Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник локшина, до чого сниться локшина уві сні

На перший погляд здається очевидним те, що локшина уві сні інтерпретується сонниками, як ознака безпутного брехні. Однак при докладно вивченні тлумачень, до чого вона сниться, з’ясовуються цікаві подробиці.

Попередження про обман

У багатьох сонниках образ розглядається, як візуалізація відомої ідіоми «вішати локшину на вуха», попередження про провокацію, що готується або невдалому розіграші. Вона уособлює нудьгу і млявий обман без меркантильного підтексту.

Сонник Міллера: стримайте апетит

Міллер говорить про невідповідність бажань і можливостей того, хто бачив локшину: сновидец швидко входить в апетит, стосується це обжерливості або нездійсненних проектів, що само по собі не сприяє реальному успіху.

Купівля-продаж

За сонником Від «А» До «Я», купувати уві сні локшину — натяк на сімейні конфлікти, витоки яких лежать в занадто високій завантаженості на службі. До чого сниться запасатися у великих кількостях — щось недобре замишляє проти цієї людини.

За Загальним сонником, покупка означає сварку з одним з власної вини, а продавати її — з вини когось із близького оточення.

На кухні

Варити локшину — до даремним клопотам. Тому, хто збирається в подорож, готувати з неї суп пророкує невдачу в майбутню поїздку: через нездужання доведеться повертатися з півдороги. Наснилося відкидати відварену вермішель або макарони на друшляк — до продуктивних господарських турбот.

Для тих, хто народився з травня по серпень, готувати вдома локшину — знак, що будуть отримані цікаві новини. Іменинникам з січня по квітень приснився молочний суп віщує поминки.

Справи любовні

Як говориться в сонник Білого Мага, приготування локшини уві сні є передвістям виконання найсміливіших фантазій — якщо людина не наважувався наблизитися до об’єкта симпатії, то зараз настав потрібний момент. Є її — відображення готовності до навіженим вчинків, з’явиться шанс побороти сіру буденність, хоча це і викличе подив оточуючих.

З інших борошняних виробів найбільш сексуальним символом є макарони. За інтерпретації Фрейда, вони символізують відоме чоловічу гідність. Наснилося варити їх уві сні — проекція негайного пристрасного бажання, а, до чого сниться з’їдати приготоване? Це видає схильність до нарцисизму, незвичайним фантазіям і самозадоволення.

Остигнули макарони видають згаслі почуття, а ламати їх перед тим, як варити — ознака проблем з потенцією.

За сонником Ванги, дамі бачити багато макаронів — знак зустрічі з цікавим їй паном, який виявиться справжнім жаднюкою.

Невдачі

Людині, якій наснилося самому робити домашню локшину, належить зустрічати нікого офіційного чиновника, з яким вдасться знайти спільні інтереси. Розрізати пласт тесту на довгі вузькі смужки — до скорботної церемонії.

Бачити уві сні, як довгу китайську локшину робить інший кухар — важка втрата спіткає далеких родичів.

Обід

До чого сниться є локшину? Самому уві сні їсти страву з неї — наяву виявитися в незручній ситуації, коли доведеться викручуватися, прибріхуючи. Пригощати інших — означає, що наяву доведеться вислухати брехні сім мішків гречаної вовни. Молочний суп пророкує ситуацію, коли доведеться переступити через принципи і прилеститися до начальства.

Сонник локшина, до чого сниться локшина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: