Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лак для нігтів, до чого сниться лак для нігтів уві сні

Лак для нігтів — це дуже оманливий символ, коли, здавалося б, за зовнішньою естетикою сюжету ховається неприємне значення. Якщо ви побачили уві сні саме цей образ, то обов’язково з’ясуйте, до чого він сниться і що обіцяє. Сонники допоможуть вам докопатися до істини, ви, головне, підійдіть до цього у всеозброєнні — згадавши всі деталі приснилося мрії.

Сонник Міллера

Як свідчить тлумачення сну, пропоноване сонником Міллера, покривати нігтьові пластини лаком означає бажання сновідіци «красиво жити». Якщо дівчина уві сні покривала нігтики рожевої емаллю, то це обіцяє їй романтичний вечір.

А тлумачення,, до чого сниться зняття лаку для нігтів, пророкує неприємності, так як означає знайомство з підступним типом.

Колір, як визначник майбутнього

Звичайно ж, те, яким відтінком лаку для нігтів ви користувалися уві сні, роблячи манікюр, залежить і значення сновидіння. Отже, вам наснився:

 • Білий — до душевного комфорту;
 • Чорний — вас потягне на ризикові авантюри;
 • Червоний — до пристрасним відносин;
 • Зелений — здоров’я і відмінний настрій вам гарантовано;
 • Синій — до захоплюючій поїздці;
 • Жовтий — чекайте наснаги і запального настрою;
 • Фіолетовий — до неприємних з’ясувань відносин.
 • Манікюр — ознака нестабільності емоцій

  За запевненням Східного сонника, фарбувати нігті на руках лаком — символ нечистої совісті. У вас є таємниця, дізнавшись про яку, навколишні побачать вас абсолютно в іншому світлі. Таке ж значення має сюжет, в якому ви змушені фарбувати нігтики одній емаллю по інший, не стираючи першого шару.

  Наснилося, що ви фарбуєте «кігті» на руках червоним гель-лаком? Вас чекає дуже напружений період. Ви будете злитися без приводу і нервувати без причин. Особливо важко буде впоратися з емоціями, якщо лак для нігтів на руках був не просто корисним, а ще й дуже яскравим.

  Педикюр: Від темпераментності до невпевненості

  До чого сниться мрія, в якій ви бачите свої нігті на ногах, нафарбовані червоним лаком для нігтів, пояснить Сучасний сонник. Ви дуже темпераментна жінка, але врахуйте, деяких чоловіків це якість відлякує.

  Чоловік бачить на своїх ногах строкатий педикюр — ознака страху і невпевненості сновидіння у власних силах і можливостях. А якщо чоловікові приснилося, що його нігті на ногах покриті тільки прозорою емаллю, то це говорить про його здібностях протистояти труднощам.

  Купівля, як символ невизначених прагнень

  Вибирати уві сні лак для нігтів в магазині — ознака того, що ви намагаєтеся завуалювати свої недоліки, «перетворивши» їх на переваги. Довго вибирати і перебирати уві сні гель-лаки, бажаючи знайти саме той, що вам потрібен — символ невизначеності. Ви не розумієте самі, чого бажаєте, пояснює Місячний сонник, тлумачачи, до чого сняться мрії такого змісту.

  Купувати уві сні яскраві лаки-покриття — знак невгамовного бажання виділитися із загальної сірої маси. Вам набридла буденність, тому ви готові зробити щось неординарне, аби «прикрасити» свою реальність. Купувати уві сні лак-емаль світлих тонів — показник того, що ви не зробите нічого божевільного, але зміни все ж таки трапляться.

  Зняття покриття, або Позбавтеся від непотрібного!

  Тлумачення того,, до чого сниться сюжет, в якому ви перете лак для нігтів, відомо всім сонникам без винятку. Так, наприклад, за версією тлумача Білого мага, знімати манікюр — сигнал про втому від суєти і постійного цейтноту, в якому ви перебуваєте останнім часом.

  Бачите уві сні, що лак облозі з нагідок? З життя піде все зайве, як люди, так і події. Наснилося, що манікюрчік облозі наполовину — змін не буде, якщо ви не прискорите процес, прояснює Китайський сонник. А ось, здирати облізлий акрил — ознака вашої рішучості покращити життя.

  Сонник лак для нігтів, до чого сниться лак для нігтів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: