Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лежати на ліжку, до чого сниться лежати на ліжку уві сні

До чого сниться, що довелося лежати на ліжку? Інтерпретація образу залежить від різних деталей сновідійного сюжету. Сонник радить згадати, з ким ви відпочивали, чи зручно вам було уві сні, який вигляд мала ліжко і де вона перебувала.

Що ви робите?

Якщо в ночі ви лежали в гордій самоті, то настав ідеальний момент для нового починання. Іноді ця картинка передрікає далеку дорогу або довгу хворобу.

Сталося бачити м’яку постіль, і ви випробували уві сні бажання негайно лягти на неї? Сонник підозрює, що потурання миттєвим примхам істотно шкодить справах.

До речі, якщо наснилося, що ви вляглися поперек тахти, то явно робите щось неправильно, але намагаєтеся цього не помічати.

Вибирайте!

До чого сниться, що довелося лежати на ліжку зі знайомим чоловіком? Наяву ви ризикуєте з ним посваритися або ж таємний зв’язок призведе до дуже плачевних наслідків.

Наснилося, що ви відпочивали ні з одним чоловіком, а відразу з двома? Сонник впевнений, що вам доведеться робити вибір і радить забути минулі відносини на користь нових.

Уві сні спати з чужим чоловіком означає, що відбудуться події, які геть зруйнують ваші плани. А ось бачити незнайому дівчину з власним чоловіком куди краще. Скоро він піднесе вам розкішний подарунок в хорошому сенсі.

Увага!

Лежати на ліжку з коханим — до втрати, яка відбудеться через прикре непорозуміння. Якщо довелося лежати з коханим хлопцем валетом, то сонник обіцяє, що у вас буде ідеальне взаєморозуміння.

Якщо уві сні лежачи з коханим хлопцем ви відчули приємну млість і повний комфорт, то пора відпочити разом. Будь-які негативні відчуття вказують на сварки і недовіра.

Відмовтеся!

До чого сниться відпочинок на ліжку з колишнім коханим? Сонник передрікає судову тяжбу, ворожнечу і неприємності.

Якщо в ночі ви опинилися в одному ліжку з колишнім, то вплутається в дурну аферу і зіпсуєте собі репутацію.

Не кидайте!

Наснилося, що ви спали з померлим? В реалі гряде охолодження відносин між коханцями. Уві сні лежати на ліжку з померлим і відчувати його крижаний холод дуже погано. Сонник вважає це передвісником невиліковного недугу або навіть смерті дорогої людини.

До чого ще сниться, що трапилося лежати на ліжку з небіжчиком? На жаль, особисто вам уготована серйозна і тривала хвороба. Якщо уві сні ви виявили себе поруч з небіжчиком, то незабаром доведеться визнати свою провину і вибачаться за поганий вчинок.

Іноді тлумачення сну виключно позитивне. Бачити себе з небіжчиком буквально означає, що успіх і прибуток принесе справу, яке ви порахували безперспективним, але все ж не кинули.

Не поспішайте!

Наснилося, що ви лежали в ліжку з гарненькою дівчиною? Не поспішайте радіти, сонник гарантує душевні терзання і погіршення самопочуття.

Одночасно відпочинок з дівчиною натякає, що наяву ви приймете важке доленосне рішення. Якщо ж уві сні довелося лежати на ліжку з вагітною, то чекайте справжнього дива і великого прибутку.

Ще більше конкретики

До речі жінці з жінкою лежати на ліжку — до появи суперниці. Сновидцем чоловічої статі сонник обіцяє спокуса. Крім того:

 • З матір’ю — до безпеки.
 • З батьком — до перспектив.
 • З дружиною / чоловіком — до ревнощів.
 • З сестрою — до скандалу.
 • З братом — на радість.
 • З дочкою — до збитків.
 • З немовлям — до надії.
 • З кішкою — до недобрим змін.
 • Передбачення Міллера

  Наснилося, що уві сні ви потрапили на койку в лікарні? Сонник Міллера віщує труднощі, які доведеться долати, приклавши максимум душевних сил.

  Чи не розслабляйтеся!

  Якщо ви захворіли і опинилися в лікарні, то готуйтеся до фінансових і побутових проблем. Наснилося, що ви жили в гуртожитку? Сонник пророкує смугу невезіння, яка затягнеться на довгі роки.

  До чого сниться ліжко, що стоїть уві сні посеред вулиці? Бачення пророкує дурне становище, в яке ви потрапите через власну необачність. Якщо ж сталося лежати на ліжку в ще більш дивному місці, то ви явно розслабилися і ризикуєте вляпатися в халепу.

  Сонник лежати на ліжку, до чого сниться лежати на ліжку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: