деяких причин ви не можете розірвати вашу зв’язок.

Сонник Хассе

Ламати що-небудь у сні — це до прийдешніх неприємностей, в справах вам не бачити удачі. Якщо уві сні ви зламали зуб, це говорить про те, що ви дізнаєтеся про чиюсь смерть; гілку — сон означає, що люди уникають вас.

Езотеричний Сонник

Ламати уві сні — це наяву творити, творити, будувати щось в своїй долі. Якщо, наприклад, це було дерево, то вас чекає доленосний, переломний момент, який стосується вашого здоров’я.

Французький Сонник

Сон закликає приділяти більш пильну увагу власному здоров’ю. Ламати в будинку балку або брус — в родині оселиться печаль.

Ісламський Сонник

Ламати уві сні, щоб там не було — не обіцяє нічого, крім тривоги і неприємностей.

Сонник Цветкова

Якщо ви ламали меблі — чекайте прибутку, кухонне начиння — неприємності на роботі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: