Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лампочка, до чого сниться лампочка уві сні

До чого сниться побачити уві сні темряву через згорілої лампочки? Сновидіння охоплює тривога, і це має біліше глибокі причини — насправді його і наяву чекають і удачі, і ускладнення, про які розкажуть сонники.

Джерело світла

Лампочка є відображенням образу людини, здатного контролювати ситуацію. За тлумаченням Фрейда, це символ чоловічого єства, її світло характеризує сексуальну енергетику. Справна лампочка інтерпретується, як здоров’я і стриманість сновидіння, велика кількість яскраво палаючих — високу потенцію і безладні контакти.

За сонником Для стерви, лампочка віщує успіх. Також це символ раптової ідеї, людині доведеться відкрити справжні причини явищ. Наснилося запалювати її уві сні — наяву вдасться перетворити збитковий бізнес в джерело стабільного доходу.

До чого сняться різні типи світильників? Настінний світильник на два плафона пророкує любов і взаєморозуміння на довгі роки. Величезна люстра пророкує велике урочистий захід.

Якщо наснилася гасниця, палаюча рівним полум’ям, це обіцяє матеріальне благополуччя, везіння в справах. Якщо полум’я слабке, нестійке, але не згасає — вдасться знайти причину невдач у професійній діяльності, можливо, хтось ставить вам палиці в колеса.

Світло згасло

До чого сниться, що лампочка перегоріла? Тлумаченню цієї події сонники приділяють велику увагу.

За сонником Медеї, уві сні в темряві вигвинчувати перегоревшую — означає наяву безцеремонно лізти в чуже життя. Заздрість — поганий супутник, і сновидцу з нею варто боротися.

За сонником Фрейда, перегоріла або розбита лампочка, відображає хвороби в статевій сфері. За Сучасному — якщо вона згоріла, це віщує нужду і обмежені умови життя. Повний сонник інтерпретує перегоріла, як необхідність детально висвітлити те, що відбувається, подивитися на події під новим кутом.

Для Именинники марта-серпня бачити уві сні, що вона перегоріла — планам не доведеться здійснитися. Народженим у вересні-грудні виявитися уві сні в темряві віщує смуток.

Наснилося, що лампочка перегоріла, і довелося викручувати її з патрона — народженим в січні-квітні побуває в суспільстві блискучого, але холодного людини. Якщо лампочка згоріла, вкручувати на її місце нову — до невдачі в інтимних відносинах.

Колба розбилася

Розбита лампочка — до скону родича. Розбита гірлянда сигналізує про наближення імпотенції.

Впустити скляну колбу уві сні — до тривожних подій. Якщо приснилося, ніби вона лопнула, і осколки розсипалися по кімнаті — з’явиться багато дрібних прикрих перешкод. Також, бачити, як вона лопнула — знак, що доведеться відмовитися від вигідної роботи.

Уві сні вона вибухнула і поранила осколками — ви зможете завоювати симпатії, проявивши свої неабиякі таланти. Бачити всюди шматочки розбитого скла, по сонником Медеї, заклик бути обережним і уважним. До чого сниться злякатися, коли вона вибухнула? Вам не уникнути неприємностей. Якщо не відчували страху — впораєтеся самостійно з виниклими труднощами.

Сонник лампочка, до чого сниться лампочка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: