Сонник лезо, до чого сниться лезо уві сні

Сонник вважає лезо тривожним знаком. Те,, до чого сниться цей предмет, може виявитися передвісником як негативних, так і значущих подій. У будь-якому випадку, нерозумно ігнорувати побачене уві сні.

Речі для гоління

Сонник Лонго вважає вістря бритви небезпечним символом, передвісником сварки або психологічної травми. Найчастіше образ відображає неблагополучний стан сновидіння — тривогу, стрес, тиск ззовні.

Коли уві сні трапляється ненароком зламати бритву, снотолкователь вбачає в цьому знаку можливість змінити сферу діяльності на більш перспективну.

Безліч лез для бритви означають можливість блиснути дотепністю на вечірці або в дружній компанії.

Холодну зброю

Коли в нічних мріях трапляється загрожувати противнику за допомогою ножа, в дійсності може нахлинути поганий настрій. Будьте пильні, якщо загрожують вам.

Приснилося вістря ножа обіцяє розбіжності з партнерами, що явно не на користь загальній справі.

Якщо приснилося лезо ножа, тлумачення стверджує, що зараз особливо висока ймовірність сімейних сварок.

Сувеніри

Якщо довелося бачити уві сні нестандартні леза, наяву передбачається подорож в незвідані краї або незвичайним способом. Поїздка зробить незабутнє враження.

Якщо пощастило бачити уві сні набір для гоління в сувенірній упаковки, найближчим часом не доведеться турбуватися про гроші — матеріальне становище буде на рідкість стабільним. Є висока ймовірність отримати запрошення на святковий захід.

Різанина

Езотеричний сонник роз’яснює, до чого сниться, що попало порізатися металевим предметом. Сновидіння віщує розлуку з тим, хто вам доріг.

Тлумачачи,, до чого сниться порізатися лезом, сонник Мандрівника налаштований більш оптимістично. Згідно з його тлумачення, мова йде всього лише про неприємної несподіванки в справах.

Якщо приснився кровоточить поріз, заподіяну саме бритвою, тлумач вбачає в подібному сюжеті загальну напружену обстановки. Нервове напруження може спровокувати конфлікт або травму. Про це слід пам’ятати наяву і намагатися уникати гострих кутів.

Якщо приснилося, як інші ріжуть лезом, побачене уві сні говорить про альтруїзму сновидіння, часом не відає розумних меж. Похвальне бажання допомогти ближньому загрожує обернутися непосильним тягарем. Нерідко з’ясовується, що допомога була не дуже-то потрібна.

Цікаво дізнатися, до чого сниться, як у вашій присутності щось ріжуть тупим, іржавим або зламаним лезом. Сновидіння застерігає від вторгнень в особисте життя. Наслідки нетактовного поведінки всіх засмутять, краще заздалегідь запобігти інциденту.

Найгостріше нікуди

Їсти лезо уві сні трапляється тим, кому в реальності властиво намагатися приховати проблему. При цьому щиро сподіватися, що вона як-небудь вирішиться сама собою, якщо про неї не говорити.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться спроба сховати лезо в роті. Сонник вважає, що має бути неприємна розмова, сповнений брехні на спасіння.

Якщо лезо розрізало мову або губи, та так, що потекла кров, співрозмовником виявиться хтось із рідних та близьких. Докори сумління ще більше ускладнять і без того непросту ситуацію.

Якщо ріжучий предмет виявився в роті, тому що ви пробуєте його на зуб, сонник вважає, що сюжет уві сні навіяний враженнями від реального нового знайомства. Ймовірно, зустріч надихнула вас, тим не менш, ви все ще сумніваєтеся, чи можна довіряти цій людині — і хочеться, і колеться.

Якщо приснилося лезо в роті, Жіночий сонник по секрету повідомляє, що хтось із вашого оточення не наважується зізнатися в любові.

Сонник лезо, до чого сниться лезо уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: