Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лак, до чого сниться лак уві сні

Якщо вам наснився лак, задумайтеся, чи не намагаєтеся ви прикрасити дійсність або приховати за «глянсовою» посмішкою своє справжнє ставлення до чого-небудь. Як і завжди, тлумачачи,, до чого сниться те чи інше сновидіння, не забувайте про деталі, радять сонники. У випадку з лаком, пригадайте, якого кольору була кулька і що ви з ним робили уві сні.

Трактування-коротуна

Багато людей, довгим і грунтовним тлумаченням приснився, вважають за краще короткі трактування. Сонники не заперечують проти такого прийняття підказок долі і надають свої пояснення.

 • Фарбувати нігті уві сні — знак нечисту совість і, як наслідок, її докорів.
 • Покривати лаком паркет — ви не до кінця відверті з близькими.
 • Наснилося засіб для укладання зачіски — до розумних думок.
 • Бачити лаковане взуття або одяг на собі — ви приховуєте свою справжню сутність.
 • Вкрасти лакові босоніжки — можете образити когось, неправильно розібравшись в ситуації.
 • Сонник Міллера

  Фарбувати уві сні нігті — означає прагнень «зануритися в красиве життя». Юній діві це може обіцяти чудовий вечір в компанії коханого хлопця. А ось зняття лаку може означати знайомство з негідником. Бачите уві сні, як фіксуєте укладку спреєм — вам страшенно не пощастить в дорозі.

  «Фіксатор» зачіски, як символ блискучих ідей

  Радує сонник пастора Лоффа тих жінок, в чиї світлі голови прийшло бачення про те, що вони користуються лаком для волосся — розумні думки, геніальні припущення, блискучі ідеї — все це «відвідає» їх незабаром. А ось Місячний сонник, щодо того,, до чого сниться лак для волосся має свою думку: вас чекають радісні зміни, причому далеко не короткочасні. Наснилося, що лаком для волосся ви фіксуєте зачіску подрузі — скоро ви почнете мислити ідентично.

  Полірування меблів — знак поновлення

  В реальності меблі та підлога лакують для того, щоб довше зберегти їх первозданний вигляд або привести в відмінний стан. До чого сниться, що ви покриваєте підлогу в своїй квартирі, тому що він облозі? Чекайте багато «приємностей» нового формату, підказує Східний сонник. Покривати підлогу в чужому помешканні — до змін в кращу сторону. Лак облозі не тільки з мостин, а й зі старовинних меблів? Ви станете більш щирим.

  Блискучий нігтик, або Від чуттєвості до ненависті…

  До чого сниться лакове покриття для манікюру, можуть пояснити практично всі сонники. Червоний символізує глибоке почуття. Так само червоний колір нагідок може бути ознакою неприборканого темпераменту.

  На відміну від червоного, рожева емаль, побачена уві сні — знак невимушеного флірту. Рожевий лак був з якимось іншим змішаний? Нотка чуттєвості проникне в ваше існування. А якщо рожевий лак ви бачите на когось іншого, то ви познайомитеся з дуже вразливою людиною.

  Чорний лак приснився? Смуток увійде у ваше життя. Білий — до радості. А ось якщо хтось уві сні завдав на нігті одночасно обидва кольору, і чорний, і білий — ви відчуєте себе незатишно на чужому святі.

  Синій лак — символ умиротворення. Якщо синій гель-лак уві сні лущілся з нігтя — хтось завдасть вам «удар в спину» і зробить все, щоб ви його зненавиділи.

  Покриття для шкіри — Оманливі надії

  Тлумачення сну про лакової одязі таке: ви живете порожніми очікуваннями. Вас переповнюють ілюзії хорошого життя, але побачені уві сні лаковані чоботи повалений їх в небуття, і ви зрозумієте, як помилялися. Якщо хочете знати, до чого сниться, що чоловік подарував вам лаковані туфлі або сумку, ось вам відповідь: він вам бреше, запевняє сонник Ванги.

  Сонник лак, до чого сниться лак уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: