Сонник лізти в гору, до чого сниться лізти в гору уві сні

По-різному трактують сонники сюжети, в яких ми бачимо гори уві сні: у одних — це символізує високі прагнення, у інших — фінансову стабільність, треті — взагалі обіцяють перепони. Кращим варіантом для бажаючих розгадати цей образ буде виділення основного сюжету з урахуванням деталей. Ось, наприклад, щоб з’ясувати,, до чого сниться лізти в гору, потрібно взяти до уваги її висоту і «покриття».

Пророцтва Міллера

Згідно з версією, висунутою сонником Міллера, лізти в гору уві сні — це символ недосяжних завдань. Влазити, незважаючи на труднощі, і милуватися краєвидами — знак того, що досягти мети можна, але ціною копіткої роботи.

А ось, тлумачення сну, в якому вам доводиться залазити на вершину дуже повільно і тихо, щоб не спровокувати каменепад, змушує задуматися: ви зумієте досягти високої посади, але якщо не станете ділитися з колегами своїми планами.

Дрібні деталі

Зрозуміти,, до чого сниться сон, в якому ви змушені лізти в гору, не складно. Але щоб не заплутатися в тлумаченнях, слід врахувати деякі нюанси. Ось наприклад:

 • Бачити, що ви робите сходження поодинці — знак небажання ділитися успіхом;
 • Наснилося, що на гірську вершину ви піднімаєтеся в зв’язці — до вміння працювати в колективі;
 • Побачили уві сні густий ліс на гірських схилах — чекайте труднощів і тяганини у справах;
 • Підкорювати крижаний пік — ознака цілеспрямованості і боротьби;
 • Приснилася «остропікая» скеля, на яку ви дертися — ознака марності надій;
 • Засніжена висота, як символ кар’єрного успіху

  Якщо уві сні вам довелося лізти в гору зі сніжною вершиною, то можете сподіватися на те, що керівник оцінить по достоїнству ваші старання і завзяття, радує сонник Мандрівника. Але це в тому випадку, якщо ви зуміли підкорити снігову скелю.

  Якщо ж уві сні досягти снігового гірського піку вам не вдалося, то змініть мети і проаналізуйте, чи правильно ви розставили пріоритети.

  Лісисті пагорби — знак піднесених почуттів і емоцій

  Багато сил і енергії в власне саморозвиток і освіту докладе той, кому приснилось, що він підкорює лісистий перевал. Сонник міс Хассе, тлумачачи,, до чого сниться сюжет, в якому вам вдалося залізти на високі зелені пагорби, пророкує яскраві відчуття і емоційний підйом.

  А якщо наснилося, що залізти не вдалося або лізти в гору важко через непрохідною хащі, то будьте готові до «розгулу» пристрастей. Будь-яка поросль розглядається сонниками, як «попутні справи» — другорядні заняття, котрі відволікають від головної мети. Можливо, ви не укладетеся в термін з виконанням завдання, тому будете нервувати.

  «Лиса» гора, або До перемоги за всяку ціну!

  До чого сниться лізти в гору, що не має ніякої рослинності, підкаже Циганський сонник: якщо ви успішно досягли верхівки і бачите внизу величезні «голі» камені, то дана мрія означає фінансовий успіх, причому досить великий і несподіваний.

  А ось, якщо уві сні ви піднімалися на «лису» гору, підніжжя якої приховано лісами, а верхівка має «лисину», то це означає, що для досягнення поставлених завдань, вам доведеться долати перешкоди, віщає Місячний сонник.

  Сонник лізти в гору, до чого сниться лізти в гору уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: